FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 909 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
NIe oplacenie skladek ZUS 
[powiadom znajomego]    
Autor "NIe oplacenie skladek ZUS"   

Eska
 Wysłana - 29 sierpień 2006 18:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam

Zapomnialem w tym miesiacu oplacic zus... wczoraj mi sie dopiero przypomnialo ze nie zaplacilem. Wzwiazku z tym pytanie co mam teraz zrobic? Czy mozna jeszcze pisac do zusu o przyworocenie terminu skladek czy juz jest za pozno? I jaka jest dalsza procedura? Musze to zaplacic z odsetkami i trace chorobowe na pol roku czy jak?

Jak ktos zna sie w temacie to prosze o odpowiedz

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -

młodaa
 Wysłana - 29 sierpień 2006 19:04       [zgłoszenie naruszenia]

rozumiem, ze chodzi o skladki chorobowe. wydaje mi sie, ze traci sie chorobowe od pierwszego dnia danego miesiaca, za ktory skladka jest nieplacona. odsetek do 6,60 nie trzeba placic, powyzej sa juz ksiegowane i niestety trzeba. i z tego co wiem najpierw trzeba zaplacic, a potem napisac o przywrocenie swiadczenia

młoda

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

NIe oplacenie skladek ZUS

Warto przeczytać: UWAGA- Przekręt z przelewami!!!!!! | zatrudnianie pracownika | Drobnii przestępcy robią najwięcej szkód. | o zakładaniu firmy | WYROK MA BYC ZEMSTA, CZY MA BYC SPRAWIEDLIWY? | Giełda USA | reklamacja-do prawnikow lub kogos kto sie na tym wyznaje | Czy jest ktoś chętny ? | Czego spodziewacie sie dla siebie po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej ??? | PROSZĘ O POMOC W NAPISANIU UMOWY | Bardzo ważne i pilne | Kablówka | przewiezenie sterydów | STOWARZYSZENIE! | Przelew do banku | wlasny biznes :)) | mózgu | w co ona gra | oscar | ekstrema | regulamin ogólny sił zbrojnych | nike | sabinamaj | agnieszka frykowska | filmiki dla A", Ac .punA ,A"1,w | jakie ciuchy nosisz i gdzie kupujesz | szczecin sliownia | testoviro | dziory na jezdni | Testy psychologiczne | sojusz | ultima | Reise nach Russland | honda | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.