FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9748 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Nadmierny Sex 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nadmierny Sex"   

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 11 maj 2006 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

ale problemy :-/

widać testy gimnazjalne się już skończyły to zaczeły nadciągać nowe ("ciekawe") tematy
oraz nie bądź zawistny i daj się młodym wyszaleć <yes> jak już tobie zaczni furkać to pewnie też będziesz chciał zamoczyć

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

qwe1239
 Wysłana - 11 maj 2006 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

a moze mu poprostu zazdrościsz ??

Sticzek
 Wysłana - 11 maj 2006 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

nasraj w te łóżko i powiedz dziewczynie że to on w nocy...

albo...

jak bedą sie bzykać to wparuj i polej ich kwasem siarkowym...

albo...poprostu powiedz im że sobie tego nie życzysz, a jak nie poskutuje to idz i sobie zwal konia na jego łożko i spytaj " kurva - i co fajnie?"...

===>Spontan & Sticzkomen Filozofia GanG <===

microbiusz
 Wysłana - 11 maj 2006 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

możę mamie powiedz , coś zaradzi

vox
 Wysłana - 11 maj 2006 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

normalnie powiedz niech *******la do siebie , ale masz problem

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 12 maj 2006 00:28      [zgłoszenie naruszenia]

Zostań z Nimi i zrób sobie lekcję poglądową.

A tak serio mówić - poproś brata żeby korzystał ze swojego łóżka.

Ekspert -

Przemo17
 Wysłana - 12 maj 2006 00:49      [zgłoszenie naruszenia]

jak bedzie podkurviony to w trakcie wejdź normalnie do pokoju i sypnij jakiś text, np 'nie macie sie jeszcze gdzie pier.dolić?' (oni w ciekawej sytuacji -zaskoczonko małe, hł hły ), wcześniej możesz go tylko napomnieć, że ma tego nie robić, jeśli nie postkutkuje to j/w napisałem... pochwal sie jak coś odpi.erdolisz innych propozycje też ciekawe

e_o_n
 Wysłana - 12 maj 2006 03:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ech widze ze wiekszosc widzi czubek wlasnego nosa. Nie wiem ile ma Twoj brat lat i ile Ty masz. Powinnas z nim pogadac. Ja niestety z wlasnego doswiadcznia wiem jak latwo zwalic sobie stosunki z rodzenstwem przez takie opcje. Kiedys ja mialem dziewczyne ale i mialem wlasny pokoj. Jak chcialem posiedziec z nia w spokoju to moja siostra potrafila co 15 min wpasc i spytac sie o jakas pierdule. Nawet nie wiesz jak mnie to irytowalo. Niestety w moim przypadku nie chodzilo o to ze to bylo w jej pokoju. Kazde z nas mialo wlasny. Nie chodzilo tez o to ze sie bzykamy. Nigdy nie robilem tego nim wszyscy domownicy gdzies sie nie ulotnili. Nawet nie wiesz jaki mam teraz do niej zal ze w jakis sposob przez nia moj zwiazek sie rozpadl. Nigdy jej tego nie wypomnialem ale boli mnie to jak teraz ona kogos poznala i nie staram sie w zaden sposob odegrac na niej. Mogl bym wpadac co chwila pod pretekstem ze do kompa potrzebuje ze to czy tamto. Powinnas porozmawiac z nim. Ale najpierw sama z sobia. Przemysl dokladnie co chcesz powidziec i w jaki sposob. No chyba ze jest starym wyga w dmuchaniu i nie bedzie go wogule interesowac rozmowa z Toba na ten temat to moze lepiej pomyslec czy musisz siedziec w domu jak oni akurat to robia. Wiem ze czesto pierwsze co nas ogarnia to chec zemsty. Niestety jest to najbardziej prymitywne co w nas siedzi. Czesto moze sie to nam wyrwac z pod kontroli. Postaw sie tez w sytuacji brata. Wiem ze to trudne ale uwiez ze chlopaki w mlodym wieku maja taki pociag seksualny ze mogli by to robic wszedzie i ciagle. Co Ty bys robila ?? Wiem ze kazdy kij ma 2 konce i ze jak przed jednym uciekniesz to zanim sie obrucisz drugi leci. Ale takie to juz zycie.

Raskus
Biofil
 Wysłana - 12 maj 2006 07:25      [zgłoszenie naruszenia]

Z przykrością mówie, że ja jestem chłopakiem
Mój brat ma 18 lat nie długo 19 lat, a ja mam 16 lat. Nie mamy wspólnego łózka z nim, mamy piętrowe, jego łózko by się zawaliło jak by tam szaleli.
Czy powiedzieć starej???
Otóż, mam brata bliźniaka z ktorym, niestety spie razem:/ On jest przeagent... podeszedł do mamy i prosto w twarz powiedział: "Mamo oni sie ******la na naszym łóżku ja sobie tego nie życzę". Jakoś ma ogranicza przychodzenie tej wiewióry do nas. Al i tak to robią, proszę ciągle mam o ot aby to organiczyła i jakoś jest coraz lepiej alei tka co przydje ze szkoły i mam chęc wystrania się lub wylania słyszę jęki z kibla albo zzza zasłony z dolnego łóżka(mamy piętrowe jest mozliwosc zaslonieca taka...), chce mi sie do kibla...i mam powiedziec otworzcie bo mi sie chce srac? Wątpie zeby otworzyli oczywiscie ja bym napierał,. ale czy ktoś by tma weszedł świeżo po ich ***aniu?? Był takie dni ze dzien w dzien sie ***ia i to na przy[pał, wchodze do pokoju(mam bardzo strare łóżko) a tu łózko w przod i w tył. Przeważnie gra muzyka z komputera ale łóżko tka skrzypi że ja ******le nie można wytrzymać. Z tymi pineskami pomyśle, tylko niechc mi sie ich potem zbierac, tym bardziej ze to na krótko mete, co by jezcze zrobić? Myśle ciągle o tych środkach przeczyszczających, jak zacznie srać to nie bedziem ia lczasu na pieprzenie(byle nie w moim łóżku się nie zesrał) Rozumiem, że frajer jeden ma pociąg sexualny, ale na przypał tak robić, raz sobie siedze na komputerze on ją wziął do pozycji gdzie on leży a on ****a na*****u i zaczął nią podrzucać(walić)udałem że słucham muzyki, ale jest to już wqrzające. Chyba nawrzucam jego dziewczynie...ale to jest taka szmata, że i tka sie szmacic nie przestanie... maciej akies sprawdzone pomysły jeszcze??

Najlepsze co było... poszli sobie gdzies moj brat z dziewczyna a ja wziołem dziewczyny telefon i czytam smsy, a tam sms od mojeo starszego brata do niej, zacytuję:
"Kochanie moja stara nie idzie jutro do pracy więc się nie po***iemy:/:/
Kocham:*:*"

Co wy na to?? Brzydze się nawet po tej dziwce siąść na kibel wysrać...
A tak wogóle, szybko jej dupa się poszerzała

Proszę o odopwiedzi.

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -

areck
 Wysłana - 12 maj 2006 07:28      [zgłoszenie naruszenia]

Przynajmniej to ruchańsko

A o trójkątach słyszałeś ?

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nadmierny Sex

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10