FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6274 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Musi zrozumeć.Piętnastolatka kazana za zabójstwo swego dziecka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Musi zrozumeć.Piętnastolatka kazana za zabójstwo swego dziecka"   

czanymotyl
 Wysłana - 5 grudzień 2005 18:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Długo się zadtanawiłem gdzie ten artykuł dać, postanowiłem go tutaj umieścić poczytajcie sobie...

BIELAWA-ŚWIDNICA

Piętnastolatka skazana za zabójstwo nowo narodzonego dziecka nie potrafi pogodzić się z karą

Oskarżona przyszła do sądu z mamą, która przez cały czas ją wspierała. Podczas odczytywania wyroku obie płakały.

Podczas rozpraw w sądzie jej obrońcy podkreślali, że to proces poszlakowy, w którym kierowano się niechlujnie zebranym materiałemdowodowym. Mówili nawet, że nie ma podstaw sądzić, iż dziecko urodziło się zdrowe. Twierdzili, że był to wcześniak i ich klientka wcale nie musiała przyczynić się do jego śmierci.
- Na ławie oskarżonych zasiada dziecko i dlatego powinna odpowiadać przed sądem dla nieletnich - mówił mecenas Wiesław Pawlikowski, adwokat dziewczyny.
- A skazanie jej za zabójstwo uważam za nieporozumienie. - podkreślał. - Żałuję, że wybrałem zawód obrońcy.
To proces, jakiego w świdnickim sądzie jeszcze nie było. Dotąd bowiem sprawy gdzie matki zabijały noworodki, zawsze były kwalifikowane jako dzieciobójstwo. W tym przypadku oskarżona usłyszała zarzut zabójstwa.
Sąd zastosował jednak nadzwyczajne złagodzenie kary i dzięki temu dziewczyna pójdzie do więzienia na dwa lata i osiem miesięcy, nie na 25 lat. Taka jest bowiem górna granica pozbawienia wolności za to przestępstwo.
- Wzięliśmy pod uwagę to, że oskarżona była dzieckiem, kiedy doszło do tragedii i że przed nią całe życie. Dlatego nie chcieliśmy go przekreślać - mówiła sędzia uzasadniając wyrok. - Zwłaszcza, że mamy do czynienia z mądrą i bardzo inteligentną dziewczyną.

Desperacja gimnazjalistki

Do tragedii doszło dwa lata temu w Bielawie. Trzynastoletnia wtedy gimnazjalistka, Anna B., poznała dziesięć lat starszego chłopaka i zaszła z nim w ciążę. Ukrywała ją przed wszystkimi, nawet przed mamą, z którą mieszkała. Urodziła niemowlę w łazience. Odcięła mu pępowinę, zawinęła maleństwo w sweter i ukryła w koszu na brudną bieliznę. Kiedy to robiła, do drzwi zaczęła pukać obudzona hałasami matka. Dziewczyna, cała zakrwawiona powiedziała, że chyba właśnie poroniła dziecko. Matka wezwała pogotowie, a po jego odjeździe, sprzątając łazienkę, w koszu na brudną bieliznę, znalazła malutkie dziecko. Przybyli na miejsce lekarze stwierdzili zgon noworodka. Umarł w wyniku uduszenia. Dziewczyna od początku nie przyznawała się do winy. Twierdziła, że nie pamięta tego co się stało. Odmawiała, kiedy zalecano jej terapię. Nie dopuszczała do siebie tego, co zrobiła. Kiedy
w piątek sąd ogłaszał wyrok, nastolatka płakała. To były pierwsze łzy, które pojawiły się na jej policzkach podczas trwającego prawie rok procesu.

powiedzcie mi co z ojciem dziecka, nie sądzicie ze powinen tez być osodzony? wypowiedzcie się ...

EDIT: Żródło [www.walbrzych.naszemiasto.pl]

Zmieniony przez - czanymotyl w dniu 2005-12-05 18:18:00

%-)

Specjalista -

Duralas
 Wysłana - 5 grudzień 2005 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

tragedia zyciowa dla niejednej osoby..

Znawca -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 5 grudzień 2005 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

co się na tym świecie dzieje

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 5 grudzień 2005 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

tak to jest jak dzieci rodzą dzieci

%-)

Specjalista -

CTA
bluesuit
 Wysłana - 5 grudzień 2005 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

... i zaszła z nim w ciążę. Ukrywała ją przed wszystkimi, nawet przed mamą, z którą mieszkała...

nie wiem czy ta mama to ślepa była czy co, jak można nie zauważyć ciąży, przecież 8-9 miesiąc to nie da sie tego ukryć... nie rozumiem tego

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 5 grudzień 2005 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego ojciec nie ma zarzutu o pedofilie ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

ANlA
 Wysłana - 5 grudzień 2005 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

1) Ludzka głupota jest ogromna...
2) Co do ojca... laska ukrywała to przed wszystkimi, to przed nim pewnie też.
3) Znam dziewczynę, która ciążę do 7-ego miesiąca ukrywała :/

friko & koko %-)

CTA
bluesuit
 Wysłana - 5 grudzień 2005 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

kurde ale ja to nie wiem jak można ukryć, chyba nikt sie nią wogóle nie interesował bo przecież normalny chłopak to nawet głupiego siniaka gdzie by nie był to zobaczy a co dopiero ciąże.

Ekspert -

faramka
 Wysłana - 5 grudzień 2005 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

Zwłaszcza, że mamy do czynienia z mądrą i bardzo inteligentną dziewczyną.
Bez komentarza.

Facet zawsze zostaje w cieniu... Właściwie jakby go w ogóle nie było, nie istniał
BTW: rafee ma rację!

Dyskryminacja, cholera jasna

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

kriSLee
 Wysłana - 5 grudzień 2005 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

rafee : chyba dlatego, że formalnie/wg prawa pedofilia to jest w wieku poniżej 15 roku życia (tak mi się coś ostatnio obiło o uszy - ale głowy sobie uciąć nie dam).

"Doświadczenie być może powiększa mądrość; nie zmniejsza jednak głupoty.&qu

ANlA
 Wysłana - 5 grudzień 2005 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

kriSLee no a ona miała 13...

friko & koko %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Musi zrozumeć.Piętnastolatka kazana za zabójstwo swego dziecka

Strony: 1 2 3 4 5 6 7