FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1962 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
NIESZCZEŚLIWIE ZAKOCHANY - POMOCY 
[powiadom znajomego]    
Autor "NIESZCZEŚLIWIE ZAKOCHANY - POMOCY"   

Dymek21
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 23:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

słuchajcie mam ze tak powiem mega problem... mam 21 lat bylem z dziewczyna nom krotko bo 2 miesiace ale zakochalem sie w niej bez pamieci bylo super pieknie myslalem ze to bedzie na prawde konkret a tu nagle zaczyna sie psuc.... zaczela mnie traktowac jak zwyklego kolege i zerwala ze mna bez jakiegokolwiek powodu tzn powod byl : denerwujesz mnie... poprostu w barze zaczelismy o nas rozmawiac i ona zerwala. Minelo juz hmm 4 miesiace a ja nadal za nia placze jeszcze do tego niedawno sie z nia spotkalem bo myslalem ze juz mi przeszlo no ale niestety wszystko wrocilo i jest depresja.... nie wiem kurcze jaki byl powod zerwania... powodem zerwania moze byc zbytnie zaangazowanie tej drugiej strony? bo ja na prawde nie pojmuje... i co najgorsze ja nadal mysle ze do siebie wrocimy... ona wie ze ja ja nadal kocham napisalem jej list jakis miesiac temu ze wlasnie nadal cos do niej czuje i narazie nie jestem w stanie z nia rozmawiac jak kolega ona napisala mi smsem ze jest w szoku i tyle... pomozcie bo ja nie wiem co mam robic czy nadal starac sie o nia czy prubowac zapomniec i co by mi pomoglo w zapomnieniu...? bo na prawde jest zle ze mna przez to zaczalem palic i zaniedbywac sie....

Pyszny...
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 23:37     
 Usunięta przez Sweet69 za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Dymek21
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

stary jakby to bylo by takie proste dawno bym to zrobil he ja nigdy tak sie nie zakochalem w dziewczynie nie wiem co ona zrobila ze mna ale nie moge przestac o niej myslec...

Pyszny...
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

Tiaa Ja na szczęście nie mam takich problemów : nienawidzę kobiet

Trique
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

Tak to jest , że po jakimś czasie jeden partner dalej kocha a drugi się nudzi ... tym razem Ty byłeś tym który dalej kocha , a Twoja partnerka tym który się nudzi . Nie pisz do nie nic bo się tylko podlisz , weź jakiegoś kumpla idź na piwo , baw się

Nowy samochod, to nim sąsiad jedzie.
Widzę zatem że chvjowi się wiedzie.

Dymek21
 Wysłana - 5 wrzesień 2009 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

jest taka piosenka eskowa ze slowami remember turning on the night - wspomnienia wracaja noca... i to jest madre co z tego ze pracuje ze jestem na browarze skoro klade sie spac i widze ja wszedzie.... a jesli cos robie caly czas cos mi sie z nia kojarzy... wszedzie ja widze... ale dzieki dzieki

Dymek21
 Wysłana - 6 wrzesień 2009 00:03      [zgłoszenie naruszenia]

Pyszny nie wiesz co tracisz he

Pyszny...
 Wysłana - 6 wrzesień 2009 00:08      [zgłoszenie naruszenia]

Żartowałem

kaszel.w
 Wysłana - 6 wrzesień 2009 01:35      [zgłoszenie naruszenia]

teraz to piszesz ze zartowałes hahaha

The more things change, the more they stay the same.

Specjalista -

fredens
 Wysłana - 6 wrzesień 2009 09:50      [zgłoszenie naruszenia]

powód był taki, że dziewcze samo nie wie czego chce. I łatwiej by jej było mieć przyjaciela, którym tak naprawdę byłeś przez te 2 miechy

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

SmyczaNS
 Wysłana - 6 wrzesień 2009 11:33      [zgłoszenie naruszenia]

Pyszny Ty Chvju... Ja Ci dalem soga za nienawisc do kobiet a Ty zartowales

A teraz na temat... Jak bylem mlodszy i zakochany to piwo z kumplami pomagalo a po tekscie "denerwujesz mnie..." odpowiedzialbym "zaraz ci dam powody do denerwowania sie na mnie" i przyebalbym z liscia a tak powaznie to zawsze szukalem jakichs powodow co mnie wkvrwialo w babie i szybko zapominalem

Ale to bylo dawno bo teraz jestem juz Stary Chvj i nie zako****e sie tylko co najwyzej moge sie do jakiejs przyzwyczaic...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

NIESZCZEŚLIWIE ZAKOCHANY - POMOCY

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Jak zaimponować facetowi? | Szukasz miłości? | Wasz sposób podrywania | Kilka prostych rad | Hmmmmm??? | przytłoczenie | Isc, czy nie isc | co mam zrobić? | olac typa, czy nie? | Chwila na przemyslenie i poukladanie wszystkiego w glowie | Co myślicie? | czy dziewczyna moze?? | Jak mogę odzyskać chłopaka? | Dziewczyna nie odwzajemnia uczuc;/ | Szukam rady | Chce zostać tylko jej przyjacielem. | nr do ruigrok | jak sie staracie o kobiete | tpawel | metal | funkcje dna | shazza | hiv | nike air force 1 | nadine jansen | randka alkohol | februs | trampling | blachary | nogi | cebularze | mercedes s | redwoma | gucci by gucci | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.