FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10918 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Nagrywanie filmów kamerą internetową 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nagrywanie filmów kamerą internetową"   

-Vincenzo-
 Wysłana - 11 grudzień 2007 22:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Cześć. Mam takie pytanie. Jakimi programami można nagrywać filmy za pomocą kamery internetowej?

SureShot
 Wysłana - 11 grudzień 2007 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam program,ktory sie zwie AMCAP i jak na moje potrzeby,a wlasciwie sa one zadne radzi sobie calkiem niezle.Fakt,nie ma tam jakis olsniewajacych efektow,ale jako podstawowy rekorder jest ok.

[www.riviera-spa.pl] ; [www.helse.pl]

Znawca -

-Vincenzo-
 Wysłana - 12 grudzień 2007 17:23       [zgłoszenie naruszenia]

Ok. dzięki. sog nie chce wejść

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Nagrywanie filmów kamerą internetową

Warto przeczytać: laptop Gateway, kilka pytan system | laptop | ocena laptopa | odzyskanie danych | Dźwięk rmvb | Części do komputera | Starter z ery w żabce ? | NOKIA 6300 czy 5610? | Nagrywanie dźwięku na Nokii | Program do rozbijania dysku twardego na partycje | sopcast | taki maly problem z myszka... | Pomożecie ? %-) | Słuchawki | Jaki aparat? | hp psc 13 15 problem | Shisha tytoń do bibułki | sex w wojsku | beatbox | beat box | monika sewiolo | zespół jelita drażliwego | szkoła po gimnazjum | woźniak | jaką golarkę kupić | left 4 dead | fotele BMW E81 | hieny | smyczy | myjnia | almera tino | legacy | odwoBanie od reklamacji | goBota saleta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.