FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1994 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Miekki dowod 
[powiadom znajomego]    
Autor "Miekki dowod"   

parys74
 Wysłana - 14 wrzesień 2009 22:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Trafila mi sie okazja na kupno autka. Chodzi o to ze to autko jest na miekkim dowodzie. Mam takie pytanko; moge go kupic i jezdzic na jego miekkim dowodzie do czsu gdy otrzyma normalny a potem przerejestrowac samochod na siebie? Jak to wyglada od strony prawa?

Pan_kracy
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 10:45      [zgłoszenie naruszenia]

Mozesz jezdzic na miekkim - do tego on służy.

Mnie bardziej interesuje, czemu tamta osoba przerejestrowała auto i je sprzedaje. Moze ma jakas wade ukryta i dlatego sie chce go pozbyć. Upewnij się, bo to niekoniecznie musi byc okazja.

brg
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 11:33      [zgłoszenie naruszenia]

to ja sie podlacze do pytania - w kwietniu moj ojciec przerejestrowal quada, do dzisiaj mu sie nie chcialo odebrac twardego dowodu i jezdzimy na miekkim. On jest jeszcze wazny czy mam go pogonic?

Pan_kracy
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

Na 100 % nie jestem pewien, ale miesiąc jest ważny.

cizema
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

A jak z ubezpieczeniem samochodu? Sprawdź to. Od dnia zakupu będziesz miał miesiąc na ewentualną zmianę ubezpieczyciela :)

Mystic888
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

podepne sie do tematu. Kupilem auto tydzien temu. co musze zrobic na juz? przerejestrowanie czy co?

PanMarcin
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

opłacić podatek od czynności cywilnoprawnych (14 dni od zakupu), potem przerejestrować (30 dni od zakupu)

Specjalista -

Mystic888
 Wysłana - 16 wrzesień 2009 03:46       [zgłoszenie naruszenia]

****a nie bardzo mi pasuje to przerejstrowywanie... Mam czarne tablice i takie bym chcial dalej miec. A nie moge jezdzic na dowodzie starego wlasciciela i wozic umowy?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Miekki dowod

Warto przeczytać: Drobna nieścisłość w nazwie ul. w dokumencie | Jaki wyrok ? | Pies sąsiadów, co zrobic? | Oskarżony o rozbój. | Zmiany w statucie... | wypowiedzenie umowy zleceni | praktyki a dochody za dany rok | Pozyczka , kredyt 8000zl bez zaswiadczen.. | Kasy fiskalne | Ubezpieczenie OC - O co chodzi ? | UBEZPIEczENIE | UGODA ALIMENTACYJNA | praca na czarno- pracodawca nie chce zaplacic | Reklamacja telefonu z allegro | AKTYWA | Znowu kradziez :/ | justyna zyla | sam do baru | kolezanka z klasy na wesele | javascript | dopalacze adresy sklepow konin | orgazm kobiety | polski rock | chełm | blogi erotyczne 2018 | jak zaprosic | Euro | polskie zespoły | sex w dzieciństwie | sex z dzieckiem | sex z 10 latka | MAŁA SIOSTRA | Duszq | Coca Cola Journey Homepage The Coca Cola Company | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.