FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4095 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Monogamia? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Monogamia?"   

UgaBuga42
 Wysłana - 28 wrzesień 2015 11:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siemano,

jestem w związku od paru miechów.Wszystko jest jak być powinno. Panna ładna,niegłupia,potrafi sie zająć domem,ruchanko bajka - no ogólnie nie mam na co narzekać. A i tak czuje,że nic z tego nie będzie.
Wiadomo,każdy sie ogląda za innymi.Ale ja zaraz zaczynam bajerować itd.
Każdy mój związek tak wyglądał. Prędzej czy później zacząłem od******lać. Mam dość duże potrzeby jak chodzi o ruchanko,ale dziewczyna je w sumie zaspokaja więc nie wiem dlaczego tak jest

Tak sie zastanawiam jak to jest,że niektórzy moi znajomi potrafią być z tą samą panną od czasów liceum(rekordzista od gimnazjum - z 10 lat już im niedługo chyba strzeli ) i ich to nie nudzi,nie zdradzają,trzymają sie kurczowo.
Ja tak nie potrafie

Od czego to ****a zależy?

Nie wiem po co ten temat,chyba chciałem sie wyżalić

Zmieniony przez - UgaBuga42 w dniu 2015-09-28 12:00:29

Specjalista -

max-scifi
 Wysłana - 28 wrzesień 2015 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

no jak czujesz ze nic nie bedzie, to po wafla się wiążesz? wygoń ją z domu i zyj sam. Mowie poważnie i nie chodzi mi o uczucia tej laski, ale o twój beret. po co masz mieć takie rozkminy? porvvchasz do woli a później jak uznasz ze starczy to sie ustatkujesz. ot cała historia.

Tex31
 Wysłana - 29 wrzesień 2015 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

Mam to samo stary, po sexie sie odkoc***e, choćby nie wiem jak dobry by byl. Wiele razy myslalem, między innymi jesli chodzi o ostatnia pannę o którejn tu duzo pisałem, że to juz to, a jak było dobrze, tzn panna zaangażowana to szukałem przygód, zdradziłem raz drugi i scenariusz dalszy wiadomy. Zależy mi tylko wtedy kiedy panna mnie olewa, ooo wtedy jestem zakochany na maxa, ale kiedy laska jest za mna to mi przechodzi i nie czuje już zadnej chemii. Oczywiscie bylem w kilku długich związkach, w tym najdłuzśzy ostatnio, ale po pol roku juz czułęm ze wolę inną, a ze byłem tak długo wynikało z tego, że po odkrytej zdradzie, panna zmienila taktyke i to ja za nia biegałem;D

Jeśli masz to samo to chyba tylko psycholog, ja nie bylem nigdy z tym problemem nigdzie i pewnie w koncu sie ożenie z rozsądku.....po prostu gdy widzę kawałek cycka u ładnej dziewczyny to wszystkiie hamulce idą w odstawkę.

Zmieniony przez - Tex31 w dniu 2015-09-29 11:47:37

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

UgaBuga42
 Wysłana - 29 wrzesień 2015 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

max
ale ja tak mam z każdą,to kiedy ja sie kvrwa wyszaleje?

tex

Na mnie olewanie nie działa,nie lubie za pannami biegać.

Najbardziej to by mi pasowało mieć jedną w domu i pozwolenie na ruchanie innych,może zostać swingersem?

Specjalista -

Tex31
 Wysłana - 29 wrzesień 2015 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

Hahhaa Uga to ja tak mialem, tylko bez pozwolenia;D myslalem ze dużej to sie uda ukryć;D

BTW też bym chcial zostac swingersem

Edit: tak se przypomnialem, że miałem kochanke która chciala być moja kobietą, i ona mowila ze wystarczy jej żebym z nia był bo ona wie jaki ja jestem i ze bedę mial boki, więc w sumie szansa na dobre zycie raz była

Zmieniony przez - Tex31 w dniu 2015-09-29 16:44:14

Ekspert -

qpen
 Wysłana - 29 wrzesień 2015 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

Od czego to ****a zależy?

od tego, czy jestes dorosły

Specjalista -

sadry
 Wysłana - 2 październik 2015 01:58      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy to od tego, że se wmawiasz, że musisz być z jedną kobietą. Jeżeli jesteś z dziewczyną w związku, to ona wymaga tego żeby była jedyną. Jednak jeżeli ustawisz sobie otwarty związek, to nie ma problemu, że spotykasz się z kilkoma kobietami na raz.

[fitnesowiec.pl/jak-szybko-schudnac/]

max-scifi
 Wysłana - 6 październik 2015 00:36      [zgłoszenie naruszenia]

pukaj co popadnie i sie nie wiąż. pryjdzie czas to sie ustatkujesz.

AntyKebab
 Wysłana - 6 październik 2015 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

Znajdź taką która pójdzie na otwarty związek

SZMATY!

Znawca -

Tex31
 Wysłana - 6 październik 2015 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

Otwarty zwiazek to mrzonka, prędzej czy pozniej jedno lub drugie bedzie chcialo partnera na wyłącznosć. Znajdź taką, przy której przy Twojej naturze i tak bedziesz sie oglądać za innymi, ale żeby spełniała fizycznie Twoje wyobrażenia, wtedy mimo jakiegos tam ucisku w mosznie bedziesz wiedzial, że masz fajna dvpe w domu. Ja tak mialem do niedawna i mimo swojej natury byłem wierny od momentu kiedy odkryła że raz ja zdradzilem), bo wiedzialem co moge stracić. A że i tak sie rozyebało to inna sprawa

Zmieniony przez - Tex31 w dniu 2015-10-07 13:27:41

Ekspert -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 10 październik 2015 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

Permanentne zyebanie nie wiele mające wspolnego z wyszaleniem sie, bo jak trafiasz na spoko kobiety a dalej na dupie nie mozesz usiedzieć to już ci tak zostanie - wiem z autopsji.

Nie polecam.

.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Monogamia?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Co pisać w walentynce? | Oryginalny prezent na Walentynki. | poradnik podrywacza %) | sama nie wiem czego oczekuję... | Za szybki dla dziewczyny ? | Coś jej łatwo to przyszło... | Eks | Miłość platoniczna? | Załamka :( | Powroty | klasyka | Moja dziewczyna mnie kontroluje i śledzi | Nie umie zaufać | COŚ ZE MNĄ JEST NIE TAK DLACZEGO ? | jak zapomniec | O co może jej chodzić? | hardcore | Vesoly | kaim | mrozowska | kelly hart | Ignatus | Łysy łeb | Łysy | Skaarj | ewa kaim ckm | ewa kaim | palio imobilajzer | IMAKING- | IMAKING | komisy w niemczech | 120zł | puchałke | grubość penisa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.