FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 2088 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podre - mae i due
Modelarstwo kartonowe - pytanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Modelarstwo kartonowe - pytanie"   

Abdomen
 Wysana - 6 grudzie 2006 15:06        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz tuszczu

Mam pytanko odnonie paru wydawnictw ANSWER, ORLIK, HOBBY MODEL, JSC-Gdak, WAK-Wrocaw, ERKO TYP-Czechy, MODELEX i PK GRAPHICA. Chodzi mi dokadnie o to dla jakiego typu modelarzy s one przeznaczone (pocztkujcych, rednio zaawansowanych lub zaawansowanych), i czy warto sie w nie pakowa (kto kto klei modele kartonowe pewnie wie o co chodzi). Pytam sie dlatego e nie miaem jeszcze stycznoci z tymi wydawnictwami.
Prosze o pomoc.

automatic gearbox - is OK

AliBabus
 Wysana - 15 stycze 2007 13:44       [zgoszenie naruszenia]

To zaley jakie masz dowiadczenie??? Czy kleie do tej pory jakies inne modele kartonowe??
Sama trudno zaley od konkretnego modelu, Jezeli kleies do tej pory modele tego typu to nie powinienes miec problemu i tymi. Jesli natomiast nie to mimo wszystko powinienes sobie poradzi ale efekt pocztkowo bedzie odbiega od wzorcowego ale z czasem nabierzesz wprawy i zacznia to by prawdziwe modele.
Pozdro.

Modelarstwo kartonowe to moje stare hobby. Juz kilka lat nieruszane ale mam jeszcze kilka zaczetych modli, ktre czekaja na dokoczenie i wierz e sie za nie wezm kiedy bo obecnie to nie mam nawet si czasu wyspa.

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozw.

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Przegld tygodnia

Modelarstwo kartonowe - pytanie