FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 2092 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Na ch這dno. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Na ch這dno."   

nerwusek19
 Wys豉na - 29 maj 2009 16:19        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Witam panie/pan闚.

Sprawa jest nast瘼uj帷a. P鏦i jeszcze nie mam przez to problem闚 prosz o rad. Na zimno, przyda si trze德e spojrzenie :)

By貫m z lask przez trzy cztery miesi帷e jakie dwa lata temu. Kopn掖em wtedy bo mnie w****ia這 dziewcze nie mi這siernie[wydawa這 mi si 瞠 mnie olewa, niema dla mnie czasu]. Ona mia豉 o to lekkie pretensje bo podobno nie mia豉 czasu i dlatego si tak zachowywa豉. A potem pisa豉 no ale pozna貫m inn.

Teraz spotkanie po prawie dw鏂h latach, gadamy piszemy. Oboje mi瘭i鄉y partner闚. Ona zerwa豉 nie dawno z facetem, ja te. Spotykamy si itd. Fajnie, gadali鄉y co dalej, ona m闚i 瞠 chce odpocz望 od tego wszystkiego, zwi您k闚. Ale znowu mnie denerwuje par rzeczy, imprezuje z kumpel a m闚i mi 瞠 nie ma czasu praca licencjacka itd.
Wychodzi na to 瞠 ma czas, tylko ma mnie w dupie. Taka jest moja wersja. Je郵i tylko ja si nie odzywam przez ca造 dzie to pisze co si sta這, czemu milcz czy focha zapu軼i貫m [瞠 tak powiem]
M闚i 瞠bym poczeka i da lekko na wstrzymanie, ma prac licencjack. Ja zaliczenia te, plus praca oboje. Ale w****ia mnie jedno, wyb鏎 kole瘸nki czy ja. A nie zawsze wychodzi na mnie. W豉軼iwie nigdy. Jej tego nie m闚i貫m oboj皻nie podchodz, czekam na wasze zdanie. [czuj si troch olewany, brak zainteresowania, ale je郵i ja zaczynam olewa to pisze co si dzieje itd. chce by ze mn <podobno> ale chce odpocz望, czy to wszystko przez to?]
Jak si zachowywa, na wasze oko, co robi... prosz o konkrety
POMOCY DO ***A !

Zmieniony przez - nerwusek19 w dniu 2009-05-29 16:21:59

fresh meat

Znawca -

Mikhai
 Wys豉na - 29 maj 2009 16:26      [zg這szenie naruszenia]

powiedz jej "albo rybki albo akwarium" a t逝maczac to czeka az tamten do niej wroci a jak nie wroci to bedzie miala Ciebie. Praca licencjacka to nie powod zeby sie spotykac, doktoratu chyba nie pisze

Miareczka
katechetka
 Wys豉na - 29 maj 2009 16:28      [zg這szenie naruszenia]

Mikhai pisa貫 kiedy jaka prac z terminem na karku?

stateczna 穎na swojego m篹a%-)

Ekspert -

nerwusek19
 Wys豉na - 29 maj 2009 16:30      [zg這szenie naruszenia]

praca licencjacka to nie pow鏚 瞠by si NIE SPOTYKA, masz na my郵i...
Racja. Spotyka si ze mn dwa razy w tyg mo瞠 wi璚ej ca造 wiecz鏎, ale i tak czuj si olewany. Rzadko do mnie pisze, raczej to ja do niej.

fresh meat

Znawca -

Mikhai
 Wys豉na - 29 maj 2009 16:31      [zg這szenie naruszenia]

no to widujesz sie z nia.....

hmmm...

no to teraz nie wiem

Zmieniony przez - Mikhai w dniu 2009-05-29 16:32:52

nerwusek19
 Wys豉na - 29 maj 2009 16:33      [zg這szenie naruszenia]

"Spotyka si ze mn dwa razy w tyg mo瞠 wi璚ej ca造 wiecz鏎"
chodzi o ten kontakt, brak takiego jakiego zainteresowania moj osob. Taki oboj皻ny jak bym by

fresh meat

Znawca -

Miareczka
katechetka
 Wys豉na - 29 maj 2009 16:33      [zg這szenie naruszenia]

W tej chwili ko鎍ze moja mgr z moim facetem widuj si raz w tygdoniu. NIe mieszkamy od siebie 2 km, a oboje pracujemy.Naprawd jest cie磬o znale潭 czas.

Inna sprawa,jak jest w stanie znale潭 czas na spotaknei z kole瘸nk a dla niego nie

stateczna 穎na swojego m篹a%-)

Ekspert -

nerwusek19
 Wys豉na - 29 maj 2009 16:34      [zg這szenie naruszenia]

Czuj si tak jak bym to ja chcia a ona mia豉 to w dupie bo jest zaj皻a czy co w tym rodzaju. Dlatego prosz was o zdanie bo nie wiem sam co o tym s康zi ! Fajna, zale篡 mi ale nie chc bagna jakie ju kiedy mia貫m. *******e taki interes.

fresh meat

Znawca -

Tex31
 Wys豉na - 29 maj 2009 16:35      [zg這szenie naruszenia]

Ona zerwa豉 nie dawno z facetem, ja te

Jeszcze mi tu niegrzeczny 鄴逕ik potrzebny

Ekspert -

nerwusek19
 Wys豉na - 29 maj 2009 16:35      [zg這szenie naruszenia]

Sprawa druga, ona mieszka z T kole瘸nk... wi璚 raczej s razem ca造 czas w mieszkaniu i wpadaj na pomys造 瞠by na piwo i嗆 itd.

fresh meat

Znawca -

nerwusek19
 Wys豉na - 29 maj 2009 16:36      [zg這szenie naruszenia]

tex, o ****a xD z lask zerwa貫m to mia貫m na my郵i

Zmieniony przez - nerwusek19 w dniu 2009-05-29 16:36:58

fresh meat

Znawca -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Na ch這dno.

Strony: 1 2 3

Warto przeczyta: Panna a przyjaciel | porblem z moja po這wica | Brak mi Ciebie Tato... | nigdy nie calowalem dziewczyny | Co dalej..? | Dylemat. Nie odpowiadam za tre嗆. | Czy ja jestem normalny?p馧 roku... | jak zmienic ch這paka | Co mysliscie? | Doyeba czy pog豉ska? | Sex i wiara. | Pytanko | Zdradzi豉 i chce wr鏂ic ????? | Dylemat | Prawie letni Spampost Singli.! :-} vol 44 | 畝這sne %-) | accord | gnicie i broda | ruda svka | dexter | plan do oceny | go貫 | go貫 cipki | powi瘯szanie penisa | powi瘯szanie | Clare Carey | nie straszny nam harem | kegla | assistance | pomoc drogowa | kryptonimx | wypierdalajki | kurtki | kurtki marsz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.