FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1315 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Monitor 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Monitor"   

Baybus
 Wysłana - 1 sierpień 2008 15:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jestem na etapie kupna monitora. Taki bylby odpowiedni ?

[http://www.allegro.pl/item403425275_monitor_lcd_22_asus_vw221d_fv_gw_36m_kurier.html]

Chodzi mi o firme itd ?

NrG
 Wysłana - 1 sierpień 2008 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

Sam niedługo będę kupować LCD 22" i myślę nad Samsung 226BW lub LG W2252TQ-PF.
Poczytaj sobie w Internecie testy i recenzje tych i innych monitorów, a najlepiej zobacz je na żywo, wypróbuj jeżeli masz możliwość i wtedy zobacz, który Ci najbardziej odpowiada.
Jakie będę Twoje główne zastosowania?
Ogólnie to największą wadą matryc TN (najtańszych) jest mała ilość kolorów, więc dla grafików odpadają takie monitory.

Zmieniony przez - NrG w dniu 2008-08-01 15:53:22

.

Znawca -

Baybus
 Wysłana - 1 sierpień 2008 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

Grafikiem nie jestem. Jakies gry, interenet. Standardowo.

von
 Wysłana - 1 sierpień 2008 20:57       [zgłoszenie naruszenia]

to powinien wystarczyc

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Monitor

Warto przeczytać: TOSHIBA G900--problem z zainstalowaniem przeglądarki | Na jakim sprzecie słuchamy muzyki w wolym czasie | Naderwany kabel przy słuchawkach | Palmtop tanio | Router - zrywanie połączenia | telefon z systemem operacyjnym do 350zł | Siec Domowa Prosze o Pomoc | Problem z kompem - No signal. | Netbook + internet | wlan hasło | poszukiwany telefonik z wifi i dobrym aparetem do 700zl | Co sądzicie o takim sprzęcie: | Instalacja RAMu | Problem z odtwarzaniem filmu. | jaki monitor? | HTC Wildfire -- opinia | yakuzik | holtz | chamskie vol | d3100 | luise | Sprzęgło od Opla | lsd | jak żyć | Nolens | kroniki | kukurydza solona | zikuzaku | analny | wagner | flaga | łazarsk | darowizna | co sie dziej z penisem po pierwszym razie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.