FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1644 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Możliwości Rady Gminy... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Możliwości Rady Gminy..."   

Mr.Shadow.
 Wysłana - 1 luty 2005 20:38       

Przeniesiona przez Majma z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mamy takie oto sytuacje:

- likwidacja szkoły w mieście
- likwidacja przedszkola w mieście
- utworzenie wysypiska śmieci na wsi, w pobliżu wsi

Jak możemy wpłynąć na Rade Gminy, na jej możliwości, przekonać ją, by ta odstąpiła od tych wyżej wymienionych planów?. Możemy napisać petycję, jeżeli tak to jak brzmiącą?. Możemy zorganizować strajk, musimy przy tym wysunąć własne argumenty przeważające szale na naszą stronę, i uniknąc likwidacji szkoły, przedszkola, utworzenia wysypiska... Argumenty?. Tylko jakie?.

Mógłby mi ktoś troche pomóc?.

Chociaż nakierować.

'Birth, Copulation And Death... Is This Your Life ??'

Mr. Shadow.

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 1 luty 2005 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

likwidacja szkoly....cięzka sprawa ale do zrobienia. Przynajmniej zawsze w takich sytuacjach rady maja 2 albo więcej szkół do wyboru. Jeśli chcecie utrzymać szkołe to musicie pokazać że jest lepsza od innych. petycje, zaprosić całą radę do obejrzenia szkoły itd.Poprostu musicie ich przekonać że bardziej opłacalne i z pożytkiem dla ludzi i dzieci będzie dowożenie do szkoły X (ta do likwidacji) niż utrzymanie szkoły Y ta co zostaje. W takich sytuacjach wygrywają szkoły które poprostu mają więcej uczniów i tyle a jak więcej uczniów to wiadomo że wiekszy budynek , większe możliwości "przerobu"
Wysypisko...Polecam się udać do jakiejś organizacji ochrony środowiska Moze to byc facet odpowiedzialny za środowisko w powiecie albo coś i on wpłynie na to że gmina będzie musiała pobudować wysypiskoAle to tez musi być czymś udokumentowane np tym że istnieją jakieś dzikie wysypiska zagrażające przyrodzie ltp.
Wujek jest wójtem

Krolewicz Imprez i Używek%-)
oraz moderator seksu

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 1 luty 2005 20:48      [zgłoszenie naruszenia]

EEE sory źle zrozumiałem Przedszkole to tak samo jak szkoła
A wysypisko musicie udowodnić że wam ono będzie przeszkadzać że z niego będzie smród itd. ale jednocześnie podsunąć inne miejsce które według was jest lepsze (tylko nie proponujcie w pobliżu innej wioski której nie lubicie bo to mija się z celem)

oraz moderator seksu

agressor
 Wysłana - 1 luty 2005 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

ja jestem z ochrony środowiska ... i gmina nie ma prawa budowac wysypiska w sąsiedztwie zabudowy mieszkalnej jeśli nie zgadzaja sie na to mieszkańcy.. jesli jednak obszar buforowy i strefa ochronna jest odpowiednio duża np. 300-500 m od zabudowań i ekspertyzy wykaża ze nie ma to wpływu na okoliczny mikroklimat i fizykochemiczne własciwości środowiska i w okolicy nie ma innej lokalizacji to niestety uzyskają zgode na budowe z wyłączenim woli mieszkańców

"NIE TRAKTUJ ŻYCIA POWAŻNIE BO I TAK Z NIEGO NIE WYJDZIESZ ŻYWY"

Mr.Shadow.
 Wysłana - 1 luty 2005 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki Duramen, SoG.

Jednak to za mało.

Musze wdać się w to bardziej szczegółowo...

Mr. Shadow.

Mr.Shadow.
 Wysłana - 1 luty 2005 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

Agressor, dzieki również za pomoc. SoG.

Mamy taką sytuacje, akurat zaznacze tu jedną, utworzenie wysypiska we wsi, małym miasteczku, lub też w jego pobliżu. W jaki sposób mam przekonać, wraz z innymi osobami, Rade Gminy by zaniechała tego pomysłu?.

Czy przedstawienie jej w petycji: że gmina nie ma prawa budowac wysypiska w sąsiedztwie zabudowy mieszkalnej bo:
- nie zgadzaja sie na to mieszkańcy
- obszar buforowy i strefa ochronna jest odpowiednio za mała
- ekspertyzy wykażą ze wysypisko będzie miało ogromny wpływ na okoliczny mikroklimat i fizykochemiczne własciwości środowiska

Czy to wystarczy?.

Podejrzewam, że nie.

Mr. Shadow.

agressor
 Wysłana - 1 luty 2005 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.otzo.most.org.pl/publikacje/poradn/3probl.htm]
czytaj i wyciągaj wnioski

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 1 luty 2005 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

shadow może walnij do mnie na gg to zobacze
Bym uderzył ja do ciebie, aleeeee...ja to chyba zrobie w podpisie że mam po***any net i mi sie profile nie wyświetlają

oraz moderator seksu

agressor
 Wysłana - 1 luty 2005 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

prawda jest taka ze jak bedą musieli wybudowac bo gmina do iluś tam tysiecy mieszkańców jest zobowiazana do posiadania wysypiska, albo przepłaci ktoś to i tak wybuduja bez względu czy sie zgadzacie czy nie... ja osobiście myśle ze można iśc na kompromis... przy obecnych technologiach skłądowania i utylizacji wcale nie musi śmierdziec w okolicy... pomyślcie o wysypisku podpowierzchniowycm

Majma
 Wysłana - 1 luty 2005 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

przeniosłem do bardziej odpowiedniego działu

POZDRAWIAM

Mr.Shadow.
 Wysłana - 2 luty 2005 20:55       [zgłoszenie naruszenia]

Widze, ze w "odpowiednim" dziale to raczej do pomocy sie nie kwapia...

Mr. Shadow.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Możliwości Rady Gminy...

Warto przeczytać: wezwanie do zaplaty | Obrona konieczna i przekroczenie jej granic,czy Polski system prawa jest tu sensowny? | Analiza krotkiego bilansu. | Własna działalność gospodarcza | Bardzo wazne | Pismo do Telefonii Komórkowej. | sprawa sądowa, i świadkowie | problem z autem po wypadku | umowa z Mbankiem | wykorzystanie loga | Towar z Ukrainy, pilne | Alimenty do kiedy? | W co ulokować 10k zł | Reklamacja samochodu u mechanika. | KPA, pytania. | karta pojazdu | nauczycielki | brochacka | młodzi faceci | tora tora tora | dokumentalny | pułtusk | chemia książki do nauki | łatwe w poznaniu | łatwe laski w poznaniu | adidas active bodies | jerzy hadyk emocje8 | jerzy hadyk emocje8 | jerzy hadyk emocje8 | sandra walter | tvn | ananasy z mojej klasy | magda mołek | mario | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.