FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8536 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Miejsce na pierwszą randkę 
[powiadom znajomego]    
Autor "Miejsce na pierwszą randkę"   

rafalgilek
 Wysłana - 30 marzec 2005 20:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

oto mala ankieta. jakie miejsce uwazacie za najlepsze na pierwsza randke. wpisujcie swoje opinie i uzasadnienia dlaczego akurat w tym miejscu a nie gdzieindziej. no to zapraszam do komentowania;)

TURBOX
 Wysłana - 30 marzec 2005 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

niewidze ankiety

...a życie się kręci powyżej 4 tyścięcy!
idealna kobieta potrafi robić 70 rzeczy -----> 69 i gotować :)

Remi-Thor
 Wysłana - 30 marzec 2005 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzie ta ankieta? Poza tym wrzucasz temat jak Q-bosh na sfd Tu będziemy pisali o tym, a tu o tamtym, he he.

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

Znawca -

jaro9999
 Wysłana - 30 marzec 2005 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

ankiete pewno doda jak sobie przypomni ze o niej zapomniał

2 fast !!!!! 4 you !!!!!

ZADEN MADAFAKA NIE PODSKOCZY DO POLAKA!!! Wielu nas nie lubi wiekszosc nienawidzi ale BOJA sie wszyscy!!!!

anetej
 Wysłana - 30 marzec 2005 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

ja myslę, że park, palmiarnia, ogród botaniczny to dobre miejsca na pierwsze spotkanie.. a jesli wolisz sie raczej poprzytulać nish pogadać to klub, dyskoteka

jaro9999
 Wysłana - 30 marzec 2005 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

ja polecam takie miejsce jak lodowisko czy tam slizgawka zeby sie wybrac. jest dosc romantycznie do tego duzo smiechu jak sie nie umie jezdzic na łyzwach , za raczke mozna z dziewczyna pogadac, powydurniac na lodzie chyba jedno z najidealniejszych miejsc na randke

jedyne wady to to ze moze tego nei byc w czyims miescie i ze troszke zimno i nie o kazdej poze roku

2 fast !!!!! 4 you !!!!!

ZADEN MADAFAKA NIE PODSKOCZY DO POLAKA!!! Wielu nas nie lubi wiekszosc nienawidzi ale BOJA sie wszyscy!!!!

rafee
 Wysłana - 30 marzec 2005 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

"ja myslę, że park, palmiarnia, ogród botaniczny to dobre miejsca na pierwsze spotkanie"

To zart jest ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

RaDzYkU
 Wysłana - 30 marzec 2005 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

po co randki.. spacerek i heja ja tak przynajmniej zrobilem na początku.. a pozniej samo poszło.. : )

Oddam konia w szybkie rece.radek rolnik

Anonim
 Wysłana - 31 marzec 2005 20:09      [zgłoszenie naruszenia]

Proponuje rozwinąć temat niech ci co mają doswiadczenie piszą jak ich randki wygladały gdzie i co robili (bez szczegółów )

anetej
 Wysłana - 31 marzec 2005 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

rafee, jak najbardziej nie jest...chyba pierw wypadało by poznac dziewczyne..a gdzie się to lepiej zrobi jak nie na spacerze w miłej scenerii..ja tak uważam..moje prywatne zdanie

LukRecJa
 Wysłana - 31 marzec 2005 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli ma to być w dzień to u mnie raczej spacery odpadają - mało się dzieje, a na pierwszej randce raczej gadka sie nie klei. Jak dla mnie raczej miejsca i sytuacje gdzie coś się dzieje, można się dobrze razem uśmiać, zaoszczędzić sobie chwil milczenia i mieć poczucie dobrze spędzonego czasu...
Moje typy: w dzień - np tor gokardowy, w lecie - park wodny, w zimie może być ślizgawka,
wieczorem - standardy klubik, kino, może jakiś fajny koncert...

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Miejsce na pierwszą randkę

Strony: 1 2 3