FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2183 razy ¬

ROZRYWKA | Zdrowie
Mrowienie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Mrowienie"   

marcin-ekB
 Wysłana - 12 wrzesień 2009 18:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema , od jakichś kilku miesięcy [pamiętam chyba ze jakieś 6 miechów temu wspominałem komuś z rodziny o tym , ze coś takiego mam , ż żartów , wiec 6 miechów napewno ] mam mrowienie na głowie - lewa jej część [w lewej części ciała ] . Od lewego robku czoła górna część , do 7 cm w promieniu tego miejsca . Troche czytałem :
- napewno mam stresowe sytuacje w domu [ ogólnie od zawsze , kłótnie starych , nie mieszkam juz z ojcem , nie gadałem sporo z matką , kłótnie z rodziną - więc możliwe ze nerwica - siostra i matka mają nerwice , ale tego objawu chyba nie mają .]
Dodatkowo nie miałem długo pracy , potem zmiana kierunku i troche zalamka bo kasa i rok w błoto .
- duzo siedze przy kompie , a napewno siedziałem bo teraz od 5 miechów juz nie siedze dużo , wiec mozliwe ze coś z kręgosłupem [ bo czytałem że kręgosłup może się przyczynić do tego typu bólów ]

Dodam ze ,,to coś" mnie nie boli tylko wkurvia , musze zaraz dotknąć tego miesjca , ,,wcisnąć '' , pomasować , w każdym razie dotknąć . Wielka ulga jak jestem w chłodnym miejscu , lub myje głowe .
Temu uczuciu towarzyszy uczucie ciepła w tym miejscy głowy . Bardzo wkruzające uczucie , dołuje mnie to , nie boli ale czuje dyskomfort .

Dodam tez ze brałem magnez , bo slyszałem ze mogło być to przez niedobór i powiem ze jak brałem gdzieś przez 2 tyg to nawet lepiej się czułem , chociaz tez występował ten objaw , pd 2- dni nie biore magnezu i chyba się nasiliło [ moze to takie zludzenie - nie biore to czuje ze mam te mrowienie ] .
Jak coś robie , mam zajęcie to duzo rzadziej to występuje , a jak usiade do kompa to odraz ,nie mgoe poprostu przy kompie siedzieć bo zaraz mnie dopada i wkurvia .
Napewno nie jest to spowodowane tym ze denerwuje lub stresuje się w tym czasie , uczucie to dopada mnie nagle , bez powodu .

Macie jakieś porady ? kontynuować magnez ? brałem mgb6 ? moze lekarz ? pójde z tym do lekarza w najbliższym czasie , bo głowa to glowa nie ma co lekceważyć , ale chciałbym aby ktoś napisał co to może być , ogólnie co możecie to piszcie .

Znawca -

OLcia w-w
 Wysłana - 12 wrzesień 2009 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

Z pewnoscia jest to jeden z objawow nerwicy, ale czy tak jest i w Twoim przypadku to ciezko powiedziec.

Magnez pomaga przy stresie wiec stosuj go bo napewno Ci to nie zaszkodzi a jesli nie chodzi o nerwice to poprostu profilaktycznie.

to je na piču .

Znawca -

pawcio181
 Wysłana - 12 wrzesień 2009 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

No nie do końca objaw nerwicy, ale może, radze Ci się zgłosić do lekarza bo z banią nie ma żartów.

I'm gonna make you an offer, You can't refuse

searme
 Wysłana - 13 wrzesień 2009 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

Nerwica może dawać bardzo różne dziwne objawy,więc niewykluczone.Napady najczęsciej nie są też związane z zdenerwowaniem w danej chwili.

Magnez nie zaszkodzi, tylko trzeba brać trochę dłużej niż 2 tygodnie Tak jak pisałeś, jest też opcja jakiegoś ucisku z kręgów szyjnych, przyobserwuj czy to mrowienie występuje w jakichś konkretnych pozycjach.
Neurolog wskazany, tylko znajdź dobrego bo sporo jest takich, którzy zlewają każdego pacjenta, który jest poniżej 40-tki i wygląda zdrowo

Zmieniony przez - searme w dniu 2009-09-13 17:39:12

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

INSOMNIA
 Wysłana - 16 wrzesień 2009 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie tak mrowiło jak się skopciłem, przestałem i przeszło. Więc jeżeli lubisz sobie coś przypalić, to skończ z tym :P

fakesch
 Wysłana - 23 marzec 2015 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2015-03-24 06:47:19

life's sucks and than you die

ActiveKa
 Wysłana - 13 kwiecień 2015 13:23       [zgłoszenie naruszenia]

mój znajomy kiedyś narzekał na mrowienie w dłoni. w końcu udał się do lekarza, ale nie pamiętam o co dokładnie chodziło. coś mu tam uciskało w nerw, ale w końcu coś z tym zrobili

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Mrowienie