FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2284 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Możliwości awansu w Straży Granicznej 
[powiadom znajomego]    
Autor "Możliwości awansu w Straży Granicznej"   

koliopp
 Wysłana - 22 sierpień 2010 17:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Na stronce tej organizacji (służby) jest drabinka dla ludzi po studiach (egz z języka to banał, jak i wymogi 'fizyczne'), więc kiedy tylko gdzieś pojawi się nabór zamierzam startować. Chodzi mi tylko o pomoc od zorientowanych, jak wygląda później sprawa awansów. Czy jest to 'widzimisię' bezpośredniego (czy jeszcze wyższego rangą) przełożonego, czy po jakimś okresie czasu (jeśli tak to jakim minimalnie lub maksymalnie).
Z góry dzięki

terefere to i tak ściema dla ciemnoty

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Możliwości awansu w Straży Granicznej

Warto przeczytać: palące pytanie SG | Szkola w Anglii a Wojsko :) | po- starszy mlodszy i szregowy | Sciga Mnie wojsko!!! | żołnierz a mandat | Prosze o pomoc | Boń Gazowa a ręczny miotacz gazu... | Jestem kurva głuchyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!! %-) | Lotnictwo | potrzebuje schemat mechanizmu spustowego . do karabinku bmk40 | KBKS i wszystko co z tym związane... | OFS-Osrodki Szkolenia Fizycznego, małpie gaje. | Oświęcim klasa wojskowa | wesolych | Ochrona p.chemiczna | Obrotówa | młode | virtual reality | moje orgasmy | mój orgasm | zakup mieszkania | racjonalista | sexmasterka | coachingowy rak | ilu facetów naraz wytrzyma kobieta w sexie | bananowcy | alina krawczyk | danuta norek | Mała aniolek | skafi | nagie selfi foty | pigułki spadek libido | różowa landrynka | katarzyna pakosińska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.