FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3709 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Najlepsza strona o Oobe 
[powiadom znajomego]    
Autor "Najlepsza strona o Oobe"   

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 27 marzec 2008 14:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

[http://www.obemaniak.pl/]

Którą kapsułke wybierzecie?

Namaste!

michal446
Psycho
 Wysłana - 27 marzec 2008 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

czerwona! <yes>

ZZZZZUUUUUUOOOOOO!!!!!!!

SoXxX
 Wysłana - 27 marzec 2008 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

Red Jak sie sprawdzaja wam OBE dzwieki ?

michal446
Psycho
 Wysłana - 27 marzec 2008 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

ja dopiero sasysam, wieczorem stestuje i jutro napisze

ZZZZZUUUUUUOOOOOO!!!!!!!

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 27 marzec 2008 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tak samo. Jutro napisze ;)
Choć znam nagrania do synchronizacji - czy to Monroe czy inne wprowadzające w stan alfa i głębsze - dla mnie dobre do relaksacji

Namaste!

michal446
Psycho
 Wysłana - 28 marzec 2008 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

Grundman i jak Ci poszlo?

na mnie to nie dziala bo usnalem normalnie nawet liczenie nie pomoglo!! nigdy mi sie nie zdarza zebym zasnal przy sluchaniu tego typu nagran a wczoraj zonk jak dla mnie to to jest strasznie nudne..

ZZZZZUUUUUUOOOOOO!!!!!!!

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 30 marzec 2008 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

No u mnie powoduje to że... trace "poczucie" ciała, przestaje czuć ciało. Przy pierwszym odsłuchiwaniu dość późno się pojawiło, a teraz normalnie niemal od razu ;) Nawet "wpadam w to" bez tych nagrań - kiedyś to mi się tylko w głębokiej medytacji zdarzało, a teraz ot tak sobie od kilku dni:)

Nom, może być nudne - zdaję sobie z tego sprawę (gdyby to było w formie jakiejś muzyki fajnej np;). Naszczęście u mnie nie ma już "nudne - nie nudne" więc bez kłopotu ;)

Pozdrawiam.

Namaste!

nox226
 Wysłana - 30 marzec 2008 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

Grundman Ty jestes dziwny

ale tez chcialbym wyjsc z ciala czy cos w tym stylu, ale nie mam czasu czytac o tym i bawic sie w jakies techniki, a wogole boje sie w to bawic jakos. mam lek, bo od czasu do czasu zdarza mi sie ze cialo zasnie szybciej od umyslu i jest prze***ane, boje sie jak cholera, wogole jakies leki dziwne mam czasem w nocy jak probuje zasnac

jedyna przyjemna rzecza ktora mnie spotyka to LD, ale rzadko. i tez nie zawsze nad tym panuje, czasem jak sen zapanuje nademna to tylko sie modle zeby sie ten koszmar skonczyl. ja to mam prze***ana psychike

nox226
 Wysłana - 30 marzec 2008 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

aa przypomnialem sobie jak raz zjadlem DXM za duzo niz planowalem, tez wyszedlem z ciala byloby fajnie, jakby nie chodzila mi ciagle po glowie mysl 'czy uda mi sie wrocic?'

Grundman czytalem kiedys w jakiejs gazecie, chyba "Wrozka" w dziale listy czytelnikow, kobieta pisala ze podczas snu wychodzi ze swojego ciala, i lata sobie po calym domu. pytala sie chyba czy to jest bezpieczne itp wogole nie miala zielonego pojecia o czymkolwiek, nawet nie wiedziala jak to co sie dzieje sie nazywa. ciekawe rzeczy

Zmieniony przez - nox226 w dniu 2008-03-30 22:01:16

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 31 marzec 2008 08:41      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, wiele osób doświadcza różnych rzeczy wcale nie wiedząc że inni też to miewają i że ma to jakąś nazwę. To no0rmalne, a nawet powiedziałbym że bardziej wiarygodne (bo ktoś się nie naczytał, tylko mówi o swoim doświadczeniu totalnie).

