FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 3870 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Mi這嗆 - tego chyba nie wie nikt... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mi這嗆 - tego chyba nie wie nikt..."   

RakuNH
 Wys豉na - 1 czerwiec 2008 00:04        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Ot騜 pozna貫m pewn dziewczyne na wakacjach. Dowiedzia貫m si od jej kolezanek ze cos do mnie czu豉 a ja bylem zakniety i poporstu nie robi豉 nic dalej(nie wydawalo mi sie abym by zamkniety). Po wakacjach zacz掖em sie z nia troche spotyka. Ale tak falami bo mieszka kawa貫k odemnie. Ostatnio wr璚zy貫m jej prezent na urodziny, bylismy w kinie(za moje pinei康ze), czesto sie widzimy i ja nie wiem jak zrobi nasteony krok... Nie daje wyra幡ych sygna堯w i boje sie jej np poca這wac bo kiedys tym sposobem wyszedlem na jakiego go軼ia szukaj帷ego chetnej do 堯磬a... (ciekawa opinia) Nie wiem co mam robi. samo to 瞠 sie zgadza na takie spotkania co znaczy ale ile mozna czekac. Znamy sie rok i nie wiem co robi... Ja rozumiem ze nie chce byc 豉twa ale traci rok na ejdna dziewczyne w moim wieku(mam 17 lat)... A mi na niej bardzo zale篡(czasem za bardzo cho tego staram sie nie ukazywa) Prosze dziewczyny powied嬈ie o co chodzi?? Moze lubi obdzierac ch這pak闚 z kasy?? ehh...

Fluff.y
 Wys豉na - 1 czerwiec 2008 00:11      [zg這szenie naruszenia]

Bierz j w obroty jak b璠zie okazja i nastr鎩. Si nie zastanawiaj za wiele.
Ooops, nie jestem dziewczyn to chyba powinienem siedzie cicho ;)

'Hen, tam wysoko ju jest z niebem jesiennym g鏎a Fuji'

Rothen
 Wys豉na - 1 czerwiec 2008 00:16      [zg這szenie naruszenia]

Moze lubi obdzierac ch這pak闚 z kasy?? ehh...

stawiasz kina, obdziera z kasy a ty si boisz poca這wa ? te ci si co nale篡

RakuNH
 Wys豉na - 1 czerwiec 2008 00:21      [zg這szenie naruszenia]

Nie boje;] Ale jakby wszelkie objawy czu這軼i w kinie nie by這 zbytnio odwzajemniane a przeciez nie wykr璚e glowy i nie zaczne ca這wa:P Wiec za bardzo nie wiem co jest grane;p I no p貫c meska tez sie moze wypowiedziec. Moze wam tez sie taki ' twarde' przypadki trafiaj:PP

Rothen
 Wys豉na - 1 czerwiec 2008 00:50      [zg這szenie naruszenia]

a i owszem, ale p鏦i nie spr鏏ujesz to si nie dowiesz. A jak si nie uda, laska strzeli w pysk to b璠ziesz wiedzia, 瞠 nic z tego a jak b璠zie chcia豉 to nie b璠zie mia豉 nic przeciwko. Proste.

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wys豉na - 1 czerwiec 2008 02:07      [zg這szenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/Jak_post%C4%99powa%C4%87_z_kobietami_%2D_poradnik_dla_desperata_%25%2D_-t210933.html]

"Atak kosmit闚 to nic w por闚naniu z atakiem g逝poty"
Moon

Ekspert -

bf_stan
 Wys豉na - 1 czerwiec 2008 02:21      [zg這szenie naruszenia]

w zlych kategoriach to pojmujesz
wg ciebie to ze kupujesz jej prezenty i placisz za wyjscia to powod do oczekiwan ze ona sama sie rzuci na ciebie
Nie sztuka jest wylozyc portfel tylko odpowiednio rozwinac to do czego dazysz i nie czekac na pierwszy ruch ze strony dziewczyny

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

GoldenEyes
 Wys豉na - 1 czerwiec 2008 07:50      [zg這szenie naruszenia]

Znamy sie rok i nie wiem co robi... Ja rozumiem ze nie chce byc 豉twa

prosze cie,czas kiedy ewentualnie moglaby wyjsc na latwa juz dawno minal ,jezeli do tej pory sie nie rozwinelo to juz nic z tego nie bedzie skoro nie doszlo nawet do pocalunku
ona ma cie pewnie teraz za kolege z taka wygodna opcja ,bo kiedy gdzies wychodzicie ona nie musi brac portfela

"Nawet najwi瘯sze prawdy mog okaza si jeszcze tylko fa連zywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

thomekh
PIZZERMAN
 Wys豉na - 1 czerwiec 2008 08:36      [zg這szenie naruszenia]

rok bez buzi

Znawca -

RakuNH
 Wys豉na - 1 czerwiec 2008 08:55      [zg這szenie naruszenia]

No wiec ja nie rozumiem czemu sama 'inicjuje' spotkania.
"Rok bez buzi" - no dok豉dnie to 9 miesiecy a to wcale nie ejst smieszne;]

thomekh
PIZZERMAN
 Wys豉na - 1 czerwiec 2008 09:10      [zg這szenie naruszenia]

no ja rozumiem

Znawca -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Mi這嗆 - tego chyba nie wie nikt...

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczyta: dziewczyna z klasy | Jak okazujecie 瞠 jeste軼ie zaj皻e? | spotkanie | wkurzaj帷y "kumpel" | to ze mn jest co nie tak czy z ni? | Jak pozna now kole瘸nk, znajom, przysz陰 dziewczyn? | Wyznaje mi這嗆 tylko po seksie. | czemu nie chce sprobowac? | Zwyk造 temat, jak ka盥y tutaj. | Zartowanie z ludzkich tragedii kvrwa | Zachowanie dziewczyny | tygodniowa przygoda | 好ie積y spampost singli vol 51 by Obi... | Pomo瞠cie? | Niechlujne wodolejstwo regulatora | Dziwne Rozstanie :) | playman | koszulki | ksi捫kiewicz | ksi捫kiewicz weronika | ultraviolet man paco rabanne | fryzur | fryzura | jab販zy雟ka | made in poland | rapidsharede | modele | sportowcy | hiszpania | mapa europy | Batman | wso | A?yczenia | xxxB、xxx | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.