FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1613 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Najbardziej opłacalne certyfikaty 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Najbardziej opłacalne certyfikaty"   

Helmuth2
 Wysłana - 8 grudzień 2013 13:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak w temacie.

Czy robił ktoś z Was certyfikaty z języków obcych, które przydawały się w pracy? Jakie certyfikaty z angielskiego, niemieckiego bądź innych języków są honorowane? Nie trzeba mi tłumaczyć, że to zależy głównie od Ciebie i Twojego wysiłku ;).

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Najbardziej opłacalne certyfikaty

Warto przeczytać: Zdania - język angielski. | angielski pomocy | Czy jest to możliwe? | Prosze o pomoc z językiem niemieckim | niemiecki | Strona bierna [niem.] | Tlumaczenie zdan na niemiecki | pomozcie z zdaniami w konjunktiv imperfekt | pocztówka z niemieckiego-b pilne pomóżcie | odpowiedzi i testy do wszystkich części alles klar | Opis obrazka po niemiecku, proszę o pomoc | [niem] kilka zdanek do sprawdzenia | Prosze o pomoc w napsaniu dialogu!!! | [ang] do sprawdzenia:) | [ang] opis osoby do sprawdzenia | Pomocy ogłoszenie | Upgrade flash | Simlock | samozatrudnienie | gta IV | namiot n6 | namiot wojskowy N6 | Mateusz Mijał Zabijasz mnie | przypał | Małgorzata Maier | kurtka m65 | monety | raz | pobić | guru | m jak miłość 1073 | Manipulowanie w związku | korpus odlewany | nie dziala predkosciomierz w 406 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2016 SFD S.A.