FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9749 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Nadmierny Sex 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nadmierny Sex"   

AliBabus
 Wysłana - 12 maj 2006 08:00      [zgłoszenie naruszenia]

Qrva wymiekłem od razu mi sie humor poprawił a wqrviony byłem z rana ostro.

A niech się je.ią co Ci przeszkadza. Ja to bym myslał żeby jakiś film skręcić.

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

Znawca -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 12 maj 2006 08:19      [zgłoszenie naruszenia]

Rozumiem, że frajer jeden ma pociąg sexualny Twój brat kogoś sprzedał ?? Wiesz w ogóle co to znaczy frajer ??

narazie co najwyżej to Ty będziesz frajerem

i bardzo bym chciał żebyś wkońcu Ty znalazł dziewczyne i Tobie brat od***ał takie numery, albo żeby poszedł z tym do Waszej mamy.

Troche się zastanów zanim coś zrobisz bo możesz później tego baaardzo żałować <yes>

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Batman..
 Wysłana - 12 maj 2006 08:30      [zgłoszenie naruszenia]

Zazdrość przez Ciebie przemawia, faktycznie Twój bracholek przesadza ale daj mu się wyszaleć...

Specjalista -

brg
 Wysłana - 12 maj 2006 08:37      [zgłoszenie naruszenia]

"A tak wogóle, szybko jej dupa się poszerzała "

Na dobrym *****ie dupa sie pasie

e_o_n
 Wysłana - 12 maj 2006 10:47      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dasz mu slrodki przeczyszczajace to obawiam sie ze od zajetej lazienki nigdy sie nie uwolnisz i od tych jekow :) Bedzie ja zajmpowal nawet jak jej nie bedzie. To co pisalem kazdy kij ma 2 konce. Ech ale widze ze z nim nie rozmawiales :( Brat pewnie albo student albo swierszo upieczony maturzysta i ma nadmiar wolnego czasu. Niestety jesli tak jest to jedyne rozwiazanie by poszli to robic gdzies inndziej np do pokoju rodzicow. No a interesuje mnie jeszcze czy sie jakos zabezpieczaja. Moze jak powiesz rodzicom ze smigaja bez lateksu to moze wtedy rodzice z nim pogadaja. Bo chyba nie kazdy chce miec wpadke przed 20 :) Coprawda ja sobie pluje w twarz ze tego nie zrobilem bo moze to byl jedyny sposob na zatrzymanie jej przy mnie. Wiesz mam jeszcze takie pomysl moze zacznij spraszac kolegow do siebie np jak wracasz ze szkoly to zapros kogos na jkis film gre na kompie lub cokolwiek. Najlepiej by byl to zaufany czlowiek. Uwazaj na pseudo przyjaciul ktorzy nastepnego dnia wszystko wyspolkuja w szkole a ty bedziesz miec jeszcze wieksza kiche niz miales. Moze oni beda mieli zahcamowania robic to jesli np 3 twoich kolegow zacznie sie krecic po mieszkaniu i bedziecie np grac w cs po sieci lub no nie wiem ze niby zespol hiphopowy chcecie zrobic i ze majstrujecie podklady :) a tak jeszcze z innej beczki co na to Twoj brat blizniak ??? Jemu to nie przeszkadza??

Nie czytaj ich smsow. Ja niestety czytalem archiwym gg mojej eks i powiem ze wcale to nie wplynelo pozytywnie wrecz przeciwnie. Posrednio przyczynilo sie do rozstania. Ona nigdy sie o tym nie dowiedziala ze czytalem.

