FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 572 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Najbardziej opłacalne certyfikaty 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Najbardziej opłacalne certyfikaty"   

Helmuth2
 Wysłana - 8 grudzień 2013 13:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak w temacie.

Czy robił ktoś z Was certyfikaty z języków obcych, które przydawały się w pracy? Jakie certyfikaty z angielskiego, niemieckiego bądź innych języków są honorowane? Nie trzeba mi tłumaczyć, że to zależy głównie od Ciebie i Twojego wysiłku ;).

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Najbardziej opłacalne certyfikaty

Warto przeczytać: Język angielski | Język niemiecki, wyrażenia do przetłumaczenia | Redensarten auf der Goldwaage | Bardzo ważne i pilne:a nie trudne! Chyba hehe-NIEMIECKI | [niem] reakcje językowe | [ang] Sporty extremalne - proszę o pomoc. | [niem]przyszłość | niemiecki | [ang] Wystapienie Józefa Becka - przetłumaczyć. | Małe tłumaczenie z Hiszpańskiego | J. angielski - ogłoszenia do sprawdzenia | Odmiana przymiotnika z rzeczownikiem [niem] | Prosze o pomoc! mam do napisania wypracowanie z niemieckiego na temat mody :( | śmieszne ale nie dla mnie %-) | Prosze o pomoc przetłumaczenia tekstu na j. rosyjski | LIST O PRACY W WAKACJE. SPRAWDZENIE :) | antoni | fryzjer kraków | fryzjer | playboy | sylwester | sylwek | hyde | hydepark | spam | chamskie | kremlin | baruch | kurestwo | grunge | stulejka sex | stulejka | hydraulik | vidal | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.