FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3480 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Milosc w kiblu :P 
[powiadom znajomego]    
Autor "Milosc w kiblu :P"   

Daer
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

U mnie w LO taka jedna para została przyłapana na "wspólnej nauce do klasówki" w jednej kabinie w wc. W technikum jeszcze "gorzej", bo drzwi się nie zamykały, i dyrektor w męskim kiblu zastał dziewczynę i chłopaka w niedwuznacznej sytuacji, a wręcz w najgorszym możliwym momencie, bo podczas ejakulacji. Skończyło się nieciekawie dla zainteresowanych.

To w sumie nie wyznania miłości, ale mi się skojarzyło. Nie polecam. AA i dawno nie słyszałem większej głupoty niż:
Mam zadana na pol, przemowienie i moim tematem jest "Czy toaleta szkolna jest dobrym miejscem na wyznanie milosci?"

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

no to brawa dla dyrektora ! :-/

choć dla mnie to troche urban legend zalatuje no ale nie takie rzeczy dzialy sie po technikach w technikum jak w mafii, zyjesz szybko, pelno wrazen i wczesna smierc (stagnacja zyciowa )

Btw. Chcialem zasygnalizowac ze ja juz sie calowalem rowniez (z dziewczyna)

Btw2. Faramka bankowo będzie smutna z tegoż powodu

Piłsudczyk.

Specjalista -

Daer
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no, z tym technikum to na pewno trochę urban legend - fakt faktem, że w kiblu ich przyłapał

Zresztą na forum się aż wstydzę napisać co ja widziałem w technikum - nauczyciel zamykający się na klucz w środku sali z uczennicą na 15 minut (siedzieliśmy pod sala i się cieszyliśm, że lekcja się opóźnia... a tu drzwi się otwierają i wychodzi jakaś uczennica, a nas psor woła - nie będę cytował co do Niej krzyczeliśmy), mężatka romansując z żonatym nauczycielem (po czterdziestce, bez żenady w trakcie lekcji wychodzili na zaplecze i kazali nam samemu robić notatki na podstawie książki) czy wspomniana sprawa z parą w kiblu... To tylko takie najniewinniejsze sprawy

Z tego miejsca chciałem pozdrowić uczących się na ZSE na Zajączka w Warszawie Ciekawe, czy dalej są takie klimaty.

Ekspert -

faramka
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ej, no po przeczytaniu pierwszego "btw": ""
A po drugim: "ku:*wa! jaka ja przewidywalna!"

Ale co to w końcu nie jest prowokacja?

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

Daer
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem cz prowokacja, bo drażni mnie ten termin. Na pewno durny temat, gdzie autor/ka obraża inteligencję wypowiadających się osób.

Ekspert -

Domonik89
 Wysłana - 22 kwiecień 2009 08:58      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wazne gdzie...wazne jak:D no ale toaleta to malo romantyczne:P

Daer
 Wysłana - 22 kwiecień 2009 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

Mało higieniczne, mało estetyczne, mało kulturalne, mało przyzwoite... Ch z tym, że mało romantycznie

Ekspert -

flowerbum
 Wysłana - 24 kwiecień 2009 18:45       [zgłoszenie naruszenia]

juz wolę oklepane miejsca niż wyznanie miłości w toalecie. tam tylko smród i brud! [mam uraz do publicznych toalet]

nigdy nie tęsknij za kimś do kogo nie masz pewności, że śpi tej nocy samotnie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Milosc w kiblu :P

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Isc, czy nie isc | co mam zrobić? | olac typa, czy nie? | Chwila na przemyslenie i poukladanie wszystkiego w glowie | Co myślicie? | czy dziewczyna moze?? | Jak mogę odzyskać chłopaka? | Dziewczyna nie odwzajemnia uczuc;/ | Szukam rady | Chce zostać tylko jej przyjacielem. | chcę poznać wasze zdanie :) | dziwna dvpa | Pozwalać czy nie? | Wyrażanie uczuć | Nimfomanka? | podryw | brzytwa | klaudia el dursi | tankujesz | nike sweet classic | burdel jak znaleźć | avon | seks opowiesc | te tris | zdjęcia kobiet pod prysznicem | urban | Celebrity oops | biedaki | grzybki | linsday lohan | na sex foto | beach party | sub | bogato | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.