FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1364 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Najtańsza i najlepsza oferta abonamentowa z dobrym telefonem. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Najtańsza i najlepsza oferta abonamentowa z dobrym telefonem."   

v_c_t_r
 Wysłana - 3 listopad 2007 23:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witajcie. Otóż mam problem z wyborem najlepszego telefonu w najlepszej możliwej opcji abonamentowej.
Najkorzystniejszy wydaje mi się samsung u700 w playu za cenę 149 złotych w abonamencie 70 złotych miesięcznie. Zna ktoś może lepszy telefon ( zależy mi na tym by koniecznie miał więcej niż 2mpx i możliwości tego samsunga ) w cenie do 300 złotych i abonamencie do 70 złotych?

INSOMNIA RACING CLUB! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Najtańsza i najlepsza oferta abonamentowa z dobrym telefonem.

Warto przeczytać: smsy nie dochodzą | SIMPLUS - konto ? | Fifa nie dziala! Pomocy | Sprzedam (niedrogo) konto na MetalDamage ! ! ! | WINDOWS VISTA I XP | Stary Laptop | jaki telewizor LCD wybrać? | zmiana fona - ma dobrze wygladac | laptop i partycje dyskowe | Stary komp + nowy dysk twardy | Hasło..? | laptop-problem | Karta telewizyjna | Laptop-instalacja windowsa | reserator 1 v2 | Wybór odtwarzacza DVD: LG, Pioneer, a może inny? | nudist | rkr | pomysA, na zmiane | japonki | xtrasize | lee knox | powiekszanie penisa | pamiętniki z wakacji | grafik | jak zamie?cic film z youtube | zycie w jaskini | zycie bezdomnego | rzym | pieprzyki | ilona | modele stadionA3w | najlepszego | z synem | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.