FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1249 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Moneta Jan Paweł II 10zł 2005r. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Moneta Jan Paweł II 10zł 2005r."   

Lok90
 Wysłana - 20 luty 2010 09:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Sprzedam tą oto monetę. Moneta w stanie idealnym. Cały czas trzymana w plastikowej osłonce.
Cena: 50zł do negocjacji.
GG: 12959614
E-mail: szkolamech@o2.pl

"Kłaniam się nisko, starym mistrzom, bo to od nich zaczęło się wszystko!"

gandzior88
 Wysłana - 20 luty 2010 10:32      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.allegro.pl/item924217381_jan_pawel_z_kwadratowa_cyrkonia_piekna_moneta.html]

Jeśli w domu masz kurwę co cię zdradza, wypierdol ją za drzwi tylko ziomek doradzam
w sumie mnie nie przeszkadza

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

luki3000
 Wysłana - 20 luty 2010 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

****a gandzior wez troche pomysl zanim wypocisz jakiegoś posta

fellowes
 Wysłana - 20 luty 2010 10:40       [zgłoszenie naruszenia]

Tasior, jak się nie znasz to nie pisz, bo podajesz jak przykład monete z innego metalu i z innym nominałem , ta co podałem jest warta 2zł, a to co podał właściciel ma nominał 10zł i o ile pamiętam chyba 1/2oz Ag

"w USA mają tax zamiast vat-u" ~ tpawel

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Moneta Jan Paweł II 10zł 2005r.

Warto przeczytać: kupie przegub do seata ibizy 1991r | D&D | sprzedam kabel do sony ericssona | Kupie koszulke LE PARKOUR | Zestaw słuchawkowy Sagem my v-55 SPRZEDAM | Game Boy Color | PANCERKA na SZYJE [kupie] | Sprzedam zegarek Doxa... | coś dla prawdziwych facetów %-) | sprzedam rakiete Wilsona | Sprzedam Seata Cordobe - NAPRAWDE TANIO | Kupię silnik 50ccm do skutera Piaggio | OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY MASZYN. | [Sprzedam] Kable do Nokii | Sprzedam Punto II | Sprzedam Passwort Deutsh 3 | polo 9n2 | słabe libido | motivation music | tussipect | crossroad | chicago | połknęła spermę | die hard | hormon wzrostu | All Bandits Chwała Bohaterom | komorowski | niquitin | palenie | football manager 2013 | strzelanki | opowieA>ci o duA?ym penisie | lisekona | swps e learning | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.