FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4832 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Modlitwa niewierzącego na pogrzebie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Modlitwa niewierzącego na pogrzebie"   

ples
 Wysłana - 29 czerwiec 2010 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

regulator to chyba dobrze , ze tak robi, swiadczy o uczciwosci

bo na przyklad w kilkutusiecznych anonimowych parafiach w warszawie, mozesz pozamieniac piecdziesiatki z dziesiatkami w kopertach i nikt sie nie domysli

wszedzie tak powinno byc

albo listy porozwieszane, tam gdzie tego nie ma wlasnie dochodzi do patologii

tu wlasnie wychodzi taka slepa glupkowata nagonka, bo wszyscy tu chca, zeby kosciol sie jawnie rozliczal, a jak ksiadz to robi to teraz wielkie oburzenie, bo zgrzeszyl w innym paragrafie

to ze ludzie robia z tego sensacje to po prostu glupota owieczek, ze ktos dal mniej lub wiecej, zwykla ludzka zawisc.

Zmieniony przez - ples w dniu 2010-06-29 22:11:56

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Znawca -

Shirru

Waszka G

Wysłana - 29 czerwiec 2010 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

Uczciwości? Przecież od razu widać, że robi to po to, żeby nakręcić naiwniaków, żeby dawali więcej na tacę.

MadMan047
 Wysłana - 29 czerwiec 2010 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

ples, jemu na pewno nie chodziło o uczciwość chciał tylko napiętnować tych co mu drzwi nie otworzyli i tych co dali za mało

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

Specjalista -

regulator
 Wysłana - 30 czerwiec 2010 00:14       [zgłoszenie naruszenia]

Ja się nie zastanawiam nad tym co nim powodowało, bo motywy jego postępowania mogą być naprawdę różne. Ja się zastanawiam nad tym, że GIODO nie może takiego utemperować. To mi się wydaje trochę dziwne, a nawet delikatnie przerażające. Generalnie paranoja z danymi osobowymi się nasila, za czym idą przepisy, a księża jakby poza prawem. Nawet, jeżeli ten ksiądz, to jest "dobry człowiek", to mu zwyczajnie nie wolno szargać dobrego imienia osób, które mają inne zainteresowania niż on.

"Na przyszłość zastanawiaj się nie tylko nad tym, czy prawdą jest to, co mówisz,
lecz czy ten, do kogo mówisz wytrzyma prawdę." Seneka Młodszy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Modlitwa niewierzącego na pogrzebie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: | | nie chce mi sie szukać | jestem dla niej jak brat | podręcznik hejtingu | ukraine | kasprzyk | zerwany przyczep | jesteś dla mnie za dobry | weekend majowy | night club | e60 kontrolki zułte | drunk | mlode | męska przyjaciółka | alkohol prezent | sugarcubes deus | blondyna | stresuje sie przy niej | pijana na dyskotece | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.