FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4193 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Na kogo sie kreujecie? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Na kogo sie kreujecie?"   

MnMs
 Wysłana - 16 listopad 2006 20:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czesc,
chcialbym dowiedziec sie czegos bardzo dyskretnego, czegos czego nikt z Was nigdy by nie powiedzial innej osobie w realu. A korzystajac z tego, ze na forum istnieje pewnego rodzaju anonimowosc, jest szansa, ze odpowiedzi beda szczere i prawdziwie.
Otoz jak wiadomo, kazdy czlowiek ma swoj obraz wlsnego ja, do ktorego dazy, ale przede wszystkim stara sie taki byc wsrod innych ludzi i chce byc za takiego uwazany.
Pytanie jest wiec takie: na kogo sie kreujecie w otoczeniu swoich znajomych i nieznajomych, w szkole, pracy, na ulicy?

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 16 listopad 2006 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

na samego siebie
nikogo nie udaje i nie staram sie byc inny
bo po co?

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

Grezegor
 Wysłana - 16 listopad 2006 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

Otoz jak wiadomo, kazdy czlowiek ma swoj obraz wlsnego ja, do ktorego dazy
nie koniecznie, ja nie mam i nie wiem dokad daze ale napewno tam zmierzam ;]

ale przede wszystkim stara sie taki byc wsrod innych ludzi i chce byc za takiego uwazany.
nie koniecznie, bo mozna miec na to wyj.ebane ;]

stary kreowac fikcje to prze***ana sprawa, bo po pierwsze wiele osob to widzi a poza tym to dosc meczace.

jedyne co mozna robic to podzielic ludzi na tych co bardziej lub mniej wolisz i bardziej badz mniej sie przed nimi otwierac.

pokoj ;]

MnMs
 Wysłana - 16 listopad 2006 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ej... nawet nieglupie jest to co napisales :D
Ale co sadzisz o kims, kto powie ze w 100% wogole nie udaje (nawet czasami) kogos kim nie jest? Czy w tej chwili nie kreowalby sie na osobe, ktora sie nie kreuje? ;)

Raskus
Biofil
 Wysłana - 16 listopad 2006 21:08      [zgłoszenie naruszenia]

MnMs jak myślisz, znasz siebie samego w 100%??

Człowiek potrafi sam siebie oczukiwac

Trudno jest określić kim chcesz byc, kim jesteś, a co dopiero zmierzać ku temu w jakiś dany sposób. Jak zmierzasz - tak cie oceniaja

Jesli wogole zmierzasz.

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -

Grezegor
 Wysłana - 16 listopad 2006 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

no ;]
ja np jestem ninja bo wynika to z mojej natury jak rowniez wyszkolenia oraz z racji wykonywanego zawodu dlatego na takiego nie musze sie kreowac ;]
ale ty gdybys chcial byc ninja to bys musial niezle sie nagimnastykowac i nie wiadomo czy dobrze by ci to wyszlo.
dlatego jak widzisz czerwone to albo mowisz ze widzisz czerwone albo upierasz sie przy wersji ze to zielone i robisz to tak dlugo az ktos ci uwierzy czy costam ;]

pokoj ;]

INSOMNIA
 Wysłana - 16 listopad 2006 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ale taki prawdziwy ninja, czyli nie odrozniajac sie od otoczenia w przebraniu kelnera dosypac komus trutke do zarcia, czy taki Hollywoodzki ninja czyli cudacznie ubrany akrobata/karateka/czarodziej?

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 16 listopad 2006 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Ja kreuję się na osobę bardzo pewną siebie, której nic nie peszy ani nic nie zdzwi. A tak naprawdę jestem bardzo nieśmiała, nie lubię przemawiać publicznie i bardzo wszystkie negatywne uwagii biorę do siebie, choć udaję,że jest inaczej.

stateczna żona swojego męża%-)

INSOMNIA
 Wysłana - 16 listopad 2006 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ciezko jest mi ocenic jak mnie postrzegaja inni, gdybym to wiedzial latwiej byloby mi ocenic kierunek autokreacji. Napewno staram sie ukrywac swoje wady.

Grezegor
 Wysłana - 16 listopad 2006 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

ten japonski, zabojczy, niewidoczny i bezszelestny, jak wiatr czy costam

INSOMNIA
 Wysłana - 16 listopad 2006 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

Acha.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Na kogo sie kreujecie?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Chrzescijaństwo przeznaczone do manipulacji? | UWAGA! Zmiana podpisu pod działem | Czy Szatan Może być zbawiony? | Believing without belonging. | Co jest ? Czy to normalne ? | ratuuuuunkuuu! filozofia:DDD | Miłość od pierwszego wejrzenia | Czy opłaca sie pójść do psychologa? | Jak przekazać info o śmierci bliskiej osoby | Psycholog - co? jak? gdzie? | Błyski | Czuje sie jak wrak człowieka | *Potega Podswiadomosci* | Amotywacja... | Po co to wszystko? | Co by było, jakby nic nie było! | puck | tuning kompa | kicia | mieszkanie razem | plik z pdf do powerpoint | ksw23 | rozstępy | ksw | ksw online | bubble blonde | dr-Vitamin | onion movie | znaczenie tatuazu | hyper shred | siatkarki | jak usun?? konto | siatkarki zdjęcia | remont u ?aby | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.