FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2812 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Moje błędy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Moje błędy"   

szachmat11
 Wysłana - 7 kwiecień 2015 16:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siemanko witam
Opisze moją sytuacje jakich tutaj pełno i jestem ciekaw waszych opini.
Nie będę pisał całej historii tylko napisze w punktach :)
- Ja 24lata , przystojny, siłownia od 3 la, prowadzę firmę i bardzo dobrze zarabiam, ona 29 też dobrze zarabia
- poznaliśmy się klubie, ona zagadała
- dała dupy po 3 spotkaniach
- chodziliśmy za ręcę, uprawialiśmy seks jak tylko byliśmy w domu
- cały czas chciała żebym ją gdzieś zabierał i woził
- podczas rozmowy na komunikatorze wyznała mi ze miała 18 partnerów seksualnych, a wcześniej mi mówiła ze normalnie sprowadzała gości do domu po imprezie i jeszcze jak to mówiła cieszyła jej się japa.
- po tym jak się o tym dowiedziałem, powiedziałem jej ze nie chce siś z kimś takimś spotykać i zakończyliśmy znajomość
- napisala po 3 dnaich ze teskni itp a ja idiota znów zacząłem się z nią spotykać
- mieszkamy 10km od siebie a spotykaliśmy się tylko wtedy kiedy ona chciała i to po godzinie 21, nigdy wcześniej. Ma auto, ma prawko ale nigdy nie przyjechała bo "jej sie nie chcialo jechać tak daleko", to ją przywoziłem i odwoziłem..
- wcześniej była w związku z hiszpanem, do tej pory ma z nim zdjęcia na fb, w portfelu
- konto na badoo, cały czas pisze z jakimiś hiszpanami i innymi obcokrajowcami
- podczas spotkań mówiła ze jestem fajny, seksowny itp ale że nic nie czuje ale, że może się to zmieni (ja w to wierzyłem)
- nie poznała mnie z rodziną, znajomymi, nie interesowała jej również moja rodzina ani moi znajomi
- interesowało ją tylko gdzię ją zabiorę i zawiozę
- miała jechać po siostrę do warszawy, ale ona kieruje jak upośledzona i wpadła na pomysł, żebyśmy pojechali sobie dzień wcześniej do warszawy i na następny dzień odbierzemy jej siostrę. Tak zrobiliśmy.
- wyjechała do miasta (nie napisze jakiego)na szkolenie z pracy, gdzie została 3 tygodnie (w tym mieszkaniu się kiedys kurywiła po imprezach :D)
- zaprosiła mnie dopiero na 2 ostatnie dni i bardzo jej zależało zebym przyjechał autem, bo tak wygodniej itp no i przyjechałem i przeczytałem na jej fb jak pisze z jakims hiszpanem, ze jest ziomek co sie w niej zakochał ale ona ze mna nie bedzie nigdy, po przeczytaniu tego miałem wstać i wyjechać do domu (200km) ale nie zrobiłem tego bo mi na niej zależało
dodam jeszcze, ze od znajomych słyszała właśnie, że jestem bogaty i że zmieniam kobiety jak rękawiczki ale ponoć jej to nie interesowało.
- zaczeliśmy mniej pisać aż w koncu jej powiedziałem, że nie chce tego ciągnąć dalej i nie chce z nią mieć żadnego kontaktu ( naprawdę coś do niej poczułem, więc nie mógłbym z nią teraz pisać nawet)
Co o tym sądzicie? Jak wielkim frajerem byłem ? :D

szachmat11
 Wysłana - 7 kwiecień 2015 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

A no i dodam jeszcze,że "lubi się nayebać i imprezować"

marian1970
 Wysłana - 7 kwiecień 2015 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

musisz jeszcze popracować nad warsztatem.
przy "Trędowatej" bardziej się wzruszyłem.
ale próbuj-może jakiegoś "Znachora" popełnisz.

