FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2483 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze maleństwa
Moja Civic 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Moja Civic"   

Jankos19
 Wysłana - 2 luty 2015 22:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam , od jakiegoś czasu przeglądam fotki aut forumowiczów, to może pokaże i swoje.

Rocznik 2002
Sprowadzone z dojczów, silnik 1,6 Vtec , 110km.
Smigam nią od maja 2013 , ogolnie rzecz biorąc jestem zadowolony , nie potrzebne mi duze auto , bardzo mi sie podoba nadwozie , myśle , ze niezbyt czesto spotykane na drogach.

Narazie mam tylko dwie fotki , nie planowalem ich dodawać , moze jutro zrobie więcej.

[http://www.wrzucajfotki.pl/di-WID4EKNS.jpg]
[http://www.wrzucajfotki.pl/di-B34LNXV1.jpg]

If I can live in death... And still stand next to You..

smutasny
 Wysłana - 3 luty 2015 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

prawie dwa lata miałem ep1. Po za wymianą EGR nic się nie wysypało. Chociaż pod koniec mojej eksploatacji zaczął trochę olej pić
Fajnie, że masz ten mocniejszy silnik. Podobało mi się umiejscowienie skrzyni biegów i schowków pod nią :)

Jankos19
 Wysłana - 3 luty 2015 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

Skrzynia biegów rzeczywiście jest bardzo wygodnie umiejscowiona i biegi wchodzą jak masełko.

Po 3 miesiasach jazdy zaczal mi sie grzac silnik , chyba z 2 miesiace sie z tymmeczylem , po czym okazalo sie , ze zbiorniczek wyrownawczy poprostu byl rozerwany na pół , a tak to jest okej.

If I can live in death... And still stand next to You..

Vayo
 Wysłana - 3 luty 2015 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

wersja 3d fajnie się prezentuje,bo 5d zwłaszcza przed liftem to takie typowo rodzinne autko,bez żadnych emocji

worldwar
 Wysłana - 3 luty 2015 21:51       [zgłoszenie naruszenia]

patrząc na te civici i corolle mam wrażenie, że to bardziej das auto niz vag heh.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Moja Civic

Warto przeczytać: Nissan Almera N15 | Chrysler Stratus 2.0 Limited Edition | BMW E36 coupe od ziomaaa | PROJEKT KADETT WRC | moje maleństwo | Mercedrechy moje | Hyundai Coupe I gen | Audi S4 Avant 2,2 Turbo 20V | BMW 320 ! Lizak ! PRIMA APRILIS :DDDDDDDDDDD | Kupilem :-) - bez sciemy- nowa fota str.10 | Nowa dojcz kochanka | polonez caro + | Opel Astra 2.0 dtl | Czarnulka;) | CZY NOWE SAMOCHODY ZNISZCZĄ WASZE MALŻEŃSTWA? | Mój nowy wóz | jak zagada | ma dup jak szafa | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | soze | mad | jak zrobi loda | opel frontera | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | darek05 | darek | sto | pawiel | kefas | zielona | co ostatnio kupiliscie edycja | paramecium | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.