FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7359 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
NIENAWIŚĆ 
[powiadom znajomego]    
Autor "NIENAWIŚĆ"   

Nielegalna
 Wysłana - 31 styczeń 2006 10:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jak walczyc z NIENAWISCIA?Obecnie kogos bardzo nienawidze z pewnych powodow,kogos kto kiedys byl mi bliski...Nie chce podawac dlaczego ta osobe znienawidzilam...Jedno jest pewne,ze nie moge sobie poradzic z tym uczuciem.Nienawisc jest toksyczna,wypala od srodka,meczy i powoduje,ze nie ma sie na nic ochoty.A nawet jest to wrecz obsesyjna nienawisc,bo w ogole nie moge przestac myslec o tym co sie stalo,wciaz planuje jakis odwet ,czuje tez bezsilnosc z powodu tej ogromnej zlosci itd.To nie jest smieszne.To jest na maxa meczece.Chcialabym o tym zapomniec i zajac sie terazniejszoscia,ale nie potrafie.Caly czas sobie to przypominam,czuje sie jak wrak czlowieka przez to negatywne uczucie,jestem obecnie tak przez to znerwicowana,ze najchetniej bym wszystkich wystrzelila w kosmos...I ta pieprzona bezsilnosc z powodu ogromnej zlosci... Ja musze to zwalczyc,bo inaczej czuje,ze naprawde cos odpierdziele zlego.Nie mam kontroli juz nad emocjami przez ta chora sytuacje.Czy probowaliscie kiedys zwalczyc w sobie negatywne uczucia?Zapomniec,zeby nic zlego nie odpierdzielac ?W jaki sposob?Prosze o pomoc i konkretne wypowiedzi.Beda sogi.

Skaneer
 Wysłana - 31 styczeń 2006 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

Moge ci tylko doradzić, żebyś, dopóki sobie z tym nie "poradzisz", nie piła alkoholu, ani nie stosowała żadnych używek, które "obniżają" racjonalne myślenie. W stanie nietrzeźwym możesz tej osobie powiedzieć/zrobić coś, czego później będziesz żałowała.

Jesli chcesz rozbawić Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszlość...
Only solution is total destruction...

NiePytaj
 Wysłana - 31 styczeń 2006 12:14      [zgłoszenie naruszenia]

Najelepiej wygadaj sie komus co CI lezy na sercu (najlepiej wlasnie tej osobie ktora z nienawidziles) nie mowie tutaj zebys poszedl i jej/jemu nawrzucal tylko na spokojnie pogadac moze dojdziecie do porozumienia, dlaczego tak postapiliscie itp itd.
moim zdaniem najlepsze wyjscie a zarazem najtrudniejsze ;)
GL

Sila plynie z krwia duma razem z nia.

CoQto
 Wysłana - 31 styczeń 2006 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

Heh, coś wydaje mi się że tamta osoba namieszała ci w miłości :) Albo cię chłopak zdradził albo... albo... Nie ważny powód
Zawsze powód okazuje się głupi. Jedynym powodem do nienawiści jest nienawiść do zła. Jeśli ktoś ma w sobie zło, lubi robić przykrość innym, zadawać ból etc. to taka osoba zasługuje na nienawiść, na śmierć .
Jeśli zaś osoba znienawidzona przez ciebie nie pasuje do powyższego profilu daj jej luz, jeśli to możliwe to pogadaj z nią, jak nieda rady to musisz wykazać się silną wolą i pokonać tą nienawiść . Jeśli Bóg istnieje (a pewien jestem że tak), to na pewno to doceni jak Cię spotka .
Albo będziesz dobra, albo zła... grasz czy nie grasz? Chuck już zagrał i wygrał nowiutkiego Poloneza .

