FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2396 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Monitoring miejski - mandat? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Monitoring miejski - mandat?"   

elgoff
 Wysłana - 23 czerwiec 2008 15:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czy istnieje ryzyko, że jeśli złamałem przepisy ruchu drogowego w pobliżu kamery monitoringu miejskiego, mogę otrzymać mandat? Sytuacja miała miejsce nie w moim mieście.

o0o0o

Kask
 Wysłana - 23 czerwiec 2008 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Istnieje takie ryzko ale jest znikome jesli nie doszlo w skutek tego do zadnej kolizji.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

elgoff
 Wysłana - 23 czerwiec 2008 23:26       [zgłoszenie naruszenia]

Uff. Kolizji nie było, ja zawsze śmignę, chociażby pod prąd

o0o0o

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Monitoring miejski - mandat?

Warto przeczytać: Czas na wpłatę/wysłanie towaru | zalanie sąsiadki | "Naruszenie czynności narządu ciała" - do..., czy powyżej 7 dni ?? | w jakim banku zalozyc konto | darowizna | Założenie działalności gospodarczej a miejsce zamieszkania | procedury celne - sprowadzanie z USA | Pare pytań dotyczace działalnosci gospodarczej | jak odzyskac dziecko!!!!pomocy!!!! | badania rodziny przez psychologów | cos mi grozi??:( | Problem z sąsiadem | Monitoring miejski - mandat? | Kradzież z pobiciem. tzw.Dziesiona | ustawa o o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej | Gdzie mogę strzelać? : ) | figura kasia | zielińska | śmieszne testy | katarzyna zielińska nago | animal seks | dekolty aktorek | sexy dziewczyny na ulicy | zielińska playboy | polish zloty | katarzyna zielińska playboy | donat | donata | dolina krzemowa | 15 letnia koleżanka | weselne | Odeta Moro Figurska ckm | przyznali | historia pierwszego razu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.