FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1937 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Monitoring bloku spółdzielni mieszkaniowej 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Monitoring bloku spółdzielni mieszkaniowej"   

Kokobann
F.W.I.
 Wysłana - 1 listopad 2011 19:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam

miecha temu wrocilem z uk po 3 miesiacach i ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze osiedlu zamontowano kilka kamera, umieszczonych nad wejsciami do klatek schodowych, skierowane glownie w strone parkingu czy sklepow.

mowie ok, trudno, marnotrawienie pieneidzy, bo meiszkam na stosunkowo bezpeicznym blokowisku, mozna to bylo wydac na naprawe chodinikow, czy remont parkingow etc.

ale przed chwila wychdoze z silowni piwnicznej, wejscie do piwnicy na parterze, i patrze ze nad schdoami tez wisi kamera, ktora jest skierowana na wejscie dom klatki. uscisle ze ta kamera jest zamontowana wewnatrz bloku, na klatce schodowej

ani ja, ani mieszkancy lokalu nie podpisywali zadnej zgody na ten montaż

czy to ejst legalne działanie i nie ma tu zastosowania ustawa o ochronie danych osobowych? chce wyczerpac droge prawa najpierw ...

przeciez to paranoja jest

"...Mam własny show jak Kuba Wojewódzki, gdzie włochaty grubas gryzie wszystkich gości w sutki.

dni bez chipsów : 1

adixons
 Wysłana - 1 listopad 2011 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

Wielki Brat jest coraz bliżej nas !

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 1 listopad 2011 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

Jezeli ci to bardzo przeszkadza (nie lubisz byc podgladanym/filmowanym) to za kazdym razem jak przechodzisz zaklejaj kamare czyms i tak do skutku

Ja bym tak zrobil. Mienia nie niszczysz a walka jest.

[http://www.campaignforliberty.com/]

Kokobann
F.W.I.
 Wysłana - 1 listopad 2011 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

co zrobie to zrobie, mowie ze chodzi mi o wyczerpanie legalnej sciezki praworzadnosci

"...Mam własny show jak Kuba Wojewódzki, gdzie włochaty grubas gryzie wszystkich gości w sutki.

dni bez chipsów : 1

Czorny90
 Wysłana - 1 listopad 2011 22:46       [zgłoszenie naruszenia]

ulice dalej byla taka atrakcja, na ulicy kilkanascie kamer, w klatkach schodowych kamery na drzwi mieszkalne. Się jakis 15-sto latek wkurzył, rozwalił je. Było o tym nawet w lokalnej prasie. Mówił, ze nie podoba mu sie ze maja widok na jego drzwi. Zgode podpisal zarzad spoldzielni - nie ludzie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Monitoring bloku spółdzielni mieszkaniowej

Warto przeczytać: wandalizm | swiezy.... | Garsc pytan. | Prawo budowlane - problem | Public Relations czy Human Resources?? | JAki wyrok dostane | Zawiasy | Rejestracja samochodu - kilka pytań | Dowód z opinii biegłego. | gluche telefony | upoważnienie do uzytkowania pojazdu za granica | Prawo pracy | wezwanie na policje | Financial Analyst - job ad | OFE- o co w tym wszystkim chodzi? | Zle nadany przekaz | lepki | zdjecia objawow zakazen pluciowych | akt darowizny | rynki hurtowe | odzież termoaktywna | alkomat | depilacja brazylijska | tran | skradziono | testoviron nk | kamińska | julia kamińska | zabawka dla mezczyzny domowej roboty | europa wschodnia | słoik w dupie | pada snieg ciesza sie | odpocząc | odpocząć | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.