W świecie w którym nie ma żadnych wartości, nigdy nie możesz być pewny/a
czy dokonany wybór był słuszny.

f_inka
 Wysłana - 1 luty 2006 09:22      [zgłoszenie naruszenia]

walczyć z nienawiścią
tak sie nie da...emocje, uczucia pozostają poza sfera naszego chcenia, nie chcenia...
ale to nie oznacza,że jesteśmy wobec nich bezsilni...mozemy je ukierunkowywać, zamieniać ich siłę w działanie, zmieniac ich wektor itd
(nie na darmo mowi sie ze od miłości do nienawiści krótka droga )

Polecam Ci, świetną książkę na ten temat "Ciemna strona miłości" Jane G. Goldberg.
Ze wstępu: "Zakochani w miłości z równą siłą nienawidzimy nienawiści.Od najmłodszych lat wpaja sie nam,że nienawiść jest uczuciem destrukcyjnym.Tak naprawdę uczucie to gdy się go zrozumie i odpowiednio nim pokieruje może zyskać ogromna siłę uzdrawiajacą.
[***********/7w26c]

Czytałam ją dawno temu i pamiętam w jakis sposób złamała mój schemat myślenia jaki miałam na temat nienawiści. Masz racje, to bardzo niebezpieczne i destrukcyjne uczucie. I nie pomogą próby spychania jej do podswiadomości. Może kiedyś wybuchnąć ze zdwojona siłą.

Moge ci ją podarować, ale za jakieś 2-3 tyg.( nie mam jej przy sobie)

edit:
w sumie, przez te dobrych kilka lat od przeczytania książki,wiele zmieniło sie w moim myśleniu (ogólnie). Niektóre teorie, które wyznawałam się zdeaktualizowały albo nabrały innego wymiaru dlatego moge tylko powiedzieć,że WTEDY ta książka wydała mi sie cenna i odkrywcza ( byc może mogłabym i dzis tak powiedziec;po powtórnym przeczytaniu)

nie namieszałam za bardzo?

Zmieniony przez - f_inka w dniu 2006-02-01 09:31:15

C S S M L
N D S M D

Znawca -

LukRecJa
 Wysłana - 1 luty 2006 10:10      [zgłoszenie naruszenia]

emocje można stłumić.
Ja to właśnie robię. Nie poradziłam sobie sama. To narastało i było coraz gorzej...

Jeśli sobie już sama z czymś nie radzisz to chyba czas i pora udać się do specjalisty.

Zmieniony przez - LukRecJa w dniu 2006-02-01 10:14:51

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Specjalista -

MystikM
 Wysłana - 1 luty 2006 11:12      [zgłoszenie naruszenia]

podobno od nienawiści do miłości jeden krok, i na odwrót.

"z seksem jest jak ze zbrodnią.
niewiadomo co zrobić z ciałem";)

Nielegalna
 Wysłana - 1 luty 2006 13:58      [zgłoszenie naruszenia]

Tak to rzeczywiscie chodzilo o chlopaka,ale to nie byla zdrada...To bylo o wiele gorsze niz jakas zdrada.I nastapila "przerzutnia"-z ogromnej milosci momentalnie zaczelam go nienawidzic.Nie chodzi tu o problemy jakies glupiej nastolatki,ktora zdradzil chlopak i ona to przezywa.Zachowal sie on jak ktos bardzo falszywy wobec mnie.Mialam rozne doswiadczenia z ludzmi,ale takiego sqrwysynstwa to nigdy nie widzialam.Wprawdzie unioslam sie duma i honorem,powiedzialam mu co o nim mysle,ale tylko przez gg,bo osobiscie nie chce go widziec.Gdybym go spotkala to bym mu chyba oczy wydrapala.Uzywek obecnie zadnych nie uzywam od 3 tygodni,mimo ,ze kiedys czesciej po nie siegalam.Wiem,ze jak z nich skorzystam to nie bede miala kontroli nad emocjami.A nie chce mu nic zrobic,a tym bardziej nie chce wpasc w jakis ogromny chwilowy dół po ktorym moglabym sama sobie zrobic krzywde.Wyjezdzam niedlugo w miesieczna podroz do innego miejsca.Mam nadzieje,ze przy nowych osobach uda mi sie o tym zapomniec.Te emocje musza ze mnie "wyleciec" ,bo jesli bede je tlumic w sobie to jakby "umre od srodka"...A wlasciwie to juz wewnatrz siebie umarlam,nie mam w sobie odrobiny dobrych uczuc...Dziekuje wam za rady,poszukam tych ksiazek ,ktore poleciliscie.Sog polecial do wszystkich.Bo kazde wasze slowo bylo dla mnie wazne.Moze dlatego,ze teraz moge liczyc tylko na siebie i nikt w realu mi raczej nie pomoze(oprocz zwyklego wysluchania w realu)...Bo ja sama musze sobie z tym poradzic.Wiem jedno,ze ten bol i cierpienie mnie jakos wzmocnilo...

