FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1581 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Najtańsza i najlepsza oferta abonamentowa z dobrym telefonem. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Najtańsza i najlepsza oferta abonamentowa z dobrym telefonem."   

v_c_t_r
 Wysłana - 3 listopad 2007 23:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witajcie. Otóż mam problem z wyborem najlepszego telefonu w najlepszej możliwej opcji abonamentowej.
Najkorzystniejszy wydaje mi się samsung u700 w playu za cenę 149 złotych w abonamencie 70 złotych miesięcznie. Zna ktoś może lepszy telefon ( zależy mi na tym by koniecznie miał więcej niż 2mpx i możliwości tego samsunga ) w cenie do 300 złotych i abonamencie do 70 złotych?

INSOMNIA RACING CLUB! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Najtańsza i najlepsza oferta abonamentowa z dobrym telefonem.

Warto przeczytać: Słuchawki | iPhone | Pytanko o sterowniki /a takze dysk | Sony Ericsson K610i ... | Problem GG | nagrywarka, nagrywanie - problem | Problem GG w ERa | [problem]Format PLM | brak mozliwości otwarcia *.exe | zmienic z divx film jak?? | jaki to kierunkowy | beznadziejne pytanie o mozille | Rozszerzenie... wrrrrrr....;[ ODT WTF? | Dobra rada dla kupujących MP4. | serial | odzyskanie archiwum gg | Don_Quixet | banda byka nowy dwór mazowiecki | banda-byka-nowy-dwór-mazowiecki | cztery wierzchołki sześcianu połączono | kandydoza | bransoletka na kostke | programowanie | nie lubie pońiedziałków | dsj3 | ibuprom | nie umie robic loda | alfred | tosia123 | snake2oo7 | gwiazdeczka | gwiazdeczka89 | stella | link4 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2016 SFD S.A.