FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2014 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Może troszke inaczej?... 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
mogły by być dodatkowo prace z historii 
nie potrzba takich prac 
jest mi to obojetne 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Może troszke inaczej?..."   

INSOMNIA
 Wysłana - 4 sierpień 2002 15:36   

Przeniesiona przez Predrag z działu 'Historia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Od pewnego czasu tak sobie poczytuję posty z tegoż działu...
pisałam już, że przydałyby sie fotki-są,
pisałam juz, o dyskusjach-są -pomiędzy czytającymi i to najczęściej w kwesti soga za temacik...

Może by tak (przyszłościowo patrząc) wpisać kilka np.prac na konkretny temat...

Wielu członków sfd chadza jeszcze do szkoły, może z myślą o nich (a o to chyba chodzi w tworzeniu działu)zamiast encyklopedycznych (szkoda, że czesto zdawkowych) wiadomości wprowadzić konkretne tematy i prace (!)

Wówczas dział spełni swą podstawową zasadę - potrzebność!!!

Jestem częścią wszechświata, choć zbyt małą by mieć znaczenie; ale jestem.

INSOMNIA
 Wysłana - 4 sierpień 2002 16:19      [zgłoszenie naruszenia]

do dzieła Ewo

ja piszę o historii której nie znajdziesz w podręcznikach, fakt, że zazwyczaj informacje które zamieszczam są najczęściej żywcem ściągnięte z netu, myślę, że większość tak robi, ale to i tak lepsze dla młodego człowieka, znalezienie pewnych info na sfd niż szukanie po necie, tu to wszystko jest zebrane, poza tym czy młodemu przeciętnemu uczniowi przyszłby do głowy, że było coś takiego jak powstanie boxerów w chinach, czy tortury w tybecie

jak ktoś ma czas to może sobie siedzieć i pisać referaty z historii, ja go niestety nie mam, i dlatego wklejam "suche podręcznikowe i encyklopedyczne informacje", których raczej nie znajdziesz ani w podręcznikach, a części nawet nie znajdziesz w encyklopedii( przynajmniej tak dobrze opisanej i z tylkoma foto, patrz np mój post o czołgach, albo finderxa o inkwizycjach i paleniu na stosie )

jeśli studiowałaś histę to może wkleisz tu jakiś swój referat, bądź referaty, bo pomysł Twój jest dobry, tylko czasu brak

szkoda, że nie ma tu Wołoszańskiego

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich

INSOMNIA
 Wysłana - 4 sierpień 2002 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

Mariuszu...
jak byłam młoda (!) miałam spore pojęcie o wielu więcej rzeczach niz np.powstanie boxerów (!)...choć przyznam ci rację,że niewiele osób ma jakiekolwiek pojecie o historii...chyba, ze teraźniejszej, a i tak w małym stopniu...
Co do postu o czołgach...czytałam-świetny!
Jenak...nigdy nie ściągałam info z netu...i zapewniam, że mam sporo bardziej "rozwiniete" wiadomości w książkach (stąd moja opinia o podręcznikowości większości postów!)...
Nie studiowałam historii-choć sama nie wiem czemu-lecz bardzo (!) ją lubie...
Co do pana Wołoszańskiego...zdaje sobie sprawe,że zamieszczenie jego książek (chocby fragmentów) jest raczej niezgodne z prawem...a szkoda, nie ma to jak historia "jego słowami"...
Postaram się w najblizszym czasie umieścić jakies wypracowanko...niestety jestem "starej daty" i swe prace piszę ręcznie na papierze...
ale cos wymyślę...

INSOMNIA
 Wysłana - 4 sierpień 2002 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

Eva, to jest dobry pomysl. Ja tez wiekszosc swoich wypocin mam na papierze, dodatkowo nie mam skanera, a chetnie wrzucilbym pare ciekawych tematow z ksiazek. Staram sie zamieszczac arykuly raczej o charakterze ciekawostek ale jak ktos bedzie potrzebowal jakiegos referatu to nie widze problemu zebysmy wspolnie cos skrobneli.
gdyby nie ten brak czasu...

Forever Stronger Than All

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 4 sierpień 2002 21:12      [zgłoszenie naruszenia]

a ja jestem za tym, żeby nie bombardować tak ludzi wiedzą, lecz troszke podyskutować na dane już tematy..:)
spójrzcie ile jest tematów bez żadnej odpowiedzi...

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...

INSOMNIA
 Wysłana - 5 sierpień 2002 07:13      [zgłoszenie naruszenia]

jakryc może masz rację, ja przestałem już pisać cokolwiek, bo i tak poza nami kilokoma nikt tego nie czyta

Eva 1978 to nie taka stara data, no może trochę

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich

INSOMNIA
 Wysłana - 5 sierpień 2002 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

Cóz...wiadomość przeczytana 31 razy (odjąć moje...czytanie)...a w ankiecie, aż 3 głosy...
jestem pod wrażeniem!!!

sebas101
 Wysłana - 17 sierpień 2002 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

Nie lubie Woloszanskiego! To nie jest powazny historyk,moim zdaniem.

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 18 sierpień 2002 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

Sebas a dlaczego tak sądzisz?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...

sebas101
 Wysłana - 19 sierpień 2002 19:10       [zgłoszenie naruszenia]

Dlatego ze stawia piramidalne tezy a potem za wszelka cene stara sie to udowodnic,siegajac po wyrywki cytatow,przytacza wygodne mu fakty a inne pomija.Nie podoba mi sie jego sposob pisania,to blichtr,cos w rodzaju opowiadan o ufo,poza tym wszystko jest potraktowane "po lebkach"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Może troszke inaczej?...

Warto przeczytać: Problem kosowski - WARTO przeczytać | Wikingowie potrzebuje RUN... | Historyczne "nieścisłości" | Ku Klux Klan | gen. Tadeusz Jordan Rozwadowski | prezydent kennedy i martin luther king zaslurzili smierc? | drzewo genealogiczne bogów greckich | "WYPĘDZENI" - dzisiaj(!) debata(?) | Jakie książki powinni przeczytać Erika Steinbach i Edmund Stoiber? | Szkoła Shteinerowska - need help! | Walki marynarki RP na morzach | Najwieksza Zagadka XX wieku. | Potrzebuje adresow stron | Wiktor Suworow | Konflikt izraelsko - palestyński | Broń nuklearna i wyścig zbrojeń | pokemon | pokemony | wojnar | wesele wiesiek | sex spotkanie | pamięć | chemia proszek | illy 26 | 3,4 DMMC | zasady | premium | rodzaje miłośc | horytnica | kemp | jaro | aralka | tygrysek_19 | minets | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.