FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2586 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Najlepszy dziennikarz polityczny to według mnie ... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Najlepszy dziennikarz polityczny to według mnie ..."   

kulisek
 Wysłana - 31 lipiec 2006 16:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

No właśnie, kto jest waszym ulubionym dziennikarzem politycznym?

Wg mnie jest to zdecydowanie Barbara Czajkowska (ta od linii specjalnej). Podoba mi się w niej to, że jest za***iscie stanowcza i ma ciętą ripostę. Tzn. jak ktoś powie coś głupiego, to ona od razu bombarduje go pytaniami, ktore te glupote jeszcze bardziej obnazaja. Potrafi po prostu każdemu wykazać głupoty, które mówi.. jest szybka w swoich reakcjach. I nie jest ważne kto siedzi po drugiej stronie stołu, czy lepper, czy kaczyński, czy olejniczak.. ktokolwiek. Pamietam jak byly debaty prezydenckie, w 1 programie strasznie przejechala pana Tymińskiego od razu ukazując mu jego niewiedzę ciętymi ripostami. To ona panuje w programie i ma b. sensowne pytania. Jest w programie poważna, widać że jest przygotowana i skupiona, choć potrafi od czasu do czasu walnąć żart i wtedy uśmiech pojawia się na jej twarzy. Jeszcze raz podkresle, ze jest szybka i potrafi w 1 chwili ośmieszyć riposta delikwenta.. Wg mnie to numer 1 wśród dziennikarzy politycznych..

Poza tym: Monika Olejnik, ale wg mnie Czajkowska jest daleko przed innymi.

redone
 Wysłana - 31 lipiec 2006 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

imo najlepsza jest Olejnik, zdecydowanie

Cogito ergo sum

maciejq
 Wysłana - 1 sierpień 2006 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

= - nie nie moj ulubiony

i got 99 donuts but a bitch ate one

Brosh
 Wysłana - 1 sierpień 2006 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ja lubie Dorote Gawryluk z "Forum".

Zmieniony przez - Brosh w dniu 2006-08-01 12:20:40

Catfish
 Wysłana - 1 sierpień 2006 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

Monika Olejnik,Tomasz Wołek,Jacek Żakowski tylko to jego ciamgania to ****a .. w****ia troche

Zmieniony przez - Catfish w dniu 2006-08-01 12:23:57

[metalmp3.zip.net/]

maciejq
 Wysłana - 1 sierpień 2006 13:33      [zgłoszenie naruszenia]

a ja lubie lisa

i got 99 donuts but a bitch ate one

vox Dei
 Wysłana - 2 sierpień 2006 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

Ja lubie Dorote Gawryluk z "Forum".

Ja też.

_VEGITA_
 Wysłana - 14 sierpień 2006 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

no dla mnie tez D.G. jest najlepsza. Tylu chamow na raz utrzymac w spokoju to prawdziwa sztuka

Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna(...)

Mr. Sack
 Wysłana - 21 sierpień 2006 21:40       [zgłoszenie naruszenia]

Ziemkiewicz

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Warto przeczytać: przemówienia Hitlera | Na Półwyspie Koreańskim wrze - wujek Kim mówi WOJNA | Czy Polacy to mądry naród? | Przypadki łamania niezależności mediów | Przypadki łamania zasady niezależności mediów | Autostrady - chwytne? | Akcja z debatą - petycja do TVP | Polityka na ostro - political fight! | UKE i spis powszechny internautów 2010 w Polsce | Tomasz Lis na Żywo | PIS a zdrada własnych ideałów | Na kogo zagłosujesz w drugiej turze? | Korwin - czy może wygrać i czy Polska może wystąpić z UE | Inso centrum informacji wyborczej | Nie głosuję - trzecia opcja | Zasady ustroju III RP | orgia | huawei g300 | faramka | najlepsza kreatyna | kreatyna | no xplode wersja usa a europa | discoparkpo | gaz w samochodzie KIA | pozbyć | godzina | wiórek | wiórek playboy | drmartens | Bohater literacki w walce o godność i prawa człowieka | superb | carisma | tabrox | survival | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.