[powiadom znajomego]
Autor "NBA - Marcin Gortat"

Pippo
 Wysłana - 29 październik 2010 10:45      [zgłoszenie naruszenia]

Orlando Magic rozgromili Washington Wizards 112:83 w swoim pierwszym meczu sezonu regularnego. Marcin Gortat zdobył 8 punktów i zebrał siedem piłek.

Gortat wszedł na boisko w pierwszej połowie i szybko zdobył punkty wsadem po asyście Vince'a Cartera . Kilka minut później w podobnym zagraniu pick & roll znakomicie dograł mu piłkę Chris Duhon , nowy rezerwowy rozgrywający Magic . Polski środkowy zagrał dobry mecz, spędzając na boisku 18 minut i trafiając trzy z czterech rzutów z gry oraz obydwa rzuty wolne. Gortat miał też jednak dwie straty i cztery faule.

-----------------------------------------------------------------

Miami Heat rozbili na własnym parkiecie Orlando Magic 96:70 w pierwszym starciu tych drużyn. O zwycięstwie Heat zadecydowała trzecia kwarta, wygrana przez nich 28:10 . Gortat zdobył 2 punkty i zebrał siedem piłek.

Gortat spędził na parkiecie 14 minut, nie oddając rzutu z gry i trafiając obydwa rzuty wolne. Po dwóch meczach sezonu regularnego polski środkowy zalicza średnio 5.0 punktów, 7.0 zbiórek i 0.5 bloku.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2010-10-30 13:22:14
_______________________________

Power wears out those who do not have it.

Hazard

Ekspert -

Pippo
 Wysłana - 4 grudzień 2010 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

Dwight Howard z powodu grypy jelitowej nie mógł zagrac w spotkaniu z Detroit Pistons . Szanse zagrania w pierwszej piątce dostał Marcin Gortat .

Polak zdobył 14 punktów (7/9 za 2) i miał 11 zbiórek. Do tego dołożył trzy bloki, dwie asysty i jeden przechwyt. To jego najlepszy mecz od czasu, kiedy 30 kwietnia 2009 roku w pierwszej rundzie playoffs zastąpił Howarda w spotkaniu z Sixers . Wtedy grał 40 minut, zdobył 11 punktów (5/8 za 2, 1/2 za 1), miał też 15 zbiórek, cztery przechwyty i dwie asysty.

Hazard

Ekspert -

WaszaMatka
ŁKS ŁÓDŹ
 Wysłana - 18 grudzień 2010 11:56      [zgłoszenie naruszenia]

[sport.wp.pl/kat,1809,title,Gortat-jedna-noga-w-Waszyngtonie,wid,12960383,nba_wiadomosc.html]

Zaradna kobieta jednym pierogiem wykarmi całą rodzinę.

Specjalista -

Pippo
 Wysłana - 18 grudzień 2010 15:38      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli dojdzie do takiej wymiany, to Orlando pozyska kolejnego przepłaconego gracza, chyba chcą byc specjalistami od posiadania przepłaconych graczy w zespole - Lewis i teraz Gilbert

Nie wiem czy to byłby krok w przód dla Marcina, bo jeśli miałby grzac ławkę w jednym z najsłabszych klubów NBA, to chyba już lepiej grzac ją w Orlando

Hazard

Ekspert -

t_blazer
 Wysłana - 18 grudzień 2010 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

[sports.espn.go.com/nba/news/story?id=5932861]

Według najnowszych wieści Gortat przechodzi do Phoenix Suns. Jeśli to prawda to powinien przy najbliższej możliwej okazji za******lać na kolanach do Częstochowy i dziękować bo lepiej nie mógłby trafić. Drużyna co rok w playoffs, bez centra więc w końcu Marcin dostałby dużo minut i nastukał by sobie punktów obok Nasha z którym ***ałby pick za pickiem.
Ale się podjarałem

Zmieniony przez - t_blazer w dniu 2010-12-18 21:19:03

h.2.o
 Wysłana - 18 grudzień 2010 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

Już chyba prawie ofiacjalnie gortat w phoenix. Może być ciekawie... zobaczymy czego jest wart?

gonzoou
 Wysłana - 19 grudzień 2010 00:42      [zgłoszenie naruszenia]

no całkiem spoko, ale żeby brać Hedo do Magic to ich po****iło

Pippo
 Wysłana - 19 grudzień 2010 00:53      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepsza według mnie opcja dla Marcina stała się faktem. Wizards i Pistons to nie są dobre miejsca do rozwoju kariery, z całym szacunkiem dla tych klubów

W Suns jest zaje*isty Nash (oby grał jak najdłużej), kontuzjogenny Lopez na C, czyli Marcin znajdzie swoje minuty w rotacji i dostanie podania, których tak często nie mógł się doczekac będąc na parkiecie w koszulce Orlando

to już 3 Polak w Phoenix

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -

gonzoou
 Wysłana - 20 grudzień 2010 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

Trochę lipa bo akurat wczoraj centrzy w phx zagrali bardzo dobry mecz i nie wygląda na to, żeby znalazło się tam szybko miejsce dla Gortata.