FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 701 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Najbardziej opłacalne certyfikaty 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Najbardziej opłacalne certyfikaty"   

Helmuth2
 Wysłana - 8 grudzień 2013 13:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jak w temacie.

Czy robił ktoś z Was certyfikaty z języków obcych, które przydawały się w pracy? Jakie certyfikaty z angielskiego, niemieckiego bądź innych języków są honorowane? Nie trzeba mi tłumaczyć, że to zależy głównie od Ciebie i Twojego wysiłku ;).

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Najbardziej opłacalne certyfikaty

Warto przeczytać: List motywacyjny [ang] | e-mail [ang] | [ang] kilka zdań do przetłumaczenia na polski | [niem] Zdania w PERFEKT | [niem] Zdania do przetlumaczenia na niemiecki! | Transformacje ze słowem kluczem | [niem]Prosze o szybką pomoc! | potrzeba mi krótciutkie opowiadanie po rosyjsku | Prośba o przetłuamczenie ? - a naucz się | [ang]sprawdzenie | [niem] Zdania do poprawy | Czy możecie sprawdzić | Angielski w TV | [niem] zdania - tłumaczenie | prosze o sprawdzenie(niem) | Zabawa w sprawdzającego!!! Check yourself | crey | konkurencyjne forum | dziadek 80 lat rapuje | optimus | stalker | seat ibiza II fl | lord | AIR MAX | przerywany dni płodne | rulettka | licealistki | lordov | canadian | magdalena mielcarz | malaaa | test sześciany | test multiselect | kobiece stopy | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.