FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 367 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Nadwaga II stopnia od czego zacząć redukcję 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Nadwaga II stopnia od czego zacząć redukcję"   

LordOfLife
 Wysłana - 22 maj 2018 10:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, tak jak w temacie.
Mam nadwagę II stopnia, tj. ważę 98,5 kg przy wzroście 187cm.
Masa tłuszczowa w moim organizmie wynosi 32,31 (gdzie optymalna to 23,64) czyli za dużo o 8,67.
Materia inna niż tłuszczowa to 66,19 a woda 48,45.
Nadmiar płynów w organizmie to 6,33.
BMI=28,2
%tkanki tłuszczowej=32,8
Podstawowe dane już mam. Idealna waga dla mnie to 83-84kg.
Jak się za to wszystko zabrać?
Zacząłem przybierać na wadze 2lata temu. Wtedy też zmieniłem pracę, stan cywilny i ...dietę.
Pracuję na 3 zmiany. To bardzo utrudnia regularne jedzenie, dochodzi posiłek w nocy. Pracuję fizycznie, więc potrzebuję energii, ale widocznie coś robię źle.
Od czego powinienem zacząć?

versun
 Wysłana - 1 czerwiec 2018 03:59      [zgłoszenie naruszenia]

Odstaw wodę z parówek

Robot-Man
 Wysłana - 20 czerwiec 2018 21:08       [zgłoszenie naruszenia]

ja jestem gruby i juz nigdy nie pojde na silke
ludzie widza ze jestes gruby i od razu cie ignoruja, wiedza ze spaslak w******la pasze jak potepiony, smierdzi i brakuje mu manier
ostatnio przyszedlem w dresie do lepszej restauracji i wypilem rosol z talerza a makaron rekami i nikt nawet nie zwrocil uwagi BO GRUBASOWI YEBANEMU WOLNO WSZYSTKO
e: ale wiazanie butow przeyebane, mozna sie udusic

Zmieniony przez - Robot-Man w dniu 2018-06-20 21:10:07

woroczu, wybieram cie!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Nadwaga II stopnia od czego zacząć redukcję

Warto przeczytać: ciąża a urografia | zapalenie jądra POMOCY | clen, efedryna, aspiryna a dodatni wynik testu ciazowego | Tracheotomia PYTANIE!! | Problem z uszami | straszny ból nóg przez wode? | grzybica skóry gładkiej - jak to leczyc ? | Otwarte oczy podczas snu... | clony dajcie cos innego | problem z mięśniem uda. | A6W konsekwencje | AIDS W USA | dretwiejaca dlon | Napoje energetyczne a zdrowie... - ? | Zerwane nie glyś wiązadła w kolanie | Uszkodzona stopa | dekolt | fakes | medytacja | Wędrówka dusz | dusza | cellulit | air force 1 we wrocławiu | na wózku | dziewica i prawiczek | kod biblii | stalin | koperta | studia w łodzi | żyje w Łodzi | auto 30 km | auto pracy lpg | auto 5 tyś | małgorzata kosik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.