FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 915 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Mieszkanie prywatne 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mieszkanie prywatne"   

Everriaal
 Wysłana - 22 luty 2010 18:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam pytanie jak dokładnie sprawdzić czy adres jakikolwiek jest mieszkaniem prywatnym czy na ów adres prowadzona jest dzialaność gospodarcza ?

elgoff
 Wysłana - 22 luty 2010 20:12      [zgłoszenie naruszenia]

Z reguły wystarczy wygooglować ten adres - katalogi firm wpisujące dane przedsiębiorstwa bez wiedzy właściciela robią swoje.
Możesz też uzyskać informację w UM, ale raczej wszędzie trzeba szukać firmy po nazwie/NIPie a nie adresie...

o0o0o

Everriaal
 Wysłana - 22 luty 2010 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

czyli teoretycznie każda firma jest zarejestrowana ?
przykładowo jeśli wpisuje adres i nic mi dla niego nie wyskakuje ( żadna firma ) to podejrzewać trzeba że jest to mieszkanie prywatne ?

elgoff
 Wysłana - 22 luty 2010 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

Nie każda, ale na pewno zdecydowana większość Np. Panorama Firm na bezczela wpisuje prawie każdą nowo zarejestrowaną firmę.

o0o0o

Everriaal
 Wysłana - 22 luty 2010 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

no tak, a co w wypadku alej biurowych - W sensie aleja w firmach gdzie na 1 adres wypadają 2 firmy tylko żadna z nich nie przypomina np. tego o czym ktoś mówi przez telefon żeby udać sie na rozmowe kwalifikacyjna ?

elgoff
 Wysłana - 22 luty 2010 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

To w końcu chcesz sprawdzić, czy pod danym adresem jest zarejestrowana firma czy też czy jest wykorzystywana przez jakąś firmę? Drugi przypadek w 99,999999% przypadków ODPADA.

o0o0o

Everriaal
 Wysłana - 23 luty 2010 08:55      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi o to, że dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do pracy do Firmy X na Adres Z, Tylko pod tym adresem Z nie ma firmy X. Podejrzewałem z początku, że to mieszkanie prywatne, sprawdzając jednak panoramę firm, zobaczyłem, że dla tego adresu są 2 firmy A i B. I ostatecznie się już pogubiłem.

elgoff
 Wysłana - 23 luty 2010 09:28       [zgłoszenie naruszenia]

1. Wynajęte dodatkowe biuro, firma jest zarejestrowana gdzie indziej.
2. Rekrutacja jest prowadzona przez firmę HRową, czyli np. A lub B.
3. Wynajęta jedynie sala do celów rekrutacji.

o0o0o

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Mieszkanie prywatne

Warto przeczytać: Olewanie szkoły | brak wody na mieszkaniu | Termin 7 dni (bez czy włącznie) zus zla | Niewyplacalny pracodawca-sad pracy? | Filmy o tematyce giełdowej | Skarbówka | Zaliczka na mieszkanie | "Trybunał zadecyduje, czy mogę palić trawę" | podatek od darowizny | Spółka z o.o., a dotacja. | Kilka pytan o garaze | jazda bez biletu | Era - rozwiązanie umowy | Nie wywiązanie się w terminie naprawy przez serwis? Co teraz? | Kara>prace społeczne>ptanie ?? | brak umowy - co moze pracodawca | ibiza | wolf_69 | southern charms | lubią kobiety | Kokobann | alison star | grubasy | roody | roody14 | sperma na bieliźnie | sperma na | abercrombie | aberc | brian | mamuśka | httpwwwfacebookcom100000476810057 | 100000476810057 | KArlino | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.