FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 3609 razy ¬

ROZRYWKA | Mi這嗆
Mo瞠 zwi您ki nie dla mnie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mo瞠 zwi您ki nie dla mnie"   

kemot2
 Wys豉na - 27 lipiec 2017 00:26        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Jestem z kobiet 6lat,zawsze szuka貫m sponsoringu u kobiet lecz trafi豉 mi si taka co jest z biednej rodziny tak jak ja.
Jeste鄉y zar璚zeni ale mi do g這wy coraz cz窷ciej przychodzi by wr鏂i do 篡cia pua jak kiedy,bawi si,rucha te bogate gdzie +nie b璠 si musia martwi o pieni康ze, pr璠zej ona do這篡 czy jej rodzice ni ja. Ja do嗆 sporo zarabiam, nieco postawny jestem,ale zawsze chcia貫m uciec od biedy a moja mimo 瞠 jej postawi貫m wr璚z interes ledwie co wychodzi na 0. S tutaj takie osoby kt鏎e mia造 kobiet wr璚z swojego 篡cia lecz zdecydowali by wr鏂i do 篡cia niezale積ego w kt鏎y 篡je sie samemu i si dobrze bawi? Wiem 瞠 teraz jeszcze na to racj bytu ale martwi mnie co mo瞠 by za 20lat je郵i nic lepszego nie poznam pod wzgl璠em mentalnym,uczuciowym. Coraz wi瘯sze dostaje ochoty na dupeczki na si這wni kt鏎ym odmawiam, a to wr騜y 瞠 pr璠zej czy p騧niej ***nie

Zmieniony przez - kemot2 w dniu 2017-07-27 00:30:48

Lupaszka
 Wys豉na - 27 lipiec 2017 20:57      [zg這szenie naruszenia]

a ile masz lat i ile lat maja te co Cie sponsorujo

w鏚a jest lana, koka dmuchana, kurwa jebana i tak hajs spierdala

Robot-Man
 Wys豉na - 29 lipiec 2017 12:45      [zg這szenie naruszenia]

przyloz reke do krocza i sprawdz czy masz jaja
jak masz to wez sie do roboty i zacznij zarabiac
jak nie to wracaj do bogatych czterdziestek

woroczu, wybieram cie!

max-scifi
 Wys豉na - 22 sierpie 2017 21:37       [zg這szenie naruszenia]

no bogata czterdziestka do konca zycia nie bedzie utrzymywa darmozjada. niestety. baby s g逝pie, ale liczy potrafi.
zycie widzia這 takie scenariusze i zwykle koncz sie znalezieniem lepszego modelu.

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Przegl康 tygodnia

Mo瞠 zwi您ki nie dla mnie