FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 30454 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Najgorsza śmierć 
[powiadom znajomego]    
Autor "Najgorsza śmierć"   

-WARZYWKO-
 Wysłana - 2 czerwiec 2005 15:35       

Przeniesiona przez om z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jaka jest wegług was najgorsza śmierć? Dzisiaj wbiłem się do bardzo gorącej wody i pomyślałem sobie, że najgorsza śmierć to śmierć przez UGOTOWANIE, a jaka jest najgorsza wg was?

szy_mek2
 Wysłana - 2 czerwiec 2005 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

hmm moze przez sploniecie?

Nobody's perfect. My name is Nobody

B-REAL
 Wysłana - 2 czerwiec 2005 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

kazda smierc jest nie zaciekawa ale ja bym sie nie chciał utopic albo spalic, albo ogólnie umrzec z bólu

Fana
 Wysłana - 2 czerwiec 2005 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ale temat wymysliles... conajmniej nieprzyjemny

Najgorsza smierc wedlug mnie to spalenie. Czlowiek nie umiera od razu, tylko czuje jak spala mu sie skora, pozniej tkanki, wlosy, oczy... wszystko. Mdleje albo z bolu albo odniesionych poparzen. Masakra Jest to dluga smierc i napewno jedna z najbardziej bolesnych.
Wrzucenie do wrzatku to tez zpaewne nic przyjemnego. Ugotowania mysle, ze nawet nie bylibysmy w stanie odczuc. Po prostu w pewnym momencie stracilbys swiadomosc i wszystko...
Zreszta kazda swiadoma smierc jest nieprzyjemna. Czlowieka musi ogarniac straszne uczucie, kiedy wie, ze za moment koniec...

Specjalista -

Bushi
 Wysłana - 2 czerwiec 2005 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

Śmierć w samotności...

------------>>> "Hana wa sakuragi, hito wa Bushi"<<<------------

Redred1
 Wysłana - 2 czerwiec 2005 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

Fizycznie - mysle ze przez bambus. Delikwenta kladzie si ena jakiejs kracie, a pod spodem sadzi bambus. Rosnie dosyc szybko(ilestam cm na dobe), wiec jest to bardzo bolesna smierc trwajaca kilka dni...

Ale tak generalnie to j/Bushi

[http://www.hadyk.pl]

[http://www.alanhadyk.pl] - webdesign , 3d , identity , logo , identyfikacja wizualna

Petz
 Wysłana - 2 czerwiec 2005 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

zastrzelic kogos bardzo bliskiego w afekcie a nastepnie z powodow wyrzutow sumienia strzelic sobie przez przypadek w watrobe i z niemoznosci dobicia sie spowodowanego uplywem krwi i utrata sil fizycznych dogorywac przez jakas dobe widzac caly czas przed oczyma jak umiera najblziszy.

Daj żyć.

tyśka18
 Wysłana - 2 czerwiec 2005 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

smierc poprzez wymarzniecie organizmu ..

Jo Sem Je Nietoperek !!

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 2 czerwiec 2005 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Przez uduszenie, potem utopienie a potem zakopanie żywcem to ostatnie czesto praktykuje wiec wiem.

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 2 czerwiec 2005 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

W samotności, zapomnieniu i niesławie.

Ne boją się ni Boga, ni Diabła ni Władzy Radzieckiej

pytalski
 Wysłana - 2 czerwiec 2005 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

to ostatnie czesto praktykuje wiec wiem

heeeeee....?

zaczynam sie bac

ja sadze tak jak Fana, smierc przez sploniecie jest najgorsza wg. mnie, gdyz czujesz, ze umierasz, kawalek po kawalku..

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 22 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Najgorsza śmierć

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Warto przeczytać: Przyjaźń.... | Milczenie | dziwne myśli | Filozofia odżywiania | wyklady L.Kolakowskiego | milosc a roznica wieku | Idziecie do spowiedzi? | Nic nie daje większej wiary w życia sens | Świąteczne | szaleństwo | ODCHODZI OSTATNI WIELKI AUTORYTET | Przeslanie - dostalem na maila | Ksiega krolowej Saby!! | Czy pieniadze daja szczescie? | Wierzysz ze Bóg istnieje?? | dziwny zbieg okolicznosci??? | Marooda | 2 DJ s Live Mix second round | michel100 | filanajnen | natalia siwiec ckm | szpadyzor | biseksualny | taksówkarz | zmarszczka | peep show | nerwica | ten pierwszy jest userem | userem | banqueta | laski w dżisach | lob | kształt ptaszka | zdradę | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.