FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 760 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Modem na gwarancji - ile mają czasu? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Modem na gwarancji - ile mają czasu?"   

Misza2802
 Wysłana - 25 wrzesień 2009 18:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam takie pytanko. Ostatnio mojej znajomej popsuł się modem z ogólnopolskiej firmy telekomunikacyjnej. Modem był na gwarancji, a usterka nie była wynikiem jej winy. Oczywiście poszła z tym do operatora, żeby się dowiedzieć, że modem zostanie naprawiony w terminie, bagatela, do 3 miesięcy. Obecnie mija prawie miesiąc, koleżanka próbowała jakoś to przyśpieszyć, ale słyszy jedno - do 3 miesięcy. Czy ma prawo zrezygnować z usług tej firmy aby nie ponieść konsekwencji za zerwanie umowy? Coś w stylu "niemożliwość wywiązania się z umowy dostawcy" albo coś? Będę wdzięczny za konkretne ustawy, artykuły itp.

BNQ_Wp
 Wysłana - 2 październik 2009 00:26      [zgłoszenie naruszenia]

podaj mi jaki to operator a moze byede mogl pomoc :). Z tego co sie orientuje to nie ma mozliwosci aby urzadzenie ktore ma gwarancje producenta moglo byc naprawianie do 3 miesiecy chyba ze naprawa przedluzyla by sie z powodu np: kataklizmu itp. zreszta zapewne jest to zawarte w gwarancji :)

Misza2802
 Wysłana - 2 październik 2009 10:27       [zgłoszenie naruszenia]

operator to Netia, koleżanka w Warszawie mieszka, więc nie ma problemów z dostępem do firmy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Modem na gwarancji - ile mają czasu?

Warto przeczytać: odszkodowanie | Groźby karalne | Medycyna Pracy badania .. | Pogrubienia w tym dziale | dobre obyczaje i taktowne zachowanie w pracy | Urząd Skarbowy - odwołanie | Ile czasu jest po pobiciu na złożenie skargi? | Poszukuje inf. o modelu Wzrostu Solowa???? | Raport Ziobro | Przesylki z zagranicy | firmy doradztwa finasowego | kasa za mandaty czy da sie tego jakoś uniknąć??? | Jan Kulczyk | Interpretacja art. 25 KP | Kwaśniewski jedzie do Rosji | EUROKORPUS - wojska zbrojne UE. | two testy | policji | reklamacja | EE306910515PL | serwis informacyjny | peeting | hiit | vismaya | vismaya maitreyapl | balaton | audi a 4 | do ktA",A,rego roku A"1A" ycia | vayo | mad men | wyglA .d | transport międzynarodowy | gabriela spanic | 2 DJ's Live Mix (second round) | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.