FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1378 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Najtańsza i najlepsza oferta abonamentowa z dobrym telefonem. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Najtańsza i najlepsza oferta abonamentowa z dobrym telefonem."   

v_c_t_r
 Wysłana - 3 listopad 2007 23:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witajcie. Otóż mam problem z wyborem najlepszego telefonu w najlepszej możliwej opcji abonamentowej.
Najkorzystniejszy wydaje mi się samsung u700 w playu za cenę 149 złotych w abonamencie 70 złotych miesięcznie. Zna ktoś może lepszy telefon ( zależy mi na tym by koniecznie miał więcej niż 2mpx i możliwości tego samsunga ) w cenie do 300 złotych i abonamencie do 70 złotych?

INSOMNIA RACING CLUB! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Najtańsza i najlepsza oferta abonamentowa z dobrym telefonem.

Warto przeczytać: Problem z nokia n73 | Hasło do visty | Wkurzający problem z napisami | Monitor co z nim nie tak | Helix Dark Blue 62.1 - brak basu | Sterowniki do klawiatury....proszę | Moduł GPS Nokia 5220 ? | INTERNET-LAPTOP-RADIOWY | elektryka WD | problem z hdmi-dvi | Kino domowe | Nie wlaczajacy sie komp | implanty słuchowe | cb radio i glosy w glosnikach :D | Magnes w futerale a telefon | zasilacz firmy Xpower - wasze opinie... | co to jest gprs w telenonie | taluccia | jak podnieciA" faceta | klaudia_se | siostra kumpla | siostra przyjaciela | niewyjaśnione rozdziały | cameltoe | laskja na sex film | nie staje | scrabble | szachy | rozpatrujemy trójkąty , których boki sa kolejnymi liczbami naturalnymi, a obwód jest mniejszy od 17 | lwów | All Bandits Chwała Bohaterom | myśle | myślenie | Sulbutiamina | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.