Rozumiem ze w jakis sposob jestes teraz zniesmaczony ze oni sa ze soba tylko po to by sie bzykac. Ze nic innego jak bzykanie ich nie laczy. Ze jest to dla Ciebie bardzo niesmaczne. Podejrzewam ze sam jeszcze tego nie robiles. Ktos napisal o trujkatach :P w sumie to zalezy od Towjego i ich nastawienia. Mam jednego kumpla ktory tez jest starym bzykaczem. tylko ze on potrafi robic to z 3 ruznymi pannami w jednym dniu. Dla mnie to tez bylo to nie do pomyslenia. Pytalem sie gdzie jakies wartosci gdzie sens tego ze wszystko kreci sie w okolo bzykani. Niestety niektorzy tak maja ze dla nich to tylko sport. i zamiast po szczytowaniu powiedziec kocham mowia fajnie ze polykasz. Wszystko zalezy od nas jak upodlimy to swoje zycie.

Wracajac jeszcze do czytania smsow to powiem tak moze w to nie wierzysz ale bierzesz na siebie tak wilki ciezar. Wyobraz sobie ze przeczytales jakiego smsa od innego typa i wtedy rozkminiasz czy mowic o tym bratu czy nie. A jak powiesz to nie wiesz czy on nie wybuchnie i nie zrobi jakiegos glupstawa. Czy wasze braterskie wiezi na tym nie ucierpia.

Staraj sie zawsze analizowac sytuacje. Wiem ze to trudno zabrzmi ale musisz wyjsc i stanac obok i sie wszytskiemu przyjrzec nie patrac przez pryzmat swoich uczuc i rozsterek. Ja tak zawsze robie i jakos sobie radze. Niestety jest to bardzo ciezkie. To tez sie przyczynilo do mojego rozstania. bo bylem taki hmm jak to ona powiedziala niepewny siebie. Problem polegal na tym ze nigdy nie chcialem nikomy robic na zlosc czy jakis przykrosci. Dlatego czest wlasnym koszten niektre rzeczy sie dzialy. Co prawda rozstalismy sie ale ja stojac przed lusrtem moge sobie w oczy spojrzec. Bo wiem ze nigdy nie robilem nic zle dla innych. Niestety to wynika z mojej osobowosci. ale pamietaj ze taki bzykacz tesz patrzy codziennie w lustro i patrzy jaki to on piekny.

Dobra sie rospisalem :) pogadaj z bratem a potem jak nie poskutkuje zapraszaj kolegow. Moze brat zrobi wam show a moze i sie przeniesie do innej lokalizacji.

Raskus
Biofil
 Wysłana - 12 maj 2006 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

Maciej to jest drażniące dlatego napisałem frajer...a tak wogółe Ty wiesz kto to frajer?? Nie ktoś kto się sprzedał- tak tylko się mówi na dworq. Chodzi o to ze robi na przypal, na moim łóżku, jego zachowanie sie zmienia przy niej, popisuej sie itd. Co do trójkącików... obrzydza Mnie on(nie mam z nim najlepszych "stosunków") a ona tym bardziej bo jest to wredne, małe i rude całkowicie osoba której ja nie jestem w stanie zaakceptować. Trójkącik odpada w takim razie. Co do rozmowy, uważam, że mój brat jest trochę przygłupi, rozmowa nic nie da ale spróbuje...
Co na to mój brat bliźniak?
On jakoś z tym działa...gdy ta jego dziewczyna spuściła się na łózko(miała ciote wtedy) mój braciszek poszeł i powiedział o tym(akurat ta plamka była na jego stronie).
Gdy zaczęli się "bzykać" tez poleciał i powiedział że oni się bzykają i on sobie tego nie życzy. Mój brat jest hardcorowy
n_e_o czy jakoś tak sorqa jak zgubiłem jakąs literke- dziękuje za radę, do twojej się zastosuje w największym stopniu mianowicie zaczne sprowadzać kolegów a gdy bedzie możliwośc dziewczyne Dał bym nawet i tysiąc SOGów ale jeden tylko można i poleciał już na pierwszej zapewne stronie.

