FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3834 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Miłość po ślubie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Miłość po ślubie"   

zakopanem
 Wysłana - 22 marzec 2007 00:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam wszystkich mam pytanie czy milosc wedlug was to uczucie ktore zawsze trwa czy np 20 lat po slubie milosc nadal istnieje czy to kwiestia przyzwyczajenia do tej osoby

skafi
 Wysłana - 22 marzec 2007 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

To już jest przyzwyczajenie, jesli partner/ka nie jest nudna po takim okresie bycia

[http://www.insomnia.pl/temat167510-strona1/] skafi
[http://www.sfd.pl/temat191848/] Ride by skafi
TOTUS TUUS
[*][*][*]

Znawca -

ewab
 Wysłana - 22 marzec 2007 00:38      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma nic piękniejszego jezeli miłośc trwa te 20, 30 czasem 40 lat...

ale trzeba pamiętać, że miłość z czasem ewoluuje...dojrzewa...staruszkowie zapewne nie kochaja taka samą miłością jak wtedy kiedy byli energicznymi nastolatkami...co nie znaczy, że ta miłość jest gorsza albo że kochają się mniej...

oczywiście taka miłość - na całe zycie raczej nieczesto się zdarza...powiedziałabym raczej, ze jest ewenementem...

zazwyczaj po wielu latach zostaje już tylko przyzwyczajenie...a często nawet przymus bycia ze sobą, który niewiele ma wspólnego z miłością...

ale warto wierzyć, że odpowiednio pielegnowane uczucie potrafi przetrwać probę czasu...

czasami we mnie jest taka wiara, kiedy widzę dwoje starszych ludzi idących pod rękę albo głeboko i ze spokojem spodlądających sobie w oczy......warto wierzyć i marzyć

Bóg dał - Bóg wziął...a kto daje i odbiera...!

Znawca -

Fillips
władca robotuf
 Wysłana - 22 marzec 2007 00:39      [zgłoszenie naruszenia]

powiem Ci jak bede 20 lat po ślubie.
Ale jakieś wyobrażenia można mieć w tym temacie. Oczywiście wszystko zależy od tych dwojga ludzi którzy są ze sobą, jak na siebie działają, jak się znają po tych przeżytych wspólnie np. 20 latach Znam małżeństwo, które już trwa ponad 30 lat. Zachowują się czasami jak nastolatki, które chodzą ze sobą od paru tygodni Rozumieją się praktycznie bez słów. Potrafią ze sobą rozmawiać godzinami. Oczywiście były małe upadki, różnice zdań, kłótnie, ale takich sytuacji nie da sie uniknąć w żadnym związku

Był szalony chemik ]:P
Teraz władca robotuf %-)

Znawca -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 22 marzec 2007 00:42      [zgłoszenie naruszenia]

To juz zalezy od priorytetow w zwiazku.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 22 marzec 2007 00:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ja myśle, że miłość na każdym etapie małżeństwa wyglada poprostu inaczej, zmienia się
To, że z czasem możemy czuć bardziej przywiązanie niż miłość do Partnera to chyba raczej normalne. Ale nie powinniśmy do tego dopuszczać
Trzeba ciągle szukac jakiś podniet, wspólnych rozrywek i cieszyć się tym co mamy będęc ze sobą po 10, 15 czy 20 latach małżeństwa.

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2007-03-22 00:53:17

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 22 marzec 2007 09:58      [zgłoszenie naruszenia]

jak patrzę na moich rodziców którzy są 30 lat po ślubie to wierzę

Można być w sobie zakochanym i kochać tyle lat. Trzeb tylko znaleź właściwego partnera ale o to chyba najtrudniej
Inna sprawą jest to ,ze teraz młodzi ludzie bardzo szybko rezygnują. Jakieś problemy w związku i już rozstanie lub rozwód.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

ADi_p123
 Wysłana - 22 marzec 2007 10:06      [zgłoszenie naruszenia]

takie rzeczy to tylko w erze

%-)
xD

burek1989
 Wysłana - 22 marzec 2007 10:17      [zgłoszenie naruszenia]

love is a weakness... weakness can't die:P

po iluśtam latach małżeństwa to taka bardziej platoniczna miłość, ale jest. i uwierz mi, nie znudzi ta osoba sie ani nic.

wydaje Ci się,że masz rację?
masz rację, wydaje Ci się...:)

Angel...
 Wysłana - 22 marzec 2007 14:36      [zgłoszenie naruszenia]

podejrzewam ze w wiekszosci przypadkow jest to juz przyzwyczajenie

Ekspert -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 22 marzec 2007 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

"jak patrzę na moich rodziców którzy są 30 lat po ślubie to wierzę"

wiedziałem, że ktoś rzuci takim farmazonem

moje zdanie - nie ma miłości, na początku jest chemia, zauroczenie, pożądanie, potem pożądanie stopniowo słabnie, wtedy niektóre pary się rozstają, bo postrzegają to jako znudzenie się sobą, a inni akceptują taki stan rzeczy, bo cenią na tym etapie o wiele bardziej obecność partnera niż seks, zależy od ludzi
sytuacja, o której piszesz, to silne przyzwyczajenie, nie trzeba wzniosłych farmazonów

zielony

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Miłość po ślubie

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | kremuś | katarzyna kraszewska | czy 3 kuzynostwo to rodzina | noc kupały | walentynki 2014 | tribal | Basia reklama plusa | aktorka z reklamy plusa | reklama plus | lukasz stanislawoski | aktorka z reklamy plusa | typer | pytania z egzaminu na wychowawce kolonijnego | smutne piosenki | ccna | co jest po śmierci | po sylwestrze | kobietę telewizora | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.