FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2709 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Musze sobie pogadać ;) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Musze sobie pogadać ;)"   

ReSelect
 Wysłana - 29 sierpień 2007 00:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Muszę się wygadać z tego co mnie otacza, bo to po prostu paranoja. Dziewczyny w moim wieku (17 - 16 lat) w 90% to tępe ****. Jestem dość ambitnym chłopakiem mam wiele ciekawych hobby związanych z muzyką, z dziewczynami nie mam problemu, a w zasadzie to one mają problem ze mną. Na******lające techno umc umc 24/doba, z którymi jedynie można porozmawiać o nowych 456 metrowych tipsach i 4 rozmiary za małych koszulkach i jeszcze wylewające się z pod nich cielsko. Po******lone, piszczące, niemoralne, dzikie, fochające, KofFajAcE, cipodajki. Nie znalazłem jeszcze ŁADNEJ (nie różowej pindy) MĄDREJ (z którą można pogadać o wszystkim) AMBITNEJ oraz ŻYWEJ (z którą wszystkie ciekawe pomysły można realizować bo też ma ochote sie zabawić).

O **** tutaj chodzi ktoś mi powie? Chyba musze poczekać do 20 wtedy dziewczyny są trochę poukładane.

Dzięki za wysłuchanie

Możliwe, że przyszło więcej odpowiedzi...

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 29 sierpień 2007 00:30      [zgłoszenie naruszenia]

Zdecydownie czekaj do 20
Te co mają wpaść to z wózkami Te co trzeba etap różowości maja za sobą
Na studia idą to mądrzejsze
Szansa na normalna wzrosta

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 29 sierpień 2007 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

masz 2 możliwości reselect: albo zmienisz orientacje na chlopców albo zabituj coś
poprostu nie zwracaj uwagi na krejzolki bo to wiek dla dziewczyny najgorszy

bf_stan
 Wysłana - 29 sierpień 2007 00:33      [zgłoszenie naruszenia]

taa az sie zdziwisz jak 20latki maja poukladane, szczegolnie obracajac sie w tym samym towarzystwie w ktorym teraz sie obracasz...
widocznie po prostu nie szukasz dziewczyn gdzie indziej, a zapewniam cie, ze mi sie jakos w zyciu udalo omijac takie rozowe lachony, czasem zdarzaly sie wakacyjne epizody, jakies szalone 14latki ale jak teraz sobie to przypominam to Np w szkole wiekszosc dziewczyn to byly takie leszczowate kujonki, ale zdarzalo sie pare (i to wystarczylo) ktore z jednej strony moga wyjsc sobie na miasto, wypic alkohol, pojsc na impreze, a z drugiej strony jest o czym pogadac, nawet powymieniac sie ostatnio przeczytanymi ksiazkami, itd.
Wiec moge ci smialo powiedziec, ze wystarczy nawiazywac odpowiednie kontakty, a raczej obracac sie w odpowiednich kregach, a te nieprzydatne znajomosci po prostu zakonczyc.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

ReSelect

No chłopców

Znaczy spotykam dziewczyny które uchodzą i są mądre ale albo zajęte albo nie do osiągnięcia.

Ale będę cierpliwy...

kemesO
Analityk

bf_stan, z ciekawości - ile Ty masz właściwie lat?

zielony

Ekspert -

bf_stan
 Wysłana - 29 sierpień 2007 00:35      [zgłoszenie naruszenia]

19
ale ze starszymi babkami tez czasem mialem stycznosc i wiem, ze niektore z "rozowosci" niestety nie wyrastaja

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

RozkosiQ
 Wysłana - 29 sierpień 2007 00:35      [zgłoszenie naruszenia]

Kurde.. Autor!! SOG poszedł!!!!!!

W końcu jakiś myślący... aż Cię przytulę

POczekaj na mądrzejsze Albo po prostu szukaj... może pośród dych cichodajek jest jakaś warta uwagi.. Jakas normalna

Fuck me like you hate me...

Znawca -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 29 sierpień 2007 00:36      [zgłoszenie naruszenia]

No to żeś mnie zaskoczył... Myślałem, że starszy jesteś ode mnie.
Jeszcze raz - jaja sobie robisz, czy na poważnie 19?

zielony

Ekspert -

bf_stan
 Wysłana - 29 sierpień 2007 00:37      [zgłoszenie naruszenia]

no powaga ale chcialbym miec juz te 24/25 bo mnie denerwuje swoj wiek... tak na rozdrozu

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

ReSelect
 Wysłana - 29 sierpień 2007 00:37      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma mądrych cichodajek, a pośród cichodajek... są cichodajki

Może jak zacznie się nowy rok szkolny, nowe kontakty, nowe cichodajki Ale gdzieś tam za cichodajkami jest jakaś normalna, mam nadzieje.

Chłopaki, będąc z takimi - poniżacie siebie ;d

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Musze sobie pogadać ;)

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Dziewczyna rzuca po 3 latach. W jaki sposób powrót? | Co radzicie na stresa przed randką? | Chce zdobyć taką jedną fajną dziewczynę | Powiedziała: miłość - NIE, przyjaźń - TAK | Sposoby na smutne myśli | Dziewczyna | Piekło z życia przez pewna babe.. :( | Jak to zrobic? | Dlaczego tak? :) | Kobiety .... !!! | FILMY nt. Miłości <3 | firmowa imprezka | inicjatywa dziewczyny | ;):) | chyba panna mnie wykorzystala | 10 zasad higienicznego / psychicznie / bycia z kobietą... | gwalt | dj_tiesto | tata | sex oslo | dziewczyny do towarzystwa w oslo | odznaka z dwoma palcami | soul | stażyści interny | sexyboy | zywa ?okurva trib | przygody kuku ,ka | maria góralczyk nago | zdjecia dropsow | pokój żaby | pA,ywanie oddech | sokzrurka | kinga | czy fotomontaA? | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.