FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1336 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Najtańsza i najlepsza oferta abonamentowa z dobrym telefonem. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Najtańsza i najlepsza oferta abonamentowa z dobrym telefonem."   

v_c_t_r
 Wysłana - 3 listopad 2007 23:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witajcie. Otóż mam problem z wyborem najlepszego telefonu w najlepszej możliwej opcji abonamentowej.
Najkorzystniejszy wydaje mi się samsung u700 w playu za cenę 149 złotych w abonamencie 70 złotych miesięcznie. Zna ktoś może lepszy telefon ( zależy mi na tym by koniecznie miał więcej niż 2mpx i możliwości tego samsunga ) w cenie do 300 złotych i abonamencie do 70 złotych?

INSOMNIA RACING CLUB! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Najtańsza i najlepsza oferta abonamentowa z dobrym telefonem.

Warto przeczytać: Telewizor + konsola | Sterowniki do ATI Radeon 9550!!! | Jak wyciąc kawałek filmu? | Jak rozdzielic Cyfre + | Jak podlaczyc ruter i skreowac siec wifi :D | 3D - Analyze | Problem z Internetem | Nokia 6500c | Nawigacja w N95 | projektor za 549zł :) | magnetowid+grabber usb - jak łączyć? | se k510i i mp4 | zablokowana motka v8 | fon z dotykowym ekranem - LG KU 990 Viewty czy inny? | Java:) | Telefon stacjonarny - dziwny problem. | chamskie | kremlin | baruch | kurestwo | grunge | stulejka sex | stulejka | hydraulik | vidal | skinhead | street90 | bellus | zator | wsp | po jakim czasie | sms | dziewczyna | co brał Zyzz | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.