FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 35188 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Miłość francuska, cunnilingus... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Miłość francuska, cunnilingus..."   

ferry
 Wysłana - 15 sierpień 2005 00:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

Seewy
 Wysłana - 15 sierpień 2005 04:32      [zgłoszenie naruszenia]

to mnie rozwalilo

'Osobiście uważam, że jest to jedyne forum, a konkretniej dział poświęcony o seksie, w którym wypowiadają się ludzie kompetentni, mili i wyrozumiali...'

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Znawca -

red78
 Wysłana - 15 sierpień 2005 04:56      [zgłoszenie naruszenia]

Seewy: z czego rechoczesz? Facet jest mlody stazem na forum. Czytanie, to nie to samo co pisanie. Za miesiac zmieni zdanie, a wtedy nie bedzie juz "... wypowiadają się ludzie kompetentni, mili i wyrozumiali..."

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

slaweh
 Wysłana - 15 sierpień 2005 08:59      [zgłoszenie naruszenia]

za miesiąc? on zmieni zdanie po tygodniujak zobaczy jakie rzeczy wypisuje się na tym forum.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Kacperson
 Wysłana - 15 sierpień 2005 09:53      [zgłoszenie naruszenia]

HAIRBURGER o ****a

Zimne lato w chuj

Znawca -

Kacperson
 Wysłana - 15 sierpień 2005 09:59      [zgłoszenie naruszenia]

słuchaj stary a wogóle weź nie przejmuj sie tak,rozumiem,że chcesz być mistrzem i zadowalać swojąkobietę,bo mało jest takich rzeczy miłych jak widziećpartnerkę u progu orgazmu,ale to wszystko i tak nie przyjdzie hop siup tylko po prostu praktyka,ona odrazu teżnie bdzie umiała tego odczuwać tak jakby chciała i tak jak byś to sobie ty wyobrażał jeśli jest również niedoświadczona.Trzeba sie bawić z nią,próbować i w końcu samo zacznie pięknie wychodzić,a czytanie to tylko teoria i niewiele sie to zda w rzeczywistości.I nie przejmuj sie tak rolą "mineciarza"bo jak będziesz do tego tak podchodził,żem usisz ja zadowolić,to na***iesz sobie w końcu takch kompleksów i stresów ,że ci sie odwidzi sex

Zimne lato w chuj

Znawca -

Raptor10
 Wysłana - 15 sierpień 2005 10:01      [zgłoszenie naruszenia]

ja pierrrnicze ale sie rozpisali co poniektórzy hehe chcesz jej zrobić dobrą minetke ja jak robie dziewczynie to w 20 min 25 dochodzi do orgazmu powiem ci tylko abyś lizał łechtaczke to takimiejsce nad wejściem do powchy tam jak są fałdy gdy dziewczyna jest podniecona to ona nabrzmiewa i robi sie swietnie wyczuwalna i wystarczy ja piescic w góre i w dół i powina doijsc i jeszcze jak robisz to dobrze dziewczynie to jej nogi powinny drgać
w momencie gdy ją liżesz no i położ sie wygodnie tak żebyś wytrzymał te 20 , do 30 min moze sie troche pomeczysz ale ona ci za to beedzie baaardzo wdzieczna i napenwo sie jakoś odwczięczy , zapewne w pdobny sposób

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

kroffka
 Wysłana - 15 sierpień 2005 10:20      [zgłoszenie naruszenia]

a w polsce mowia na to "pekniety jerz"

2 er el x
 Wysłana - 15 sierpień 2005 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

tak sie zastanawiam ...trzymacie przy tym zegarek w rece?bo ja kompletnie trace przy tym rachube czasu i mnawet jakos nie mysle o tym zeby sprawdzac ile to trwało ,a chyba coponiektorzy albo cos tu sciemniaja albo podaja ten czas na wyczucie..

Znawca -

Raptor10
 Wysłana - 15 sierpień 2005 12:29      [zgłoszenie naruszenia]

poprostu przed spójrz na zegarek a potem po i bedzie wiadomo ,

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Miłość francuska, cunnilingus...

Strony: 1 2 3 4