FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2130 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
NIEPOROZUMIENIE 
[powiadom znajomego]    
Autor "NIEPOROZUMIENIE"   

konva
 Wysłana - 14 styczeń 2005 15:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

sorki moze troche nie za bardzo dzial co do tego ale mam problem dzis rano daostje smsa z neta od kolezanki ze ma na imie zaluzmy kamila i ma 19 lat i ze chcialby sie doweidzic kilku rzeczy o mnie i zbeym odpisal ja nie namyzlajac sie dlugo odpisuje do mojej dziewczyny bo tak samo ma na imie i tyle tez ma lat ze ok fajnie ze mam 19 lat i ze mozemy sie spotakc tylko gdzie itp myslaem ze to pisze moja dziewczyna ona mi odp ze nie wi o co mi chodzi ja do niej dzwonie tlumacze ze myslaem ze to ona bo tak naprawde bylo po kilkunastu minutach dostaje jeszcze jednego smsa od tamtej dziewczyny z jej nr telefonu dopiero wtedy sie skapowalem ze to nie moja kamila tylko sam woguel jej nie znam taki zbuego okolicznosci ... jak to mam wytluamczyc mojej dziewczynie? najgorsze ze tamte smsy z neta wykasowalem odrazu .... dal mnie to jest troche smieszne ale ona jest smutna i nei wie co ma myslec

Busterje
 Wysłana - 14 styczeń 2005 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

poprostu jej to mowisz proste kurva

Ouch Dream Team
Bunny Kozak Team
If I wait to wake you I'll never ask you Would you take my hand? In the deepest end Would you stay and drown in me?

Specjalista -

ciavesss
 Wysłana - 14 styczeń 2005 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

kup jej kfiatka pseploś i będzie gites :)

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

Ventinari
 Wysłana - 14 styczeń 2005 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

Przeproś, bez żadnych tam kłamst itp.Jak Cię kocha naprawde to będzie ok.

Znawca -

ANlA
 Wysłana - 14 styczeń 2005 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

panna ci pisze, że chce się o tobie paru rzeczy dowiedzieć a ty myślisz, że to Twoja dziewczyna?? I napisaleś jej, że może się spotkacie??
Czy ty masz równo pod sufitem? Ja bym Cię zamordowala na miejscu Twojej dziewczyny jakbym takiego smsa dostala. Ale to tylko moje zdanie

friko & koko %-)

konva
 Wysłana - 14 styczeń 2005 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

no ok ale myslalem naprawde ze to od niej bo czasem tak droczymy sie dla zartow :(

konva
 Wysłana - 14 styczeń 2005 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

a to tego ze napisalem zeby sie spotakac ale dla mojej dziewczyny tylko to wygladalo jakby dla kogos innego bo wlasnie myslaem ze ona tesh tak pisze ze chce sie dowiedziec zcegos o mnie a ja myslaem ze to moja dziewczyna :(:(:( :( zagmatfane to jest :(

Jonks
 Wysłana - 14 styczeń 2005 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

niema tragedii jakby nie wybaczyla obecna to rpzecie jest druga

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

2M4N
 Wysłana - 14 styczeń 2005 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

hehehe jonks ty to potrafisz pocieszyć
to ja też sprubuję:

Nieźle się wrobiłeś konva,
następnym razem zastanowisz się dwa razy zanim odpowiesz na podejrzany sms, dziewczyny czasem lubią w ten sposób sprawdzić faceta, zawsze może ci potem ze słodkim uśmieszkiem powiedzieć, ze to niewinny żart jeśli zareagujesz w sposób, którego ona oczekuje
na twoim miejscu nawet gdybym myślał, że to moja dzieczyna wysłała smsa odpowiedziałbym pytaniem - pisałaś do mnie?? to by cię upewniło że to ona.
Nie chcę demonizować ale zastanowiłbym się czy to przypadkiem nie twoja dziewczyna zapomniała zmienić numer telefonu w oknie komunikatora chcąc jednorazowo wysłać smsa do kogoś innego, skoro wiek i imię się zgadzało a ty nie spodziewałbyś się takiego smsa od kogokolwiek innego niż twoja pani. Twoj sms mógł jej uzmysłowić że pomyliła adresata wiadomości ale nie mogłaby ci się przyznać przecież do tej pomyłki. Jeśli sobie kogoś upatrzyła to w tym nieporozumieniu zobaczyła idealną sposobnośc do pogniewania się i przygotowania gruntu do zerwania z tobą.
Oczywiście nie bierz sobie tego do serca, tak tylko gdybam

O q**** ja to jestem czarnowidz

Zmieniony przez - 2M4N w dniu 2005-01-14 22:29:43

...tylko pomarudzę i pójdę...

Znawca -

booe
biały miś
 Wysłana - 14 styczeń 2005 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

wydaje mi sie że to może zdecydowanie zaważyć na waszym zwiazku. nmie iwem czy jest sens abyście dalej byli ze soba, bo to wydażenie obojgu będzie spędzało sen z powiek

Specjalista -

konva
 Wysłana - 14 styczeń 2005 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

ale ja tamtej dziewczyny na oczy nie widzialem ona mieszka odemnie ok 700 km i ma moj nr od kolezanki ... ej sory nei mam zamiaru konczyc zwiazku przez jakies glupie nieporozumienie wiem ze nic zlego nie zrobilem rozmawailem z moja dziewczyna przed chwila i powiedzialem jej prawde poprosilem zeby mi zaufala i mam nadzieje ze tak bedzie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

NIEPOROZUMIENIE

Strony: 1 2 3