FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2877 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Milosc a znajomi, przyjaciele ;/ Co zrobic ? ;/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Milosc a znajomi, przyjaciele ;/ Co zrobic ? ;/"   

vivat123
 Wysłana - 17 sierpień 2009 18:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, mam raczej powazny problem.
Zaczne od tego, ze moja obecna dziewczyna jest fajna i wg, piekna zgrabna ladna itp. Lecz kiedys moj kumpel, bardzo dobry wrecz ziomek. - Porbowal ja poderwac, jak jeszcze nawet nei wiedzialem ze ona zyje i wg. Nie udalo mu sie od razu, ona nie jest taka latwa i raczej wredna do takich podrywow itp , od razu go splawila. Jakj uz z nia bylkem i nadal jestem dowiedzialem sie o tej sytuacji, tlyko ze jego relacja jest inna a jej inna i wiem ze jej jest prawidzwa, ze od razu dala mu kosza i wg/. Go znam dobrze, wiem ze klamie, jego duma mun ie pozwoli sie przyznac, mowi ze ona chciala z nim sie spotykac i wg ale to on nie chcial. WIem ze prawda jest tak jak ona mowi bo znam ziomka na tyle ze wiem jaki jest. Taki no podrywacz niby.
I jestem z dziewczyna juz rok, mamy po 19 lat wszystko jest fajnie. Tylko jest jeden problem, trzymam z takimi no 4 ziomkami, wszystko super naprawde zgrana paczka. Tylko nie lubia mojej dziewczyny, ten jeden ziomek wlasnie wszystkich przestawil na zle nastawienie do niej, nie moge z nia wyjsc i z nimi nigdzie do baru, pojechac gdzies, poniewaz oni jej nie lubia ;/ Od samego poczatku naszego zwiazku slsyzalem same dogryzani, dokuczanie, wyzywanie na jej temat itd, klocilem sie z nimi , rozmawialem, to nic nie dawalo , czasami na troche, potem i tak swoje. Nie dalo sie ukryc ze nie byli za NAMI, przeszkadzalo im ze jezdze do niej do domu, ze sie spotykam z nia czesto. Pewnego razu jezdizlem dosyc czesto, kocham ja, jest miz nia naprawde cudownie i nie chce tego zakanczzac. Oni powiedzieli mi nagle , ze jak bede tak jezdizl to strace kolegow, a ja jezdizelm bo sadzielm ze nei zrobia czegos takiego. TAK - olali mnie. Stracilem teraz od 2 tygodni super kumpli, ziomkow. 4 wspanialych kolesi ;/ mimo ze gadali na moja dziewczyny, uwielbialem tez z nimi spedzac czas, nie to samo co z dziewczyna, ale to ziomki. Teraz od dwoch tygodni ciagle siedze w domu i jezdze do dziewczyny, nie jest fajnie. A tak to codziennie wychodzilo sie nawet pogadac na miasto, miasto Poznan, wiec duze. Bylo co robic, i miedzy czasie jezdzile mdo dziewczyny. Teraz jest mi zle i smtno i wg.
Czy by mogl ktos poradzic ? Czy mial ktos podobna sytuacje ? Jakis rady i wg ? Prosze. Nie wiedzialem gdzie to napisac wiec postanowilem tu, mam nadzieje ze pomozecie.
Wyszlo tak ze przez milosc stracilem kumpli ;/

Alayas
 Wysłana - 17 sierpień 2009 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ja Ci mogę poradzić, tych Twoich 4 kumpli nigdy nie było Twoimi przyjaciółmi, ani nawet kolegami : )

Powiem w ten sposób, nie można olać kumpli dla żadnej kobiety, ale jak nagle im odyebie i "każą" Ci z nią zerwać (zapewne banda zayebanych prawiczków) to sam tą sytuację wypowiedź na głos. Wygląda to tak jak wygląda. Olej ich

A dwa
"wyzywanie na jej temat itd, klocilem sie z nimi , rozmawialem, to nic nie dawalo" - jesteś ****ą straszną ktoś obraża Twoją dziewczyne i jeszcze ma zęby? Może ona sama ma się z nimi kłócić...