Zmieniony przez - Nielegalna w dniu 2006-02-01 14:00:43

Zmieniony przez - Nielegalna w dniu 2006-02-01 14:01:35

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 2 luty 2006 03:02      [zgłoszenie naruszenia]

Nienawidziłem raz kogoś, kto regularnie krzywdził bliską mi osobę... Na szczęście nie jestem trwały w uczuciach

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

Agresja84
 Wysłana - 2 luty 2006 08:15      [zgłoszenie naruszenia]

wiecie co?nienawisc na maxa wzmacnia...juz wszystko mam w dupie...ide na browara...ja pier.dole pomylilam nicki...dobra luz...i tak mi juz wszystko obojetne...w tym temacie o to chodzilo--->moj przekaz do sytuacji--->Pieprzyc konfidentow i osoby,ktore wpieprzaja w klopoty swoich bliskich,zeby samemu sie wybronic!WYBRAC OBCYCH SPRZEDAC BLISKICH -FRAJERSTWO!Nienawidze go i nie moge w to co sie stalo uwierzyc,ale odplace mu sie jednak-ukarac frajera to podstawa...dobra zawijam sie to ja nielegalna buehe

Zmieniony przez - Agresja84 w dniu 2006-02-02 08:17:30

Zmieniony przez - Agresja84 w dniu 2006-02-02 08:25:00

Zmieniony przez - Agresja84 w dniu 2006-02-02 08:30:16

/RAVE i undergroundowe brzmienia/

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 2 luty 2006 08:53      [zgłoszenie naruszenia]

"Trudniej miłość w nienawiść jest zamienić niż odwrotnie"

"Wybaczyć - znaczy zacząć od nowa
O słowa chodzi zobacz pogodzić się spróbować
Wyzwanie to jest wybaczanie
Masz co dane zostanie, nic nie jest zapomniane
Ramię w ramię w zgodzie bez zawiści w sercu
Oko za oko to reguła ślepców"

"Pustą nienawiść zmienić w siłę walki
Walki budującej pomyślność twojej marki"

Ja tylko tyle. Nienawiść zamień w siłę.

Zmieniony przez - roberto 55 w dniu 2006-02-02 08:55:23

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

NIENAWIŚĆ

Strony: 1 2

Warto przeczytać: budzenie sie ^^ | Śmierć niewiernym, Każdy Irańczyk porzucający islam będzie karany śmiercią | Ego | Odnosnie starosci... | :[ | Wymazanie pamięci | Nerwica lękowa z napadami | Dalajlama w Polsce | Ziemianie | O podziałach i woreczkach słów kilka | Co to za aparatura? | biedni ateisci... | samoocena | Yoga | Monitor podświadomości | Kiedy Kościół przestanie namawiać do grzechu ? | scorpio | Seks w klasie | MAGDALENA MROCZKIEWICZ | kasia łoska ostrowska | młodsza siostra | pragi | syn i mama | ciotka nago | Do czego nigdy się nie przyznacie | seks z ojcem | wiersz na miare | daremne żale | uwiędłych laurów | daremne | seks jak załorzyc prezerwatywe | Brak ochoty na seks | brak orgazmu masturbacja | nagie mlode | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.