Co dziwnego jest w tym że trace poczucie ciała przy tych dżwiękach? To normalne przy relaksacji, medytacji, i pewnie też jest jednym z założeń przy słuchaniu tych dźwięków z tego co widze. W medytacji zdarza się nawet przkoroczenie swojej tożsamości - nazywamy to stanami transpresonalnymi >>>> zobacz cała gałąź psychologii zwana psychologią transpersonalną badająca te stany, zwane zmienionymi stanami świadomości. Mniej normalne może być tylko to że teraz przez te dźwięki, chyba? , częściej trace to poczucie ciała niż dawniej (to tak jakbyś był tylko świadomością,ciało na chwile traci znaczenie - nie da się tego i tak raczej opisać, każdy opis będzie daleki od tego doświadczenia)

DXM powiadasz.... Tak, DXM może powodować takie stany. W opisach tej sybstancji czytamy: "w większych dawkach może powdować wrażenie całkowitego oderwania się od ciała (OOBE) oraz utraty własnej tożsamości (depersonalizacja)" --- no to teraz pomyśl jak fajnie musi być to osiągać bez DXM w naturalny sposób :D Sugier pisał w swojej książce (a jak w książce, to pewnie na portalu oobemaniak też jest) - jakie substancje mogą pomagać w osiągnięc oobe. Ale on pisał że jest to zawsze oobe małej jakości. A moim zdaniem substancje utrudniają poźniej osiągnięcie stanów w sposób naturalny. Wspomniałem o "depersonalizacji" po DXM - to dodam że jednak widze różnice między depersonalizacją a stanami transperosnalnymi.

A jak chcesz poczytać ciekawe rzeczy - to przestudiuj FAQ na oobemaniaku! Mówisz że miewasz LD czasem - tam chyba już w pytaniu nr 3 (na 96 wszystkich) Sugier tłumaczy czym różni się OOBE od LD - tu cytat: "Niczym. Dosłownie niczym". Jak ktoś myśli że czymś to ulega Iluzji. Czy to LD czy OObe - to zawsze wiąże się z wyjściem poza ciało. Mówisz że boisz się Oobe, że boisz się wyjścia - a robisz to nieświadomie każdej nocy kiedy idziesz spać! I co, stało Ci się kiedyś coś podczas snu?

Zamiast LD i OObe Sugier używa jednego pojęcia na określenie obu: FAZOWANIE (czyli przenoszenie świadomości w "astral" - świat emocji i wyobrażeń, marzeń. Wszyscy fazujemy - podczas snów, a często podczas dnia nawet przenosimy tam część swojej świadomości - zamyslając się, rozmarzając.

Namaste!

nox226
 Wysłana - 31 marzec 2008 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

ale Grudman, mi sie wydaje ze Ty jestes na wyzszym poziomie duchowym i Ci latwiej przychodzi np. utrata poczucia ciala przy pomocy takich dzwiekow lub efekty wychodzenia z ciala, ld i tym podobne, ja z pewnoscia wiele wiecej pracy bym musial w to wlozyc i jeszcze nie mam pewnosci ze to mi sie uda

W medytacji zdarza się nawet przkoroczenie swojej tożsamości

tego nie rozumiem, jednakze zawsze interesowaly mnie odmienne stany swiadomosci (probowalem je uzyskac przy pomocy roznych srodkow oduzajacych, uznalem jednak ze nie tedy droga ze wzgledu na skutki uboczne), tyle ze w roku akademickim nie mam tyle czasu by poswiecic sie lekturze na ten temat. przy okazji wspomne ze lubie czytac ten dzial, szczegolnie Twoje posty i artykuly, fajnie sie to czyta, jedna z niewielu osob ktore potrafia cos ciekawego i madrego napisac, a nie tylko 'blablablabla blablablabla'

napisalem ze sie boje wyjscia z ciala itp. - tak, mam lek przed takimi akcjami, jak bylem mlodszy czesto zdarzaly mi sie sny, wktorych odzyskiwalem swoja swiadomosc, i nagle zaczynaly sie dziac okropne rzeczy, koszmar, chcialem sie obudzic, a nie potrafilem. zdarzalo mi sie to dosc czesto, budzilem sie spocony i czasem nawet poplakany ze strachu. boje sie ze nad tym nie zapanuje i bede mial badtripa czy cos w tym stylu

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Najlepsza strona o Oobe

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Przepowiednie królwej Saby. | Końce świata | CHUPACABRA | Tajemnice piramidy Cheopsa | Efekt YORP przyczyną zagłady Ziemi? | zdjęcia duchów... | Kręgi zbożowe (piktogramy) | Ezoteryka i wiedza duchowa Davida Copperfielda | Teozofia | OOBE oraz LD | Straszne opowieści, historie. | Z jakiej planety... | Twoja liczba | Granice poznania - mój artykuł | ***Troszkę powagi | Kryptozoologia | zywa łokurva trib | link do facebooka | gra planszowa | gry planszowe | pisanie prac | pisanie prac licencjackich | crack djs 3 | kasiabmw | bedziesz cierpiec | kwiecień | putzmister | maska | chamskie rasistowskie | durex extra safe | zakonnik z krakowa | saua | nokia C2 01 simlok | joseph murphy mason | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.