FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2171 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Monitor pod pc, różnice w rozdzielczości. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Monitor pod pc, różnice w rozdzielczości."   

nerwusek19
 Wysłana - 3 grudzień 2011 15:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Yo.
Z góry zaznaczam że mam o tym bardzo małe pojęcie.

Chcę kupić dobry komputer, mam do wydania 2.5 tyś na zabawkę pod gry [idzie zima Siłka & Gry & narty rulz].

Oglądam ostatnio filmiki na youtube o grach w dobrej rozdzielczości, zobaczyłem że w rozdzielczości 1920 x 1080 gry lepiej wyglądają. Wydaje mi się? Lepsza rozdzielczość - lepsza grafika, logiczne, dobrze rozumuję?
Do sedna, chcę kupić kompa, ale czy przy monitorze 23'' i rozdzielczości 1920x1080 komputer i gry nie będą chodzić wolniej? Tzn. 1366x768 a 1920x1080, czy większa rozdzielczość monitora [więc gier] nie wpłynie na wydajność mojego komputera? Ultra high na 1366x768 mniej obciąży komputer niż 1920x1080 na ultra high resolution? Jeśli tak, czy różnica jest duża?

wybieram między 22'' a 19''. pozdrawiam

fresh meat

rik_o
 Wysłana - 3 grudzień 2011 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, większa rozdziałka = lepsza grafika. Odpal sobie jakąkolwiek grę w 800x600, a potem to 1360 czy ile tam masz... Większa rozdzielczość też bardziej obciąża kartę grafiki.

Znawca -

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 3 grudzień 2011 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Nie lepsza grafika, tylko wieksza scena jest renderowana przy wiekszej rozdzialce.
Przy czym to zalezy całkowicie od tego jak dana gra roze rozdzielczosci traktuje.

Przykladowo Crysis na 1280x1024 bedzie mial te same obiekty, efekty itd. co na fullhd, roznica jest w tym jaki wycinek rzeczywistosci z gry jest pokazywany w danym momencie.

Przy zakupie monitora pamietaj ze na lcd na rozdzielczosci innej niz natywna bedzie rozmazanie (albo czarne pasy dookola obrazu jak bez skalowania).

[http://www.campaignforliberty.com/]

szakal2402
PRZYDUPAS
 Wysłana - 3 grudzień 2011 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko zależy od podzespołów, jak kupisz dobry sprzęt to fullHD pociągnie, i tu się rodzi pytane 2,5k za zestaw z monitorem czy sama jednostka, jak z monitorem to nie wiem czy by dało radę zbudować coś konkretnego na fullHD, szczególnie teraz jak dyski po 600zł chodzą, połowę byś za dysk i monitor dał

Chodźmy chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę

Specjalista -

rosomack
 Wysłana - 3 grudzień 2011 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

Dyski za 600 teraz? Ich poyebauo? o_0
Czego to takie drogie sie zrobilo? Może mnie ktoś oświecić bo nie siedze jużw tym dłuższy czas

Silence is the scammer's best friend; knowledge is the scammer's worst enemy.

Znawca -

Sharingan
 Wysłana - 3 grudzień 2011 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

^

Powódź

W tajlandi

[http://www.frazpc.pl/aktualnosci/919051,Rosnace_ceny_dyskow_twardych_kilka_slow_wyjasnienia.html] link wyjaśniający

Zmieniony przez - Sharingan w dniu 2011-12-03 19:05:07

%-)- wyraża więcej niż tysiąc słów

Znawca -

rosomack
 Wysłana - 3 grudzień 2011 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

No to chyba że woda większość rynku dysków podmoczyła.
A ja głupi sprzedałem niedawno 500GB z całym kompem za 300 zeta, teraz za sam dysk bym tyle wzial...

Silence is the scammer's best friend; knowledge is the scammer's worst enemy.

Znawca -

szakal2402
PRZYDUPAS
 Wysłana - 3 grudzień 2011 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

ogólnie teraz to trochę lipny moment kupowania pc

Zmieniony przez - szakal2402 w dniu 2011-12-03 19:11:34

Chodźmy chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę

Specjalista -

Dearth
haksior%-)
 Wysłana - 3 grudzień 2011 21:05       [zgłoszenie naruszenia]

rok temu kupilem 640GB za 60zl uzywke

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech
:-)
... i koze z nosa <yes>

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Monitor pod pc, różnice w rozdzielczości.

Warto przeczytać: Net po światłowodzie (Wrocław) | Kodeki do Win7 - help inso!! | Problem z Wordem - ucina mi literki | problem z podpięciem dysku | HTC touch2 | tony hawk pro skater 3 pod viste | Co po N82? | dźwięk, sterowniki, pomocy :F | Net z Polsatu | wirtualny system | Laptop do gier | program powerpoint - video | telefon lg kupiłem | Netbook rozdzielczość - Easy Resolution | Przenoszenie numeru do playmixtura | telefon | sąsiadka | psy | opowiadania | opowiadania erotyczne | jestes bogiem | testo | magazynier | mandat za wulgaryzmy | REKrutacja do policji | komornik | tatuaże | materiałoznawstwo | lacoste | alpina | policja | Bledzior | blendzior | wzrost | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.