FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8674 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Moi zdewociali rodzice 
[powiadom znajomego]    
Autor "Moi zdewociali rodzice"   

cebulakBAN
 Wysłana - 27 sierpień 2009 15:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

cze, mam taki problem ze moi rodzice sa strasznie gleboko wierzacymi osobami (katolicy) a ja jestem niewierzacy.

i problem w tym ze oni pomimo to ze mam ~20 lat zmuszaja mnie do modlitwy przed obiadem oraz rano i wieczorem, poprostu pytaja sie czy sie modliłem rano lub wieczorem a jak mowie "NIE!" to dziwnie sie patrza a pozniej gadaja ze co ze mnie wyrosnie itp.

juz mnie to wkurnia bo jak zyc z taka rodzinka?
chcialbym sie wyprowadzic ale narazie sytuacja majatkowa mi nie pozwala zbytnio a jak tu zyc z takimi namolnymi katolikami

i niech mi ktos powie ze chrzescijanstwo jest takie dobre, jak wogole mozna na sile sklaniac do tej religii?

po koledzie byl u nas ksiadz i akurak bylem w domu to zrobili mi takie kazanie (rodzece z ksiedzem) ze glowa boli

czy sa na to jakies rady? np. jakis egzorcysta?

patrz w lusterka, cebule są wszędzie

Oski_m
 Wysłana - 27 sierpień 2009 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

1. Staraj się pisać tak żeby to chociaż dobrze wyglądało.
2. Jak Cię zmuszają do modlitwy? Módl się albo nie dostaniesz kolacji?
3. Zignoruj ich. Po pewnym czasie powinni odpuścić.
4. Chodzisz do kościoła?
5. A co powiesz na apostazje? Wtedy już muszą odpuścić(a także mogą wywalić Cię z domu).

Zmieniony przez - Oski_m w dniu 2009-08-27 15:26:20

Do ut des.
GT na zawsze w sercu mym.

Siwek_wp2
 Wysłana - 27 sierpień 2009 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

nie marudz i sluchaj rodzicow..jak bedziesz duzy ..i bedziesz sam sie utrzymywac mozesz wymyslac swoje nowe zasady

...widze niebo, nie mysle...

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 27 sierpień 2009 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

Jak Cię utrzymują, bo jesteś zbyt leniwy by popchnąć swoja sytuację majątkową w innym kierunku niż jest to żyj na ich zasadach.

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

cebulakBAN
 Wysłana - 27 sierpień 2009 15:38      [zgłoszenie naruszenia]

jestem na ich utrzymaniu poniewaz chodze jeszcze do szkoly.

to wyglada tak ze jesli sie nie modle to np. mowia ze nie moge wyjsc gdzies wieczorem albo np. nie dostaje obiadu.

a do koscxiola nie chodze

Tadeknorek
 Wysłana - 27 sierpień 2009 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

A jak oceniasz inteligencję rodziców?

Oraz... to umysłu typowo ścisłe, czy stać ich na refleksję?

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -

kwiatula16
 Wysłana - 27 sierpień 2009 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

idź do roboty i wynajmij coś
Odetniesz się trochę.

A wersja mniej radykalna to jak zawsze... Rozmowa!

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

Oski_m
 Wysłana - 27 sierpień 2009 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

Z ciebie to prawdziwy biedak i cebulak.
Cofam to co powiedziałem.
Do roboty i się wyprowadź.

Do ut des.
GT na zawsze w sercu mym.

cebulakBAN
 Wysłana - 27 sierpień 2009 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

oni sa zaslepieni tym kosciołem i sluchaja radia maryja, ostatnio niechcacy podsluchałem ze chcą przekazać jakies pieniadze dla radia maryja i ojca rydzyka.

jak widze tego rydzyka w tv to mnie w dupie szczyka, a oni chca kase przekazac na te zafajtane radio

mysle ze zadna rozmowa do niech nie przemowi bo juz wiele razy probowalem, tylko radykalne dzialania powinny pomoc, niewiem czy egzorcysta cos tu moze zrobic?

Tadeknorek
 Wysłana - 27 sierpień 2009 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, lepiej porozmawiać z rodzicami! Albo przynajmniej spróbować! Tak życzliwie, ze spokojem. Próbowałeś?

Pewna osoba w mojej rodzinie np myśli w ten sposób, że odejście od wiary jest brakiem szacunku dla wszystkich wierzących przodków, oraz że katolicyzm to tradycja, tak oczywisty element, że co prawda możesz być ateistą, ale dla siebie. Nie można się z tym ogłaszać, a do kościoła to już trzeba chodzić, żeby wstydu nie było.

Aaa, wyznawcy Rydzyka... ciężka bardzo sprawa. Nie umiem nic Ci poradzić...

Zmieniony przez - Tadeknorek w dniu 2009-08-27 15:49:56

Diabeł zakrył mi oczy ogonem.

Ekspert -

Jauz
 Wysłana - 27 sierpień 2009 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

ale jazda tego jeszcze niewidzialem ale co sie stalo,ze dopiero teraz wychodzisz z cienia?

a pozatym jak wyzej pogadaj powaznie,niechce obrazac twoich rodzicow ale co to ma byc jak zmuszaja cie do religi,niepojete,ze w tych czasach jeszcze tacy ludzie zyje a myslalem,ze islamisci sa tylko tak oddani a zym przekazem kasy na kosciol i rydzyka to kuzwa ,pokaz rodzica czym rydzyk jezdzi,powiec zeby lepiej tobie ta kase dali a nie kosciol ma dosc pieniedzy,powiec jaki kosciol jest zly za ile mordow w imie boga jest odpowiedzialny zobaczymy co powiedza

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Moi zdewociali rodzice

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Warto przeczytać: Nerwy | Bioetyka | "Wieczna Miłość" - polecam i zapraszam do dyskusji | Czy mieliście coś takiego?? | Przeznaczenie / "destiny".... | Postrzeganie Pozazmyslowe A Projekcja Astralna | Stosunek do ludzi | Symbole i pismo | Brak tolerancji | baaaaaardzo ciekawy eksperyment | KOD BIBLII | "religia w obrebie rozumu" Kanta, rzecz o kosciele, sluzbie i pseudosluzbie... | Jak nas postrzegaja | Spowiedź .... | czy altruizm jest egoizmem ? | Sens miłosci???? | zapuszczamy | sasha grey | jaroch | zwariowane pomysly | drzyA?dA?yk | odbijanie | pełna ufności modlitwa mojżesza to modlitwa | jaka torba dla faketa | dania z mikrofali | spice gold | mateiano | usuń profil | żele | vol 75 | pszemek | nordic walking | dominacja | fetysz stop | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.