FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2227 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Miny bomby pociski... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Miny bomby pociski..."   

Bazz78
 Wysłana - 14 luty 2010 03:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Nie dwano dowiedziałem się ze za moja chata w okrasie 2 wojny światowej zakopywali bomby miny itp. I tak sie zastanwiam co z tym zrobic?? Ma to w ogóle jakas wartosc?

dumad
 Wysłana - 14 luty 2010 10:48     
 Usunięta przez beldzior za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Bazz78
 Wysłana - 14 luty 2010 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

wybuchowa .. no takkk
jakas tam tzn?
dlaczego twoja wyp. została usunięta?

Zmieniony przez - Bazz78 w dniu 2010-02-14 13:22:45

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 14 luty 2010 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

Skorupy pocisków wartość kolekcjonerką mają, tylko chodzi o to że za nic w świecie nie wolno ci ich rozbrajać samemu- prawdopodobieństwo że zginiesz lub zostaniesz kaleką jest ogromne, takie pozostałości do tej pory zbierają krwawe żniwo.
Nie chcesz być chyba ofiarom II wojny światowej. Samemu też kopać ich nie radzę.
W sytuacji kiedy by się przypadkowo znalazło coś, wezwij saperów. Jak będą mieli czas to w ciągu dwóch dni przyjadą, a do czasu ich przyjazdu staniesz się obiektem nienawiści i cichych bluzgów policjantów którzy będą musieli tego pilnować zanim saperzy to zabiorą.

Więc moja rada jest prosta- sam nic nie ruszaj

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

Bazz78
 Wysłana - 14 luty 2010 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

no ale jak jak już wezmę saperów to raczej oni mi nie oddadza tej całej ilości a będzie tego duzo...
co proponujecie kupic jakis wykrywacz metali czy jak?

INSOMNIA
 Wysłana - 14 luty 2010 13:36      [zgłoszenie naruszenia]

chvj tam, ze moze go rozsadzic byle tylko pare pln wpadlo

Bazz78
 Wysłana - 14 luty 2010 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

głownie chodzi mi o to żeby nikt nie stacil zycia juz wiecej bo mojego taty brat niestety został rozerwany przez minę właśnie tam jakieś 40 lat temu. Od tamtej pory nikt tam niechodzil(MOKRADLA POROSNIETE RZADKIM LASEM) nikt tego nie ruszył dalczego? nie mam zielonego pojecia a ze dzialka niedługo zostanie przepisana na mnie postawiłem się tym zainteresować Najbardziej zależny mi na spokoju jeszcze nie myślałem co z tym zrobię... dlatego rozważyłem wartość kolekcjonerska

Zmieniony przez - Bazz78 w dniu 2010-02-14 13:42:35

INSOMNIA
 Wysłana - 14 luty 2010 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

to jak zależy CI na spokoju to nie ruszaj tego, będziesz pewny, że nikt nie będzie CI łazić po ziemi a jeśli już to do 1 wdepnięcia

Bazz78
 Wysłana - 14 luty 2010 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

jak mam tego nie ruszac jak chce tam wykopać staw? Czy ja musze wam wszystko mówic?

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 14 luty 2010 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

Oni ci tego nie oddadzą tylko to zdetonują, samemu nie rozbroisz bo cię zabije.
Więc jedyne co cie pozostaje to albo zostawić to w spokoju, albo jeżeli chcesz ten staw to zgłoś te niewypały.

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

Bazz78
 Wysłana - 14 luty 2010 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

ale zaraz zaraz jak to nie oddadzą? Przecież to do mnie należy?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Miny bomby pociski...

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: testy na ochroniarza | Wezwanie | Wiatrówka | Poprzyj Czumę!!! | Lufa | papiery help%) | jest juz w wojsku | Baza antyrakietowa w Polsce | jak to jest??? | Oficer, podoficer- co robią? | problem z wku co zrobic?? | Szukam animacji o sposobie działania pistoletu P-64 (daję dwa sogi)!! | Gdzie składać papiery żeby dostać się do policji? | Kolejny problem z WKU xD | krzesiwo XXI wieku | pytanie do znawców tematu?? | opalanie nago | cristian91 | opowiadania erotyczne siostra brat | rap o kobietach | hiphop o kobietach | hiphop do kobiet | hiphop rap Polski dla kobiet | duże sutki | tabletki poronne | masaż erekcja | erekcja podczas masażu | dla mężczyzn | tajemniczynick showup | słownik | w co gracie | puby bary | akademia teatralna | Seagal | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.