FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2810 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Moje obawy.. dziewczyna i jej znajomi/zachowanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Moje obawy.. dziewczyna i jej znajomi/zachowanie"   

kaizo772
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 13:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Powiedzcie mi to czy ja jestem jakis dziwny czy jak... no jestm z dziewczyna pół roku... ale strasznie denerwuje mnie to ze hmm jak by to wam powiedziec... no ze np jakis kolega ja przytuli.. czy złapie za ręke dla niej to normalne.... czy to ja jestem jakis dziwny ze mi to przeszkadza?

tak samo jak bylo cos takiego ze na poczatu naszej znajomosci szedlem z nia na spacer.. a jacys tam jej znajomi(chyba im sie nie spodobalo to z z nia jestem) krzyczeli za mna eksty w stylu "tego kolesia to trzeba do***ac chyba"
ja bym to olal.. ale boli mnie to ze ona dalej sie z nimi przyjazni :/ no dla mnie to troche dziwne.. czy to ze mna cos jest nie tak?

Jeszcze teraz jedzie na wycieczke na 10dni... i oni tez tam beda... np ten co wtedy krzyczal... iw iem jak to jest na wycieczkach... i boje sie np ze bedzie sie tam z nimi przytulac (chociaz by dla zartu) albo siedziec z nimi pod koldra czy nawet spac :( moze przesadzam.. ale boje sie ze takie cos bedzie :(
jak moge powiedziec jej o mmoich obawach... i wogole co mam o tym myslec i co sądzic co jej powiedziec jak porozmawiac..

azeby tego bylo malo ostatnio bylismy na imprezie i stalem tak prawie obok niej i taki nasz wspolny "niby znajomy ale nie lubie goscia bo idiota z niego jest"
i on ja przytulil.... a wygladalo jak by chcial w szyje pocalowac... a ona nic nie zrobila.. pozniej powiedziala mi ze ona nie wie co ma w takiej sytuacji zrobic....

Milky6021
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 13:57      [zgłoszenie naruszenia]

Pogadaj ze swoja kobieta a nie.. A jak nie wie co zrobic to jej powiedz.. Rozmowa Rozmowa Rozmowa

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota,
choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" A.E

hubi23
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 13:59      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze Ty powinieneś yebnać temu typowi, po drugie jeśli ona nie zareagowała, a byli to jej znajomi, to też jest trochę dziwne. Ważne jest również w jakim wieku jesteście? Podejrzewam, że licealnym, jeśli tak to nie angażuj się, aż tak bardzo w ten związek. Przede wszystkim badz facetem i nie pozwól, żeby Cię baba skrzywdziła

Zmieniony przez - hubi23 w dniu 2009-09-05 14:02:23

Neyaa1992
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

Pizgaj Mase a potem idz im w*******
Tak poważnie nie daj z siebie robić ****y.. (Mniej

..Nie odbieraj wszystkiego ja nie chce tego
zbyt wiele złego nie chce być twym kolegą
proszę cię kurwa błagam nie rób mi tego...

kaizo772
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

hmm moze dobry pomysl... nastepnym razem ***ne a co :) bo sie w****ie na maxa :)

no licealny licealny 3 i 2 klasa... czyli co mam olac jej znajomosci z kolegami?

mysle ze moglbym to olac....
co myslisz jak bym jej powiedzial.... ze nie chce ci zabraniac czegos takiego ze jakis kolega dla zartow cie przytuli czy cos takiego... ale chce zebys wiedziala ze mnie to boli...... a zrobisz co uważasz..

przeszło by? to chyba lepsze niz.... "masz sie z nimi nie spotykac!!!"

Neyaa1992
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no tego kolesia to dawno w ****e.. Przytulac sie może ze "znajomymi".. mniej wyczucie. a jak masz to w dupie to ***nij to zanim onato zrobi

..Nie odbieraj wszystkiego ja nie chce tego
zbyt wiele złego nie chce być twym kolegą
proszę cię kurwa błagam nie rób mi tego...

nerwusek19
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 14:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ile masz lat kolego? Ile ona ma lat? To ma duży wpływ.
Co wypadało by zrobić? Jeśli ona sama nie wie co ma zrobić, to jej to powiedz. Chociaż szczerze wątpię w to że nie wie. Wie - i to doskonale! Tylko się boi? Albo się jej to podoba.
Twoje obawy są raczej słuszne, wiem jakie są wycieczki i procenty. A skoro ją tak przytulają to na pewno będą próbować czegoś więcej. Czy jesteś dziwny? Jesteś inny od niej, na szczęście. Ona jest dziwna, lekko mówiąc. Wcale Ci się nie dziwię że Cie to w****ia, ale swoją drogą... może byś tak wy***ał temu kolesiowi? Nie musisz lecieć na 5-10 od razu. Bo to się źle skończy. Ale powiedz mu parę miłych słów o tym jakież to gorące uczucia do niego żywisz, tu powołuję się na Twoją wyobraźnię.
Nie daj sobą przy niej pomiatać, nie ważne czy to jej brat czy jej przyjaciele. Jadą po Tobie bez powodu. Broń się do ****y nędzy...

Swoją drogą, dziwię Ci się że że stałeś jak ten kołek przez taki szmat czasu. Rusz dupę i pokaż co potrafisz a nie stój jak ****a !!! Może w ten sposób zyskasz szacunek w ich oczach? Czasami inaczej się nie da. Rusz dupę w troki, pogadaj z nią, a temu który ma coś do Ciebie na*** sęków.

N i e d a j s i ę

fresh meat

Znawca -

nerwusek19
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym tam wcale jej niczego nie zabraniał. To niczego nie da. Po prostu pokaż że nie dasz sobą pomiatać i przytulanie do Twojej laski = w*******. Jak masz jaja to tak zrób.

fresh meat

Znawca -

MarvBoy
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

a może zazdrosny jesteś, że to ją przytulał a nie ciebie? Bo chyba ciota jesteś i może lubisz jak Cie ładują w dupę?
Nie łapie, jakby ktoś obłapiał moją kobietę przy mnie ostatnia rzecz, jaką bym zrobił to stał i się przyglądał.

Ekspert -

nerwusek19
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

tak marv, jest zazdrosny o tych co przytulają

fresh meat

Znawca -

funkadelic
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

Następnym razem jak ktoś ją przytuli na twoich oczach to się rozpłacz

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Moje obawy.. dziewczyna i jej znajomi/zachowanie

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | Agnieszka Cegielska | marllboro | marta domachowska | wezwanie do wypłaty wynagrodzenia | ochrona uk | uwm | gwaA,t | mapa świata | doradca finansowy | Playboy nr192 | xxxxx590 | moskwa | szepratea | 8203095 | bialygk | anatomia upadku | na brzuch | na piersi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.