FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2661 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Najkorzystniejsza pozyczka :) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Najkorzystniejsza pozyczka :)"   

scooooooby
 Wysłana - 9 wrzesień 2006 18:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Tak jak w temacie chcialbym sie dowiedziec z jakiego banku badz firm specjalizujacych sie w pozyczkach najbardziej oplacalo bylo by sie troszke zapozyczyc Kwota mnie interesujaca to 20 - 30 tys zlotych. Moj miesieczny dochod to 1500 zl, wiec ze wzieciem problemu nie bedzie. Okres jaki mnie interesuje to 3-4 lata (jak najdluzej). Pieniazki na wlasny wydatek (zaden samochod badz mieszkanie). Bede wdzieczny za konkretne namiary Pozdrawiam

Hej Hej Falubaz :)

Picnic
SKRINER
 Wysłana - 9 wrzesień 2006 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

w sumei gdzie bys nie wzial bedziesz musiał oddac duzo więcej. [brat pracuje w kredytach w cityfinancial to wiem od środka że nie ma korzystnych pożyczek dla biorącego pożyczke]

ogólnie nie polecam kredytów, chyba ze konieczny pod inwestycje która powinna przyneisc spore zyski

zwyciezca typerów: OE 06/07 na insomni [*******/fqf4]
MŚ 2006 na insomni [*******/fqfk] i na sfd [*******/fqf2]

Daer
 Wysłana - 10 wrzesień 2006 00:55      [zgłoszenie naruszenia]

w sumei gdzie bys nie wzial bedziesz musiał oddac duzo więcej. [brat pracuje w kredytach w cityfinancial to wiem od środka że nie ma korzystnych pożyczek dla biorącego pożyczke]

ogólnie nie polecam kredytów, chyba ze konieczny pod inwestycje która powinna przyneisc spore zyski

Nie ma pożyczek korzystnych z matematycznego punktu widzenia. NIe nzaczy to, że biorący pożyczkę nie ma z tego korzyści w ogóle Zamiast oszczędzać kilkanaście-kilkadzieiąt lat na mieszkanie, mogę kupić sobie mieszkanie i potem je spłacać - ogólnie zapłacę więcej, jednak ja w tym korzyść widzę.
Z konsumpcyjnym kredytem jest podobnie, ale na mniejszą skalę.

Ogólnie we wszystkich bankach podobnie, różnice są niewielkie - najczęściej 20% więcej zwracasz niż pozyczasz.

Aha - nawet jak masz 5000 dochodu to z pożyczką kłopot, jeżeli masz wojsko nieuregulowane Nie wiem, w jakim jesteś wieku, stąd ta uwaga.

Zmieniony przez - Daer w dniu 2006-09-10 00:56:10

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

Casusbelli
 Wysłana - 10 wrzesień 2006 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

Jak tylko mozesz to pozyczaj u rodziny, znajomych itp.- a lichwiarzom z bankow pokaz FAKA

Matka ojciec wujek nie nasle na ciebie komornika
Do tego u matki ojca wujka albo nie masz procentu wogole, albo jakis symboliczny.

Daer
 Wysłana - 10 wrzesień 2006 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze powiedziane - "jak możesz"

Znawca -

scooooooby
 Wysłana - 10 wrzesień 2006 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywicie mam swiadomosc tego iz oddam "troche" wiecej lecz jestem na to przygotowany. Moj wiek to lat 19, sluzba wojskowa nieuregulowana gdyz od pazdziernika zaczynam studia Pracowac oczywiscie caly czas bede, nawet w czasie nauki Czy w takiej sytuacji moga byc problemy z przyznaniem pozyczki?? Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

Daer
 Wysłana - 10 wrzesień 2006 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

Bez poręczenia w postaci poręczyciela (czyli osoby, która zobowiąze się spłacać kredyt w wypadku gdybyś Ty nie mógł) lub nieruchomości, ewentualnie bez znajomości a banku() nie masz większych szans Ale próbować możesz.

Musisz się jednak liczyć ze znacznie wyższym oprocentowaniem (tj. oprocentowaniem z Twojego punktu widzenia, formalnie nazywa się to kosztami ubezpieczenia kredytu). Większe szanse w banku, w którym posiadasz konto i regularne wpływy od jakiegoś czasu.

Ewentulnie poprzez pośredników, tj. różnego rodzaju biura kredytowe (ogłaszają się wszędzie) - "załatwiają" Ci kredyt, który normalnie byłby dla Ciebie nieosiągalny, ale oprocentowanie wzrasta o ich prowizję.

Znawca -

scooooooby
 Wysłana - 11 wrzesień 2006 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

No to mnie troszke dobilicie;/ Myslalem ze przy takich dochodach przyznanie pozyczki to tylko formalnosc, a tu sie okazuje ze bedzie duzy problem z jej zaciagnieciem. No ale coz osobiscie bede sie dowiadywal co i jak, i mam nadzieje iz dam rade wziasc to nieszczesna pozyczke Pozdrawiam

Daer
 Wysłana - 11 wrzesień 2006 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

Najprościej "odrobić" wojsko w wakacje i po krzyku

Znawca -

scooooooby
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 08:07      [zgłoszenie naruszenia]

Raczej nie skorzystam z Twojwj ostatniej rady Swoja droga dziwna sprawa, ze przez nie odbyta sluzbe wojskowa moga robic problemy z przyznaniem pozyczki

Daer
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jak chciałem kredyt na komputer, to znajomy sprzedawca mi tłumaczył, że wiele osób uciekło do woja przed spłatą kredytu.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Najkorzystniejsza pozyczka :)

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Zaświadczenie o niekaralności | Wejsciowka VIP - reklamacja. | rzeczoznawca - zapłata | Dofinansowanie kursów | podróbka ze sklepu internetowego - co z tym fantem zrobic? | Co grozi za.. [pilnie potrzebuje pomocy] | Gwałt, co dalej ? | kupiłam samochód a sprzedawca chce jeszcze kasy za koła | zadoscuczynienie | Przepisanie nieruchomości na dziecko... | Kupno auta - wady ukryte | Jaka lokata? | analiza SWOT | legitymacja szkolna | Pomoc finansowa... | mandat za powiedzienie slowa "kur..." w miesjscu publicznym | Sqzi marta | opowiadanie mamy na wakacjach | Gry karciane | grecos | rodzice nago wakacje | Jak odczarować kury żeby się niosły | bar iza kowalczyk | 1939 alternatywa | opowiadania erotyczne dziadek wnuczka | amatorskie sex filmy polakow | opowiadania erotyczne malolaty | ssc | 42 razy | OPOWIADANIA nastolatki | shadowline | panna z dziećmi | ryzyko | planowana wpadka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.