Darklamb93
 Wysłana - 7 kwiecień 2015 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

Jak stąd do ********a i z powrotem :D

T_E_O
 Wysłana - 8 kwiecień 2015 07:41      [zgłoszenie naruszenia]

- Ja 24lata , przystojny, siłownia od 3 la, prowadzę firmę i bardzo dobrze zarabiam

Zapewne to zdanie nie zawiera w sobie ani grama prawdy, może poza tym, że jesteś przystojny (nie wiem). Wnioskuję po tym, że facet choćby z inteligencją na poziomie stułbi nie szedłby w kierunku uczuciowego związku z takim szlaufem, w grę mogłoby wchodzić jedynie rvchanie bez cienia uczuć a po wszystkim wy***anie kurviszona za drzwi na mróz.

INSOMNIA
 Wysłana - 8 kwiecień 2015 08:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jak Ci na niej zależy, myślisz o zakładaniu rodziny itp. to lepiej idź po rozum do głowy i to zakończ.

szachmat11
 Wysłana - 8 kwiecień 2015 09:40      [zgłoszenie naruszenia]

T_E_O
Piszę to anonimowo, nie miałbym potrzeby ściemniać. Po prostu miałem bardzo łatwo z otwarciem firmy ponieważ miałem za***istą pomoc i teraz radzę sobie sam.
Dbam o siebie itp i muszę przyznać, że to właśnie kobiety zazwyczaj się starały o mnie. Pierwszy raz miałem tak, że naprawdę latałem za kobietą.
Pszymszyk
Tak zależy mi na założeniu rodziny. Zakończyłem z nią całą znajomość, urwałem wszystkie kontakty, usunałem zdjęcia. Czuję, żę byłem po prostu wykorzystywany do zabicia jej wolnego czasu, ponieważ ogólnie mieszka 200km stąd ale od sierpnia mieszka u siebie w domu 10km ode mnie i nie ma tu za dużo znajomych i oprócz mnie nikt jej nigdzie tutaj nie wyciągał. A jak się nie widzieliśmy to była online na tym badoo. Sam się w to wkopałem będąc taki jaki byłem.

qpen
 Wysłana - 8 kwiecień 2015 09:40      [zgłoszenie naruszenia]

j/Darklamb93

j/T_E_O

eot

Specjalista -

runelord66
 Wysłana - 8 kwiecień 2015 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ale ale czego ty kvrwa od nas chcesz? Sam sobie odpowiedziałeś na wszystkie pytania i nawet zrobiłeś analizę swojego zachowania.

Chcesz wiedzieć czy sfrajerzyłeś? Policz sobie ile na nią wydałeś łącznie z paliwem, wyjściami itd itp i podziel przez to, ile razy ją wyruchałeś. Jak wyjdzie poniżej 200zł, to nie jest źle, bo tyle kosztuje dobrej klasy kvrwa z roksy. Jak powyżej, to cóż, jesteś frajerem.

Pozdrawiam i pamietaj wbić soga, bom sie rozpisał

Specjalista -

niczym_ryl
 Wysłana - 8 kwiecień 2015 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

Jedyna moja rada to: przebadaj się

Twoja babcia nie ma kolan%%

INSOMNIA
 Wysłana - 9 kwiecień 2015 06:08      [zgłoszenie naruszenia]

"Bogaty i zmieniam kobiety jak rekawiczki"

eHehehehehehehehehehehehehehehe

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Moje błędy

Strony: 1 2

Warto przeczytać: co myslicie | mówi ze kocha ale nie chce mnie krzywdzić | nowa dziewczyna | Opoowiadacie wproast czy sie wykrecacie? | co zrobic? | Ehh Te Kobity :) | Dziwny problem z moja osobą | pociag z miesem%-) | Problem | prosba - da sie to poskladac czy nie ? | Problem z byłą ! | Po czyjej stronie inicjatywa?? | jak odbudować utraconą miłość czy to możliwe? | Zostawic ja czy wybaczyc? | Jesienny spampost singli vol 49 by Obi | Z cyklu nocne przemyślenia: młodsza koleżanka | przedsiębiorczość | odyseja | szlaban | rude | deloitte | wielka 4 | wielka czwórka | polandball | mdma | jak poznac ze prezerwatywa pekla | Odwołując się do wybranych dzieł kultury, omów motyw diabła | perła | sesja | nowy testament | zasady likwidowania | inso wiA3ry | lekkoatletyka dla niepełnosprawnych | chinskiturysta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.