Aha nie straciłeś kumpli przez miłość bo tak jak napisałem, nigdy ich nie miałeś (mowa o tych 4)

Zmieniony przez - Alayas w dniu 2009-08-17 18:58:59

bateryjka
 Wysłana - 17 sierpień 2009 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

To nie byli dobrzy kumple skoro postawili Ci takie ultimatum. Znajdziesz o wiele lepszych.

Co to w ogole za chvjowa akcja: "wybieraj my, albo ona"? Co ich obchodzi to ile i kiedy sie spotykasz ze swoja laska.

Chociaz stracilam kiedys tak przyjaciolke - zakochala sie i spotykala sie tylko ze swoim chlopakiem - olala resztę swiata i mimo moich prośb, zeby sie ze mna spotkala, kontakt sie urwal.

prezes85
 Wysłana - 17 sierpień 2009 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

hehe

byli zazdrosni tylko nie wiem czy o ciebie czy o nia czy o to i o to

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 17 sierpień 2009 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

zazdrość przemawiała przez każdego z tych pseudokumpli

IMO mogło być tak, że ten kolo co dostał od niej kosza chciał się w pewien sposób zemścić na niej i gdybyś z nią zerwał dla kumpli, to ona by cierpiała z tego powodu, ony by mieli wyj3bane a poszkodowana byłaby niczemu niewinna dziewczyna- no i Ty oczywiście

olej takich kumpli, znajdziesz sobie innych, lepszych

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

eDi_91
 Wysłana - 17 sierpień 2009 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

W mojej paczce też jeden kumpel ma dziewczynę, której za bardzo nie lubimy ale nikt mu ultimatum nie postawił.. Jak chce jedzie do niej jak nie to idzie gdzieś z nami. To byli jacyś chvje nie kumple

INSOMNIA
 Wysłana - 17 sierpień 2009 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

chuje a nie przyjaciele

szupelek19
 Wysłana - 17 sierpień 2009 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie ! olej takich kumpli skoro oni oleli Cie !

tpawel
 Wysłana - 17 sierpień 2009 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

olej, obsraj i powybijaj zęby (w kolejności dowolnej)

Znawca -

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 17 sierpień 2009 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

jakieś pedały z tych kumpli, że są tak "zazdrośni"

I j.w. - gówno komu do tego z kim spotyka się jego znajomy.

Zmieniony przez - Fito85 w dniu 2009-08-17 20:02:35

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 17 sierpień 2009 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

No wlasnie, to nie byli prawdziwi kumple.. Znajdz sobie nowych, moze z dziewczyna na miasto tez itp.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Milosc a znajomi, przyjaciele ;/ Co zrobic ? ;/

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: POTRZEBNA WASZA POMOC - prosze | Dlaczego tak??? | Metlik w głowie;d | Czy to dobrze? | Jak to było z wami | Co robić? | eh... dziewczyny co sądzicie | pytanie do mężczyzn o kobiecą logikę | hmmmm... xD | i Co teraz ? | Nigdy nie ufaj kobiecie ]=) | dziewczyna - kumpela | Alkohole :-) | PROBLEM Z KOBIETĄ - BARDZO PROSZĘ O POMOC !!! | Flirt internetowy będąc z kimś w związku. | Gdy kobieta w zwiazku mowi: "niewiem co do Ciebie czuje, potrzebuje czasu" [HOT] | umcs studia | uksw | zmuda trzebiatowska | ally von boska | liczby radio | art 267 | youjizz | fotka konto | dramat | seks grupowy | gender | bezsennosc | polskie gwiazdy fotki | olsztyn showup | cud sBoDca | czy kobiety to | sztanga i cash | skrzynecka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.