FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1209 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Mikrofon ciągle nagrywa 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mikrofon ciągle nagrywa"   

Envire
 Wysłana - 1 lipiec 2014 19:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, mikrofon przestał mi reagować na ustawiane opcje. Niezależnie od tego czy przestawię go na disable czy enable, ciągle nagrywa. Jest to dosyć irytujące ponieważ podczas pracy gdy nie mam włączonej muzyki, ciągle słyszę w słuchawkach odgłosy komputera lub szumy.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Mikrofon ciągle nagrywa

Warto przeczytać: Firefox tunning | "poza zasiegiem" | Internet w 2 pokojach | jaki laptop | Monitor lcd do 1500 zł | Mini wieza SONY MHC EC77 2x130W | APARAT do 500zł | Odtwarzacz muzyki | pytanko odnośnie radyjka | Obca bateria | komputer okolo 2500 | Czy istnieje taka gra...? | Pilot PC/DVD/DEKODER | serwery emule - problem | Jak router zainstalowac pod neostrade. | Krótka piłka- które ? (DVD) | lektury | ballantines | kamienica jako przestrzeń życia człowieka | akt oskarżenia wniesiony przez prokuratora | piotr kaszubski | zespół na wesele | Prz | film efekt motyla polecane | ksiądz klnie na kazaniu | civic vi | civic | studiach prawniczych | Mokum_Dome- | Mokum_Dome | Anglia | armani black | armani | fokusso | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.