FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 764 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Mieszkanie Socjalne - jakiekolwiek M . PILNE 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mieszkanie Socjalne - jakiekolwiek M . PILNE"   

marry81
 Wysłana - 21 lipiec 2006 22:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Nie wiedziałem gdzie udać się na początek z tym pytaniem.
Mianowicie rozchodzi mi się o to, czy jest szansa uzyskania w jak najszybszym tempie jakiekolowiek lokum z UM czy MOPS? Tak się składa że za około jeden miesiąc stać się mogę bezdomnym, lecz nie chcę wgłębiać się w ten problem... Czy pozostaje mi jakaś szansa na swoje M? czy tylko przytułek :(?
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Mieszkanie Socjalne - jakiekolwiek M . PILNE

Warto przeczytać: Ostatni kołchoz Europy | P.O | praca w szkocji | Wykłady o tematyce politycznej, historycznej, społecznej | Sytuacja gospodarcza Polski 1950-2004 | wojsko | Potrzebuję pomocy z marketingu | Praca kuriera | Zdolność płatnicza firmy :/ | do prawników... | WYBORY :) materiały | "Darmowe lancze" - klasyka felietonów | Kulczyk & Ałganow | z UP na rozpoczęcie działalności gospodarczej | WYBORY PREZYDENCKIE W POLSCE | Dotacje rządu na nauke | mały penis | pamiętnik | loki | agencja pracy | uncharted | Polskie aktorki impiosenkarki nago | czy pójdzie mi | evenema | turecki | majstrak | rosja poziom umysłu | nurt | seks na imprezie | chłopaki do wziecia | banshee | mein kampf | sexy_kitty | lekarski | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.