Co do zazdrości...chwilmi im zazdrościłem gdy byłem zły o coś na swoją panne, ale wiem ze zazdrość jest grzechem, jest czymś złym co się odbija źle na nas(czytałem Potęga Podświadomości i troche ipsze o zazdrości, wiem jak z tym postepować). No cóż, zaakceptować gdybym usiał to bym zaakceptował jego dziewczyne, ale nie na swoim łózku i swoim domu...

Będe spraszał tak kolegów jakl to tylko możliwe i ugadam się co do tego z moim bratem
Mój brat jest maturzystą, ma czasu w nadmiarze gdy nas nie ma w domu oaz gdy wracamy to tez jest z tą swoją... gdy nas niema niech robią co chcą ale tak aby moje łózko nie yło naruszone, natomiast gdy nie ma czasu w nadmiarze robi wszystko gdy my jesteśmy...
Co do zabezpieczeń...zabezpiecza się, ma dużo durexów w szafe, a mama o tmy wie że się zabezpiecza...raz pojechałdo swojej dziewczyny(mam juz od nas wiedziala ze sie tam ostro kochają) i gdy czegoś szukała odsunęła górną szafeczke z jego biurka...a ona: "No proszę, nie mów mu że to widziałam" i zasunęła. Zawartość szafki, duża ilość różnorodnych prezerwatyw, jakiś psikacz neiwiem dokladnie co to jest ale iwem ze jakos jest uzywany gdy jest razem...i inne bzdety. Dlatego mowa o tmy ze sie nie zabezpieczaja komu kolwiek nic nie pomoże Kolejne wyjście...jakie ja zauwarzyłęm, mianowicie:
Powiedzenie staremu że on się bzyka no toper tą swoją...ale szkkoda było by mi brata:/ Stary by go wyrzucił za drzwi...a przedtem by go nie raz uderzył a on nie bije gdy jest troszeczke zły tylk ogdy juz nie wytrzymuje czyli z całej siły a ma tej siły.
Brat jets bardzo pyskaty i głupi co by wpłynęło na to ze by starego wqrzył a stary by go poturbował a potem wont za drzwi i niewiem co bbyło by dalej...może by wrócił ale u taty miałby przechlapane a ta dziewczyna by sie chyba nie pokazała tak szybko ale to odpada, chociaż wykorzystam to w taki sposób otóż, powiem mamie zej ak nic z tmy nie zrobi aby ona tu nie przychodzila to powiem tacie co oni wyprawiąja, coś tego typu, nie jest troche "sprawiedliwym" wyjściem ale coś trzeba poradzić- to bedzie jako późniejsze rozwuiązanie.

Ale to z kolegami- od poniedziałku zaczynamy

Dziękue, pozdrawiam oraz jesli jakies propozycje są- mówcie, stestuje

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 12 maj 2006 13:24      [zgłoszenie naruszenia]

fajna rodzinka nie ma co

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

AliBabus
 Wysłana - 12 maj 2006 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

Ten post dozwolony powinien być do lat 16-tu.
Dla mnie to paranoja jakiaś ... ale bekę mam niezłą.

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

Znawca -

Raskus
Biofil
 Wysłana - 12 maj 2006 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

e_o_n
 Wysłana - 12 maj 2006 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ciesze sie ze moglem pomoc. Obawiam sie ze jak bedzie do Ciebie przychodzila dziwczyna to nie bedzie to dobry sposob na brata. Za duzo ryzykujesz. W konfliktowej sytuacji lepiej nie mieszac w to najblizszych w tym przypadku dziewczyny. Moze dojsc do takiej sytuacji ze jak zaczna to robic przy was to sie jeszcze bardzie wkurzysz na niego i niekoniecznie bedzie to mile dla Twojej Lubej. Koledzy co innego. Nie ma problemow. W wiekszosci wypadkow zrozumieja. Co do ojca to hmm. To najwyzszy stopien zagrozenia. Nie polecam tego wyjscia. Bo obawiam sie ze moze sie to i na tobie odbic.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nadmierny Sex

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10