FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1482 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Modele AR (autoregresji) MA (średniej ruchomej) -  
ekonometria/statystyka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Modele AR (autoregresji) MA (średniej ruchomej) - ekonometria/statystyka"   

Lorens86
 Wysłana - 26 kwiecień 2010 09:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.

Czy bylby ktoś w stanie polecić stronę z tego typu modelami? Oczywiście mam na myśli przedstawione wzory co jest czym i wyjaśnienei różnic pomiędzy modelami. SOGi z pewnością się posypią. Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Modele AR (autoregresji) MA (średniej ruchomej) - ekonometria/statystyka

Warto przeczytać: Łączenie dwóch kredytów - proszę o pomoc | wypadek w SZPITALU | przniesienie do innej placówki | autentyczność podpisu | Olewanie szkoły | brak wody na mieszkaniu | Termin 7 dni (bez czy włącznie) zus zla | Niewyplacalny pracodawca-sad pracy? | Filmy o tematyce giełdowej | Skarbówka | Zaliczka na mieszkanie | "Trybunał zadecyduje, czy mogę palić trawę" | podatek od darowizny | Spółka z o.o., a dotacja. | Kilka pytan o garaze | jazda bez biletu | fizyka | sylwetki | dutchess | antysemickie | t mobile | azzaro legend | ibiza | wolf_69 | southern charms | lubią kobiety | Kokobann | alison star | grubasy | roody | roody14 | sperma na bieliźnie | sperma na | abercrombie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.