FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1088 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
NIEMCY 
[powiadom znajomego]    
Autor "NIEMCY"   

INSOMNIA
 Wysłana - 25 maj 2004 15:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witka
mam znajomego wniemczech (polak z niemieckim obywatelstwem)pracuje on w pewnej firmi i zajmuje sie równiez przydzielaniem nowych pracownikó (nawettymczasowo). Moje pytanie jest takie : CO trzeba zrobic zeby dostac prace w niemczech na legalu ?? jestem pełnoletni i jak bym go ładnie poprosił toby mi moze mógł załatwic , ale ile by trwało takie załatwianie i co by trzeba było zrobic zeby mi przydzielili wize na prace ?? (tak na 3-4 miechy) ?? Co on by musiał załatwic a co ja >> ile by to trwało i kosztowało ?? Wie ktos moze ?? PLEASE POMÓZCIE

adas442
 Wysłana - 1 czerwiec 2004 03:38       [zgłoszenie naruszenia]

Wiec tak powiem Ci jak to wyglada w USA lub RPA i podejrzewam ze wdzedzia mniej wiecej tak to sie robi. Wiec pracodawca musi udowonic iz nie ma nikogo na twoje miejsce zobywateli danego panstwa tj n daje ogloszenei w gazecie o prace i jak sie nikt nie zglosci to daje papieru do urzedu pracy zeby ci dali pozwolenie na prace. Nie wiem jak to jest w niemczech, pewnie tak samo tyle ze dopaszportu nei daj Ci wizy. ale najlepiej jakby twoj pracoawca poszedl sie spytac do urzedu jakto zaltwiconi beda wiedziec. nie powinno to cie kosztowac nic, a trwac hmm zalezy jaka prace ale wjedym miesiacu mozesz sie zmiescic. Oczywiice moge sie myslic ale tak cyba mniej wiecej to wyglda
powodzenia pozdro

Jestem Byku :-) - Pozdrawiam
Adam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

NIEMCY

Warto przeczytać: Dowód osobisty | Pytanie: dragi | paszport | Praca w niemczech | Pytanie o dzierżawę gruntu. Czy mozna? | zapytanie prawne | Kredyt | dewastacja znakow drogowych | umowa kupna sprzedaży | źródło (czyli podanie skąd jest info) | Krętacze z Orange | Dzwon i Problem | Mam ważną domene jak ja dobrze sprzedać? Bardzo prosze o pomoc | atrakcyjność inwestycyjna Polska, a Białoruś | webdesign, praca na wakacje | wybita szyba | tapety na pulpit | SlodkaNutella | faust | smieszne posty | on jest starszy | brak orgazmu | zgwałcić żonę | noname | no name | ck one shock | polskie gwiazdy | kilinskiego | w krzywym zwierciadlewitaj święty mikołaju | julia pietrucha | chamskie rasistowskie i antysemickie | maclaz | kruszyna69 | kamila zmuda | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.